Elektryk Opole

P.H.U. Apront
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
24.03.2021 Opole Nowa Wieś Królewska
Ten specjalista zajmował się montażem gniazdka elektrycznego w mojej kuchni. Brakowało miejsca do wpięcia zmywarki i to była jedyna opcja, by sprzęt mógł działać bezpiecznie. Pan bardzo kompetentny i uśmiechnięty, a przy tym perfekcyjnie przygotowany do swojej pracy. Polecam każdemu, bo warto na niego postawić.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Ratajczak Franciszek Zakład Usług Technicznych
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
25.01.2021 Opole Krzanowice
Profesjonalna, szybka, dokładna i bezproblemowa wymiana lampy. Czy można chcieć więcej? Można, ale i tu się nie zawiodłem, bo elektryk przyjechał punktualnie, był bardzo kulturalny i rzeczowy oraz nie policzył dużo za usługę. Z pewnością zostawię jego numer i w razie konieczności odezwę się ponownie.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne Krystian Zając
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
30.03.2021 Opole Świerkle
Opinie mówią prawdę. Zachęcona pozytywnymi komentarzami postanowiłam zlecić montaż bezpieczników temu elektrykowi i dziś już wiem, że to był bardzo dobry wybór. Swoją pracę Pan wykonał bez zastrzeżeń, a przy okazji zajął się również wymianą włącznika, który wybijał korki.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Roland Kuczaj
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
26.01.2021 Opole Kolonia Gosławicka
Doskonały elektryk, który swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i wysoką dokładnością. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, choć w moim przypadku chodziło zaledwie o podłączenie płyty indukcyjnej. Wiem, że z każdym innym problemem dotyczącym elektryki również będę mogła się do niego śmiało zgłosić, wiec numer zachowam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie szukam do instalacji elektrycznej

2020-12-20 Opole, Niemodlińska
Mam pomieszczenie gospodarcze w moim gospodarstwie rolnym i szczury prawdopodobnie przecieły przewód od prądu. Czy można coś z tym zrobić? Np. przykleić na to taśmę izolacyjną? Czy będę jednak musiał wzywać fachowca? Jaki byłby koszt pomocy?

Potrzebuję do naprawy awarii

2020-11-22 Wygonowa, Opole
Moja kochana żona przeciążyła nam sieć, że ciągle wybija korki. Chodzi o to, że w jednym czasie była włączona pralka, zmywarka i robot sprzątający. Czy moglibyście mi pomóc teraz z tym problemem?

W mojej okolicy mamy awarię elektryczną

2020-10-24 Opole
Dzień dobry. Czy chcielibyście zająć się problemem z wywalaniem korków? Mam mieszkanie, które wynajmuje swojej rodzinie. Chodzi o to, że zgłosili mi problem z elektryką. Jak mają włączone kilka sprzętów na raz to mają problem. Proszę o pilny kontakt ze mną w tej sprawie i czy w ogóle bylibyście tym zainteresowani.

Na już szukam pogotowia elektrycznego 24h

2020-09-09 Ozimska
Witam serdecznie. Moja żona wymyśliła sobie, że chce mieć stojak w ścianie na słoiczki. Oczywiście nie mogło być idealnie. Wierciłem i uszkodzilem przewód w ścianie. Nie działa teraz kuchenka ceramiczna. Czy Państwo zajmują się takimi rzeczami? W jaki sposób można samemu to zabezpieczyć, aby nie doszło do tragedii?

Jak szybko mogę liczyć na pogotowie elektryczne?

2020-08-20 Opole, Ligonia, Śródmieście
Dlaczego wyrzuciło mi różnicówkę? Kilka dni temu wieczorem miałem włączoną lampę, przez którą wywaliło mi różnicówkę. Czy to może być spowodowane tym, że lampa jest już stara i robi się przez nią takie rzeczy? Jaki byłby koszt diagnozy tego problemu? Będę czekać na pilny kontakt.

Jaki jest czas oczekiwania na podłączenie elektryczne?

2020-08-11 Bzów, Chabry
Chciałbym się dowiedzieć jakie są u Państwa cenniki jeżeli chodzi np. o wymianę rozdzielni z bezpiecznikami? Zastanawiam się, czy jest potrzebne specjalne zaświadczenie od elektryka, że to fachowiec wykonał, czy samemu też to można zrobić? Muszę mieć ją wymienioną, ponieważ stara się nie nadaje do użytku.

Potrzebuję elektryka 24h

2020-07-02 Grzesika, Grotowice
Potrzebuję na cały dzień fachowca od elektryki, który mógłby wymienić mi przepalone przewody w łazience. Najpierw proszę od Was, abyście wysłali mij cennik za takie usługi. Proszę również o terminarz jakim dysponujecie. Czekam na kontakt.

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić elektryka

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej
732 080 502