Elektryk Oława

Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Elvis Mariusz Michalec
4.4
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Wspaniała i godna polecenia firma elektryczna. Pan, który zajmował się montażem bojlera w łazience był bardzo konkretny i widać było, że doskonale wie, co robi. Podobało mi się, że pracował bardzo czyściutko, a przy tym kilkukrotnie sprawdzał, czy wszystko zostało podłączone prawidłowo i może działać bezpiecznie. Cena usługi również nie była zła. Zdecydowanie polecam jego usługi."
Usługi Elektryczne Justyna Koryciak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Opinie w Internecie nie kłamią - to rewelacyjny elektryk z uprawnieniami i bardzo cieszę się z tego, że na niego postawiłam. Ekspresowo zajął się moim zleceniem, choć nie należało ono do najłatwiejszych. Gdy skończył, wymienił również włącznik w kuchni, który od jakiegoś czasu nie dawał mi spokoju. Jestem bardzo zadowolona i polecam."
Usługi Elektryczne i Naprawy AGD Visan-Home Andrzej Niemczyk
4.6
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wykonałem telefon to tego elektryka, zlecając mu podłączenie indukcji. Pan wykazał się fachową wiedzą i doświadczeniem, które pozwoliły mu błyskawicznie i profesjonalnie wykonać usługę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po zakończonej pracy zostawił porządek, a zlecenie wycenił moim zdaniem uczciwie. Polecam jego usługi."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami zajmował się dla mnie instalacją domofonu nowszego typu i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Pracę wykonał sumiennie, odpowiedzialnie i uczciwie, a cena usługi w żaden sposób nie odbiła się na moim domowym budżecie. Polecam za fachowość, sumienność, odpowiedzialność i nienaganną kulturę pracy. "
Jeśli właśnie się zastanawiasz, jaki serwis elektryczny jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby z tego zakresu, możesz zakończyć swoje poszukiwania w tym momencie. Wymiana gniazdek, montaż żyrandola lub inne prace związane z instalacją, są ...
Brak prądu? Konieczna naprawa instalacji elektrycznej? A może chodzi o pomiary elektryczne? Zarówno na te, jak i na wiele innych Twoich elektrycznych potrzeb, ten serwis odpowie szybko i zdecydowanie. Jako nowoczesna i sprawdzona firma fachowcy gwarantują, że ...
Usługi Elektryczne i Serwis RTV Esib
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu fachowcowi wymianę rozdzielni, ponieważ zależało mi na fachowo i odpowiedzialnie wykonanej pracy. Dziękuję za solidnie i dokładnie wykonane zadanie i polecam gorąco każdemu w potrzebie, również za niezwykle przystępne ceny, które nie uszczupliły moich finansów."
Oława
Wybrane zlecenia

2021-07-31 Oława
Witam serdecznie.Jak szybko fachwocy z pogotowia elektrycznego 24 h są w stanie do mnie przyjechać. Mam awarię jednego gniazdka bo nie ma w nim prądu a to gniazdko jest mi niezbędne do wykonywania mojej pracy. Nie wiem dlaczego się tak stało po prostu prąd uciekł. Dlatego tak bardzo zaley mi na czasie bo mam ostatnio mnóstwo zamówień. proszę o szybką informację.

2021-07-31 Oława
Potrzebuje elektryka bo mam awarię elektryczną w moim domu i trzeba wymienić uszkodzony przewód elektryczny. Podczas remontu naszego salonu fachowiec przez przypadek uszkodził przewód elektryczny niestety ci fachowcy nie znają sie na elektryce i nie potrafią mi tego naprawić.

2021-07-21 Oława
Witam jak byłby koszt podłączenia kuchni indukcyjnej wolnostojacej z piekarnikiem?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502