Elektryk Orzesze

KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Elektryk z powołania, który naprawę gniazdka wykonuje z taką samą solidnością, jak wszystkie inne usługi elektryczne. Bardzo się cieszę, że miałam okazję na niego trafić i jestem pewna, że w przypadku jakichkolwiek problemów z prądem znów się do niego zgłoszę. Ocena w 100% zasłużona - szkoda, że tak mało jest tak porządnych fachowców. Polecam gorąco jego usługi!"
F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 167
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Tego elektryka wezwałam w celu odłączenia starej i podłączenia indukcji nowej. Oczywiście zajął się tym zadaniem profesjonalnie, a przy tym w bardzo przystępnej cenie, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Doradził mi również, jak użytkować sprzęt, by działał bez zarzutu. Świetny specjalista, polecam."
Kamil Jakubiak Consulting
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana lampy przeprowadzona bardzo fachowo i ekspresowo. Pan przyjechał w ustalonym terminie i bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Niczego nie mogę mu zarzucić, gdyż spisał się na medal. Jego numer już sobie zapisałam i w przyszłości również bardzo chętnie skorzystam z jego usług. Serdecznie polecam."
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Według mnie najlepszy elektryk z uprawnieniami w okolicy! Coś o tym wiem, bo z niejednym "fachowcem" miałem już do czynienia. Ten Pan jest bardzo pomocny, solidny i odpowiedzialny, a wszelkie zlecone mu prace wykonuje z należną starannością i zaangażowaniem. Zawsze przyjeżdża ponadto do mnie punktualnie, a ceny jego usług nie odbijają się mocno na portfelu. Zdecydowanie polecam jego usługi każdemu."
Artel Artur Ratajczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na zakład Artel i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa

Dzielnice Orzesza, w których możesz zamówić elektryka

  1. Gardawice
  2. Jaśkowice
  3. Królówka
  4. Mościska
  5. Woszczyce
  6. Zawada
  7. Zawiść
  8. Zazdrość
  9. Zgoń
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502