Elektryk Otwock

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolona z pracy wykonanej przez tego elektryka. Chodziło o podłączanie indukcji. Wykonawca na miejscu zjawił się punktualnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam wszystkim znajomymi i rodzinie między innymi za fachowość, rzetelność i przystępny cennik. Telefon zapisuję na przyszłość."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa od początku do końca bardzo fachowa. Bardzo sumienny fachowiec, który nie idzie na skróty kosztem jakości i nie naciąga niepotrzebnie klienta. Naprawił lampę w salonie, choć nie było to najłatwiejsze zadanie. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Takich elektryków ze świecą szukać - numer już sobie zapisałem i jeszcze skorzystam. Gorąco polecam jego profesjonalne usługi."
Otwock
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została szybko, terminowo i bez żadnych zastrzeżeń. Dziękuję za fachowo wykonany montaż gniazdka. Dziękuję gorąco i polecam każdemu znajomemu w potrzebie, bo to bez wątpienia wykonawca z górnej półki, który nie marudzi, tylko robi swoje i to bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z jakości i błyskawicznego wykonania usługi, ale również z ceny, która była naprawdę atrakcyjna. "
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wyposażony w niezbędne narzędzia fachowiec, który zajął się wymianą oświetlenia w mojej kuchni. Było co robić, ale Pan każdą z czynności wykonał z należytą ostrożnością i starannością. Pomógł również wymienić włącznik w salonie, a także chętnie dzielił się swoją specjalistyczną wiedzą, odpowiadając na moje liczne pytania. Człowiek bardzo sympatyczny i życzliwy, a przy tym bardzo konkretny."
Otwock
Usługi Elektryczne Firmly Witold Ciemior
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu tego serwisu są szybkie i skuteczne. Nieistotne, czy chodzi o wymianę instalacji, czy też ...
Wybrane zlecenia

2021-09-25 Kmicica
Budynek ma 60 lat. Instalacja nigdy nie była wymieniana. Przewody prowadzone są w ścianach, w rurkach metalowych. Bezpieczniki też są "stare". Chciałbym dowiedzieć się ile (szacunkowo) kosztowałaby mnie wymiana całej instalacji na nową + wymiana skrzynki z bezpiecznikami i ile czasu zajęłaby taka praca (chciałbym, aby nowa instalacja została przeprowadzona w miejsce starej).

2021-08-25 Otwock
Potrzebuje przyjazdu Waszego elektryka 24h jutro w nocy. Długo szukałam fachowca, który pracuje całodobowo gdyż w ciągu dnia jestem niedostępna, bardzo dużo pracuje ostatnio. Sprawa tyczy się wymiany lampy, a właściwie nawet wymiany trzech lamp. W salonie, sypialni i kuchni. Sama sobie z tym nie poradzę, dlatego liczę na pomoc. Będę wdzieczna za odpowiedź.

2021-08-19 Otwock
Montaz dwóch gniazdek elektrycznych, ul. Wczasowa, Otwock

2021-07-08 Otwock
Witam, wybija nam główny bezpiecznik wewnątrz nawet gdy odłączone od prądu są wszystkie urządzenia. Czy możecie pomóc?

2021-07-03 Otwock
Jak szybko może się u mnie pojawić Wasze pogotowie elektryczne? Mam do wykonania instalację odgromową i pilnie potrzebuje przyjazdu elektryka, bardzo proszę o szybką odpowiedź w mojej sprawie. Czekam na odzew.

Dzielnice Otwocka, w których możesz zamówić elektryka

 1. Jabłonna
 2. Kresy
 3. Mlądz
 4. Soplicowo
 5. Teklin
 6. Wólka
 7. Mlądzka
 8. Ługi
 9. Śródborów
 10. Śródmieście
 11. Świder Wschodni
 12. Świder Zachodni
 13. Świdry Wielkie
 14. Świerk
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502