Elektryk Oława

'ELVIS
4.3
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wspaniała i godna polecenia firma elektryczna. Pan, który zajmował się montażem bojlera w łazience był bardzo konkretny i widać było, że doskonale wie, co robi. Podobało mi się, że pracował bardzo czyściutko, a przy tym kilkukrotnie sprawdzał, czy wszystko zostało podłączone prawidłowo i może działać bezpiecznie. Cena usługi również nie była zła. Zdecydowanie polecam jego usługi."
Usługi Elektryczne i Serwis RTV Esib
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu fachowcowi wymianę rozdzielni, ponieważ zależało mi na fachowo i odpowiedzialnie wykonanej pracy. Dziękuję za solidnie i dokładnie wykonane zadanie i polecam gorąco każdemu w potrzebie, również za niezwykle przystępne ceny, które nie uszczupliły moich finansów."
Usługi Elektryczne Justyna Koryciak
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Opinie w Internecie nie kłamią - to rewelacyjny elektryk z uprawnieniami i bardzo cieszę się z tego, że na niego postawiłam. Ekspresowo zajął się moim zleceniem, choć nie należało ono do najłatwiejszych. Gdy skończył, wymienił również włącznik w kuchni, który od jakiegoś czasu nie dawał mi spokoju. Jestem bardzo zadowolona i polecam."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne i Naprawy AGD Visan-home Andrzej Niemczyk
4.6
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wykonałem telefon to tego elektryka, zlecając mu podłączenie indukcji. Pan wykazał się fachową wiedzą i doświadczeniem, które pozwoliły mu błyskawicznie i profesjonalnie wykonać usługę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po zakończonej pracy zostawił porządek, a zlecenie wycenił moim zdaniem uczciwie. Polecam jego usługi."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami zajmował się dla mnie instalacją domofonu nowszego typu i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Pracę wykonał sumiennie, odpowiedzialnie i uczciwie, a cena usługi w żaden sposób nie odbiła się na moim domowym budżecie. Polecam za fachowość, sumienność, odpowiedzialność i nienaganną kulturę pracy. "

Inomet Paweł Ostojski

Elektryk Oława
Jeśli właśnie się zastanawiasz jaki serwis elektryczny w Brzegu jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby z tego zakresu. Wymiana gniazdek albo montaż żyrandola lub inne prace związane z instalacją, są przez nas wykonywane na najwyższym poziomie

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Oława
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji

Kapryz Dominik Pyzio

Elektryk Oława
Brak prądu? Konieczna naprawa instalacji elektrycznej we Wrocławiu lub okolicach? A może chodzi o pomiary elektryczne? Zarówno na te jak i na wiele innych Twoich elektrycznych potrzeb, nasz serwis Kapryz Dominik Pyzio odpowie szybko i zdecydowanie. Jako nowoczesna ...
Wybrane zlecenia

Oława
Witam jak byłby koszt podłączenia kuchni indukcyjnej wolnostojacej z piekarnikiem?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502