Elektryk Piotrków Trybunalski

Instalacja elektryczna wymaga profesjonalnej naprawy lub wymiany? Skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w nawet najtrudniejszych zadaniach dotyczących elektryki i serwisu bram. Zdobywane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala fachowcom świadczyć usługi ...
Usługi Elektryczne oraz Serwis Naprawy Urządzeń AGD i Komputerów Annatech Magdalena Stasiak
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Mam dość kiepskie doświadczenia, jeśli chodzi o okolicznych "fachowców", ale nie miałem wyjścia i musiałem zaryzykować po raz kolejny. Tym razem miło zostałem zaskoczony. Może nie była to najtańsza usługa, ale z pewnością usunięcie awarii elektrycznej było bardzo profesjonalne i na poziomie. Elektryk doświadczony i zaangażowany, a przy tym kulturalny - więcej mi nie trzeba. Już nie będę szukać innego."
Serwis Elektryczny Solaris Energy Fotowoltaika
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Solaris Energy Fotowoltaika

Elektryk Piotrków Trybunalski
Opinia o fachowcu:
"Przepalone przewody elektryczne oraz iskry w gniazdkach elektrycznych wymagały interwencji doświadczonego specjalisty. Ten fachowiec okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Usunięcie awarii elektrycznej nie trwało długo, za to efekt był natychmiastowy. Dziękuję i polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Wybrane zlecenia

2021-07-31 Piotrków Trybunalski
Bardzo proszę o informację jaki jest czas oczekiwania na przybycie fachowca i podłączenie lodówki. Kupiłam nową lodówkę i kiedy chciałam ją podłączyć doszło do zwarcia elektrycznego i wyrzuciło różnicówkę. Nie wiem czy jest to wina lodówki czy gniazdka dlatego chciałabym, żeby spojrzał na to specjalista. Kiedy mogę się kogoś spodziewać?

2021-07-08 Piotrków Trybunalski
Dzień dobry. Czy jest możliwe umówienie na jutro serwis elektryczny? Postanowiłam wymienić oświetlenie w pokoju i potrzebuję teraz montażu żyrandola. Sama sobie z tym nie poradzę a nie mam nikogo kto mógłby pomóc. Mogę na was liczyć?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502