Elektryk Piła

Usługi Elektryczne i Serwis Bram As-Sat Arkadiusz Soboń
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten specjalista to bez wątpienia ekspert z górnej półki. Do zadania polegającego na montażu lampy w sypialni podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, a cena usługi w żaden sposób nie wpłynęła na nasz domowy budżet. Polecamy za fachowość, sumienność, rzetelność i atrakcyjny cennik usług. "
Usługi Elektryczne Paweł Sawicki
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje doświadczenia z prądem nauczyły mnie, że wymianę gniazdka najlepiej powierzyć komuś, kto ma o tym pojęcie. Zadanie to zleciłem temu elektrykowi i nie zawiodłem się. Wykonał je uczciwie i tak jak należy, bez zbędnych problemów. Wszystko przebiegło sprawnie, a cena była dla mnie ok. Polecam tego pana!"
Piła
Awaria elektryczna to zawsze sytuacja niecierpiąca zwłoki i wymagająca interwencji doświadczonego fachowca. Rozmrażający się zamrażalnik czy niechłodząca lodówka to przecież ogromny problem. W przypadku wszelkich problemów elektrycznych ta firma służy ...
Wybrane zlecenia

2021-09-06 Piła
Naprawa dwóch gniazdek w łazience, wymiana gniazdka na taki z uziemieniem w kuchni, póki co jest bez uziemienia

2021-08-17 Piła
Witam ile by kosztowala naprawa gniazdka i wymiana ?

2021-08-08 Piła
Mam pytanie. Ile wyniesie usunięcie awarii elektrycznej. Mam problem z instalacją odgromową. Miałam okresową kontrolę elektryka i stwierdził, że jest jakiś problem z instalacją. Bardzo proszę o pilną informację odnośnie czasu przyjazdu i kosztów. Zależy mi na czasie bo zapowiadają burze i po tej kontroli zaczęłam się denerwować, żeby nie doszło do jakiegoś nieszczęścia.

2021-06-12 Piła
Potrzebuję na już elektryka z uprawnieniami. Spaliła mi się instalacja i potrzebuje na cito wymiany instalacji elektrycznej. Bardzo proszę o informację odnośnie czasu dojazdu i orientacyjnych kosztów wykonania usługi. Bardzo zależy mi na szybkim terminie, ponieważ siedzimy bez prądu. Czekam na jakąś informację z Państwa srony i z góry dziękuję za kontakt.

Dzielnice Piły, w których możesz zamówić elektryka

  1. Gładyszewo
  2. Górne
  3. Jadwiżyn
  4. Śródmieście
  5. Koszyce
  6. Motylewo
  7. Podlasie
  8. Staszyce
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502