Elektryk Olkusz

Zakład Elektryczny Dom-El Rafał Podgórski
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Świetny specjalista - bardzo mi pomógł, gdy moja instalacja elektryczna zaczęła dziwacznie funkcjonować. Wina leżała po stronie wcześniejszego wykonawcy, który nie dopilnował niektórych szczegółów, ale na szczęście ten elektryk szybko to wykrył i naprawa instalacji elektrycznej przebiegła bez zarzutu."
Zależy Ci na profesjonalnym montażu systemu alarmowego? W Twoim mieszkaniu doszło do zwarcia przewodów elektrycznych? Zdecyduj się na tę firmę i przekaż specjalistom wszystkie zadania, które wymagają natychmiastowej interwencji. Z pewnością zaproponowane ...
Wybrane zlecenia

2021-09-09 Olkusz
Witam potrzebuje zamontować 3 lampy sufitowe.jaki byłby termin i koszt?

2021-08-18 Olkusz
Dziś rano gdy podłączyłam suszarkę do gniazdka w łazience w gniazdku pojawiły się iskry, przestraszyłam się i natychmiast wyciągnęłam wtyczkę z gniazdka. Gniazdko do tej pory było sprawne. Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd pana i naprawę awarii elektrycznej?

2021-08-10 Olkusz
Dzień dobry. Gdy podłączyłem elektrometr nagle zrobiło mi się zwarcie w gniazdku i chciałbym by państwo sprawdzili czy to winny jest sam elektrometr czy może to gniazdko? Czy można się z panem elektrykiem umówić na jutro? Najlepiej tak po godzinie 16 bo wtedy już będę w domu, do 15 jestem w pracy codziennie i nie mogę się zwolnić wcześniej.

Dzielnice Olkusza, w których możesz zamówić elektryka

  1. os. Śródmieście
  2. os. Centrum
  3. Osiedle Tysiąclecia (Pakuska)
  4. os. Czarna Góra
  5. os. Pomorzany
  6. os. Glinianki
  7. os Młodych
  8. os. Wschód
  9. os. Słowiki
  10. os. Skalskie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502