Elektryk Nysa

Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana poprawie i fachowo, do tego błyskawiczny i bardzo dobry kontakt z klientem. Naprawa lampy w sklepie zakończyła się sukcesem, specjalista dysponował specjalistycznymi narzędziami, a cena nie okazała się wygórowana. Polecam z całego serca wszystkim znajomym przede wszystkim za fachowość, dokładność, ogromne zaangażowanie i atrakcyjne ceny. Telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość."
Elektryk Roland Kuczaj
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Elektryk Roland Kuczaj

Elektryk Nysa
Opinia o fachowcu:
"Świetny specjalista z fachem w ręku, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek z rewelacyjnym poczuciem humoru. Zamontował bezpieczniki w moim mieszkaniu i jeszcze tego samego dnia wykonał kilka drobnych napraw elektrycznych. Cały czas był bardzo uśmiechnięty i widać było, że robota wręcz pali mu się w rękach. Zdecydowanie polecam."
Wybrane zlecenia

Nysa
Dzień dobry. Kilka dni temu w moim domu pojawiła się awaria instalacji odgromowej. Chciałbym zorientować się w terminach na usunięcie tej awarii. Prosze o informacje w jakim czasie można umówić się z Państwem oraz jakie są terminy na usługi? Bardzo by mi zależało na wykonaniu usługi w dniu jutrzejszym. Czy jest taka możliowść, żeby umówić się z Państwem?

Nysa
Dobry wieczór. Proszę o kilka informacji dotyczących usługi elektrycznej w Waszej firmie. Czy świadczycie usługi w godzinach popołudniowych? Jak wrócę z pracy chciałabym umówić się na usługę usunięcia awarii elektrycznej w moim domu. Niestety powstaje bardzo uciążliwe zwarcie które powoduje wybicie bezpieczników. Jak już mówiłam sprawia to duży kłopot więc liczę że będziemy mogli umówić się szybko na usługę.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502