Elektryk Płock

Pogotowie elektryczne wzywane jest najczęściej, kiedy potrzebna jest natychmiastowa pomoc przy awarii elektrycznej. Jeśli szukasz rzetelne i uczciwe zakłady elektryczne, to Naprawek.pl jest miejscem właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wysoko ocenianych i wykwalifikowanych elektryków, którzy tanio zajmą się Twoim problemem w Płocku. Bez obaw możesz im zlecić zarówno zadania proste, jak również prace, które wymagają szczególnych umiejętności.

DuoVOLT spółka cywilna
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to godny zaufania specjalista. Bez chwili zawahania zajął się usunięciem awarii elektrycznej, która była naprawdę poważna. Profesjonalizm działania widać było na każdym kolejnym etapie pracy. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że to świetny fachowiec. Na pewno skorzystam jeszcze z jego usług w przyszłości, choć mam nadzieję, że żadna awaria już mnie nie dosięgnie. "
ZWARCIE DAMIAN SOBÓTKA
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo rzetelne i uczciwe pogotowie elektryczne, które z czystym sumieniem polecam. Usługa wykonana została przez tych specjalistów bardzo szybko i sprawnie praktycznie na każdym etapie. Cena usługi również stała na rozsądnym poziomie, dzięki czemu nie ubyło mi zbyt wiele z portfela. "
Erdom Instalacje Cybulski Mariusz
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo rzetelny i uczciwy elektryk z powołania, a nie z przymusu. Montaż bezpieczników wykonał niezwykle starannie i estetycznie. Do tego dokładnie posprzątał stanowisko pracy, co w dzisiejszych czasach nie zdarza się zbyt często. Do tego dochodzi również cena na dość niskim poziomie. Naprawdę polecam i z pewnością jeszcze do niego wrócę, kiedy tylko będzie taka potrzeba. "
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Montaż bojlera powierzyłem temu elektrykowi, ponieważ dostałem do niego namiary od znajomego. Nie zawiodłem się. Usługę wykonał naprawdę na wysokim poziomie - solidnie i estetycznie, a do tego uczciwie podszedł do całościowej wyceny zlecenia, co cenię sobie szczególnie. Polecam!"
Wybrane zlecenia

Jaki jest możliwy czas podłączenia elektrycznego?

Płock, Dolna
Niestety, ale mój znajomy podłączał mi kuchenkę indukcyjną. Uważał, że się na tym zna, więc mu zaufałem. Okazało się, że niestety, ale od razu po załączeniu sprzętu przepaliły się przewody, więc coś musiało pójść nie tak. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Elektryk z uprawnieniami na jutro

Cisowa, Płock
Witam serdecznie. Poszukuję profesjonalnego fachowca od naprawy instalacji elektrycznych, ponieważ moja nowa kuchenka indukcyjna, którą dopiero co podłączyłem pod siłę wyrzuca korki. Nie wiem czy coś źle zrobiłem. Początkowo wydawało się to mało skomplikowane, ale teraz bardzo pilnie potrzebuję pomocy!

Ile kosztuje usunięcie awarii elektrycznej?

Płock, Szpitalna
Witam serdecznie. Nie wiem co jest nie tak z moją instalacją elektryczną, ale coś tam z pewnością nie gra od kilku dni. Niestety nie znam się na tym zupełnie, dlatego też chciałbym zasięgnąć informacji profesjonalisty, który zna się na rzeczy. Sąsiad podpowiedział mi, że prawdopodobnie nie obejdzie się bez wymiany rozdzielni. Pomożecie?

Naprawa instalacji elektrycznej w okolicy

Płock, Swojska
Dzień dobry. Razem w kolegą odświeżaliśmy jego mieszkanie przed powrotem Jego żony ze szpitala wraz z nowym członkiem rodziny. Kiedy chcieliśmy przytwierdzić lampeczki do sufiku okazało się, że chyba przez pomyłkę przecięliśmy jakiś ważny przewód, bo wszystko na raz wysiadło. Serdecznie prosimy o natychmiastową pomoc!

Ile wyniesie naprawa awarii prądu?

Płock, Akacjowa
Niestety, ale od kilku dni zmagam się z usterką natury elektrycznej w moim mieszkaniu. Wydaje mi się, że kable od światła robią zwarcie. Chciałabym jak najszybciej dokonać montażu nowej lampy. Z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Liczę na Waszą pomoc w tej usterce.

Szukam kogoś do usunięcia awarii

Płock
Potrzebuję doświadczonego fachowca, który podjąłby się wymiany całej instalacji elektrycznej w około trzydziestoletnim domu, ponieważ tamta już nie domaga. Z jakimi kosztami by się to wiązało?

Dzielnice Płocka, w których możesz zamówić elektryka

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502