Elektryk Piaseczno

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z usunięciem awarii elektrycznej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał sumiennie i rzetelnie - od razu wiedział, w czym tkwi problem, z którym poradził sobie bardzo dobrze. Jestem w 100% zadowolony z jakości usługi oraz z przystępnej ceny. Polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Zalesie Dolne, Piaseczno
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mam kiepskie doświadczenia z fachowcami z okolicy, ale na szczęście tym razem zostałem pozytywnie zaskoczony. Wymiana lamp w salonie i sypialni przeprowadzona bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Widać, że Pan bardzo doświadczony i zależy mu na zadowoleniu klienta. Człowiek kulturalny i z poczuciem humoru, a przy tym solidny i dokładny."
Chyliczki, Piaseczno
Zakres usług
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kupiliśmy nowe głośniki i pierwsze wypróbowanie skończyło się... awarią instalacji. No trochę kiepski początek, ale na szczęście z opresji wyratował nas ten dobry elektryk. Szybko wytłumaczył nam skąd wziął się problem i usunął awarię elektryczną wraz z jej przyczyną. Teraz już wiemy, jak podłączyć głośniki, by było to bezpieczne. Zdecydowanie polecam jego usługi."
Orężna
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten wykonawca pomógł mi w wymianie lampy w pokoju, ponieważ obecna miała już swoje lata, a zmiana była potrzebna. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy, a także z cennika, który był bardzo przystępny. Dziękuję i polecam gorąco za fachowość, rzetelność, punktualność i terminowość. Numer telefonu do kontaktu pozostawiam sobie oczywiście na przyszłość."
Gołków-Letnisko, Piaseczno
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Elektryk Krasvol Energy
4.9
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pomiary elektryczne zlecałem już kilku firmom, ale nigdy nie byłem w 100% zadowolony z jakości usługi. Tym razem mogę z ulgą powiedzieć, że wreszcie trafiłem na dobrych fachowców, którzy nie idą na łatwiznę i działają solidnie i sumiennie. Zdecydowanie nie będę szukać już innej firmy do tego zadania i w przyszłości zgłoszę się ponownie. Serdecznie polecam wymagającym osobom."
Orężna
Instalacja Domofonów i Alarmów oraz Serwis Anten Impotronic Sylwestr Gawryś
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Była sobie burza. I był sobie piorun. I oczywiście niewyłączony komputer, "bo co się może stać". Stało się - komputer do naprawy i porządne spięcie. Wezwany na pomoc elektryk usunął awarię elektryczną i zaproponował dodatkowe zabezpieczenia, by uniknąć podobnych niespodzianek w przyszłości. Prawdziwy profesjonalista o ogromnej wiedzy. Chętny do pomocy, a nie zdzierania ostatniego grosza z klienta."
Chyliczki, Piaseczno
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana rzetelnie i na wysokim poziomie. Pan nie zostawił nas z problemem, gdy okazało się, że nie mamy ciepłej wody i przyjechał niezwłocznie, by naprawić bojler. Źródłem problemu była przepalona grzałka, co przewidział już podczas wywiadu telefonicznego. Teraz wszystko działa już bez zarzutu, co bardzo mnie cieszy."
Orężna, Piaseczno
Usługi Elektryczne Staaten Electric Marcin Brodowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Świetny i profesjonalny fachowiec, który dba o zadowolenie klienta. Przyjechał do nas bardzo szybko, co pozytywnie mnie zaskoczyło już na samym początku. Oczywiście podłączenie indukcji to była niemalże formalność przy tak dużym doświadczeniu i umiejętnościach. Zostaliśmy poinstruowani, jak prawidłowo korzystać z nowego sprzętu i mamy podbitą gwarancję. Zdecydowanie polecam."
Gołków-Letnisko, Piaseczno
Szukasz elektryka, ale cenisz sobie fachową wiedzę doświadczonych specjalistów? Tej firmie elektrycznej możesz zaufać. Od wielu lat fachowcy zajmują się naprawą i modernizacją elektryki w domach, mieszkaniach i lokalach usługowych. Są w stanie podjąć się ...
Wybrane zlecenia

2021-09-25 Nowa
Ile kosztuje podłączenie kuchenki elektrycznej z płytą ceramiczną?

2021-08-24 Piaseczno
Wymierając numer mieszkania przed klatką domofon dzwoni, natomiast w domu nie słychać domofonu. ponadto podnosząc słuchawkę nic w niej nie słyszę, jest cisza. do klatki mogę wejść za pomocą kodu, i chipa. wspólnota twierdzi, że to wina po mojej stronie. nadmienię, że domofon prawie w ogóle nie jest używany.

2021-07-26 Piaseczno
Witam, mam do naprawy wtyczkę od przedłużacza- wkręcił się w kosiarkę i został przecięty, trzeba wiec połączyć dwie końcówki kabla. Jaki byłby koszt usługi?

2021-07-26 Piaseczno
Przepalony/uszkodzony bezpiecznik w mieszkaniu

Fachowiec od instalacji elektrycznych w pobliżu

2021-02-01 Piaseczno
Myślałem, że sam sobie z tym poradzę, ale jednak przeceniłem swoje umiejętności. Chciałem wykonać oświetlenie podsufitowe w przedpokoju, niestety wiertarką trafiłem na kable. Przewierciłem przewody, trochę nawet poraził mnie prąd, dlatego już tego nie ruszam, proszę o pomoc specjalisty.

Szukam elektromontera w okolicy

2020-12-22 Piaseczno, Kauna
Gdy włączam kuchenkę mikrofalową, przygasa zapalone światło w całym mieszkaniu, gdy wyłączam sprzęt, pali się normalnie. Wydaje mi się, że następują spadki napięcia. Chciałbym, aby ktoś to sprawdził i dokonał pomiarów elektrycznych.

Potrzebuję majstra do usunięcia awarii

2020-11-13 Piaseczno, Kopernika
Chciałem przymować dodatkową szafkę na ścianie w domku na działce, podczas wiercenia otworu na kołek, trafiłem na kabel od prądu i go uszkodziłem. Czy dacie radę jakoś ten przewiercony przewód naprawić? Działka znajduje się na obrzeżach miasta, dopłacę za dojazd, byleby tylko elekryk szybko przyjechał.

Ile wyniesie usunięcie awarii elektrycznej?

2020-10-16 Mochnackiego, Piaseczno
Moja żona podczas przedświątecznych porządków chciała dokładnie wyczyścić żylandor i tak nim kręciła, aż prawie wykręciła, a dokładnie mówiąc, mamy teraz uszkodzony przewód, lampa nie działa, żadna żarówka się nie pali. Jaka byłaby cena za serwis? Czy jest to w ogóle u Was możliwe?

Jak szybko usuwacie awarie?

2020-09-23 Piaseczno, Ludowa
Mam dwa pytania i dwie usługi do zlecenia. Pierwsze pytanie - czy państwa pracownicy wykonują pomiary elektryczne? Drugie pytanie - na kiedy można zamówić fachowca do usterki dotyczącej wyskakujących bezpieczników automatycznych?

Doświadczonychodpowiedzialnych wykonawców znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. To sumienni wykonawcy, którzy dołożą wszelkich starań, by zlecone im zadania wykonane zostały jak najlepiej. Posiadają oni dobre opinie, a usługi mają na każdą kieszeń. Wyróżnia ich rzetelność, a także dokładność, odpowiedzialność i terminowość, co ceni sobie wielu klientów z Piaseczna.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502