Elektryk Nowy Targ

Usługi Elektryczne Alarm System Tomasz Węglarczyk
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potwierdzam liczne pozytywne opinie na temat tego pogotowia elektrycznego. Jestem bardzo zadowolony z niezwykle szybkiej interwencji - praca polegająca na usunięciu poważnej awarii elektrycznej wykonana została znakomicie, do tego bardzo czysto. Polecam m.in. za pełen profesjonalizm oraz sumienność, bo to rzetelny i do tego bardzo konkretny wykonawca. "
Nowy Targ
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Z każdej strony otaczają nas urządzenia, które działają na prąd, dlatego kiedy awarii ulega instalacja elektryczna, jak najszybciej musimy znaleźć wyjście z sytuacji. Nieocenioną pomocą jest kontakt z fachowcem, który sprawi, że Twoje przyłącze elektryczne ...
Serwis będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Jeśli padniesz ofiarą awarii elektrycznej lub napotkasz inna przeszkodę związaną z prądem – nie zastanawiaj się, tylko dzwoń jak najszybciej, by wezwać skuteczną pomoc! Od wielu lat fachowcy z powodzeniem zajmują się usuwaniem awarii elektrycznych, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Nowy Targ
Pisze z takim pytaniem. Interesuje mnie poznanie ceny za wymianę jednego gniazdka w kuchni w mieszkaniu. Ile kosztuje przyjazd elektryka do takiej usługi? Jakie macie państwo wolne terminy? Będę wdzieczny za podanie dostępnych terminów na usługę. W jakim czasie można się umówić z Państwem?

2021-07-03 Nowy Targ
Dzień dobry, od niedawna mieszkamy w nowym domu. Nowy w teorii, bo kupiony z rynku wtórnego. Pogoda teraz zaskakuje, idzie jesień, a z nią burze gradowe, nawałnice etc. Okazało się, że nie mamy instalacji odgromowej. Więc na szybko potrzebujemy pogotowia elektrycznego, które zajmie się zleceniem i szybko wybawi nas z kłopotu.

Dzielnice Nowego Targu, w których możesz zamówić elektryka

 1. Stare Miasto
 2. Śródmieście
 3. Równia Szaflarska
 4. Ibisor
 5. Bór
 6. Niwa
 7. Dział
 8. Kowaniec
 9. Kokoszków
 10. Podmieścisko
 11. Czerwone (Lotnisko)
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502