Elektryk Nowy Sącz

Naprawa Komputerów i Serwis Elektryczny Kamil Łęczycki
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana na piątkę. Wymiana bezpieczników, więc może nic bardzo skomplikowanego, ale umówmy się - i tu wiedza jest potrzebna. Pan bardzo kulturalny i rzeczowy, z zadaniem poradził sobie sprawnie i bez większych problemów, a przy okazji wykonał też drobne naprawy elektryczne w domu. Polecam gorąco."
Usługi Elektryczne i Montażu Mebli Setka Sebastian Tkacz
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa instalacji elektrycznej w bloku. Starej instalacji, która lata świetności ma dawno za sobą. Zadanie na pozór niewykonalne, a jednak. Pan bardzo solidny i skuteczny. Widać, że nie boi się wyzwań, bo nawet usunięcie zwarcia, które pojawiło się w międzyczasie nie stanowiło dla niego problemu. Zdecydowanie zasłużył na bardzo dobry komentarz."
Zakres usług
Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny był mi doświadczony i kompetentny elektryk z uprawnieniami, więc wybór kierowałem opiniami z Internetu. Zdecydowanie była to dobra decyzja, bo pan okazał się profesjonalistą z głową na karku. Szybko uwinął się ze zleceniem, a w wolnej chwili zajął się również naprawą domofonu, który szwankował już od jakiegoś czasu. Jakość usług na najwyższym poziomie."
Pilnie poszukujesz serwisu, który pomoże Ci w podłączeniu kuchenki elektrycznej lub płyty indukcyjnej? Popsuł Ci się domofon w mieszkaniu? Masz do wymiany kilka gniazdek? A może myślisz o montażu nowego oświetlenia, ale kompletnie nie wiesz, jak się za to ...
Instalacje elektryczne? Usunięcie awarii elektrycznej? Tego typu zadania lepiej zlecić wykwalifikowanemu fachowcowi, dlatego jeśli potrzebny Ci specjalista-elektryk, skontaktuj się z tą firmą. Fachowcy do każdego zlecenia podchodzą odpowiedzialnie i rzetelnie, a klienci ...
Wybrane zlecenia

2021-07-06 Nowy Sącz
Wywala cały czas korki, mam problemy z urządzeniami w lokalu jest to bardzo problematyczne i pilne.

Szukam fachowca do awarii elektrycznej

2021-02-15 Podgórska, Nowy Sącz
Dzień dobry. Niedawno kupiłam mieszkanie, które jest już do zamieszkania, ale brakuje kilku rzeczy. Potrzebuję specjalisty do montażu lampy. Chciałabym się dowiedzieć ile wyniesie mnie taka przyjemność? Do montażu jest pięć lamp w pomieszczeniach i ledy przy szafkach w kuchni.

Szukam pana z pogotowia elektrycznego 24H

2020-10-14 Nowy Sącz, Gospodarska
Mój piękny, zabytkowy żylandor przestał działać. Jest już dosyć stary, więc nie będę go już naprawiać. Zakupiłam nowe urządzenie i szukam pana do wymiany lampy. Znajdę go w tym miejscu? Mam nadzieję, że dobrze trafiłam.

Jaka jest cena podłączenia elektrycznego?

2020-08-28 Nowy Sącz
Witam serdecznie. Mam ogromny problem, ponieważ gdy podłączam odkurzacz i telewizor do gniazdka to chyba robi się przeciążenie sieci. Chciałbym zapytać, czy można w domowych warunkach jakoś uporać się z tym uciążliwym problemem?

Elektryk 24 H na już potrzebny

2020-07-28 Brodowska, Nowy Sącz
Czy w swojej firmie macie pracowników, którzy pracują także późnymi wieczorami? Mamy w mieszkaniu uszkodzony przewód, dobrze byłoby, gdyby elektryk mógł przyjechać jeszcze dziś, aby go naprawić, ponieważ nie mamy prądu.

Na pilnie szukam elektryka

2020-07-10 Nowy Sącz, Akacjowa
Witam. Piszę do Państwa, ponieważ wyrzuca mi różnicówkę. Oczywiście chciałabym się dowiedzieć jakie macie ceny za takie usługi. Dodatkowo intereduje mnie najszybszy wolny termin za takie coś. Nie chciałabym za długo czekać, ponieważ lubię mieć takie sprawy załatwione od ręki. Proszę o PILNY kontakt w mojej sprawie.

Dzielnice Nowego Sącza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Barskie
 2. Biegonice
 3. Centrum
 4. Chruślice
 5. Dąbrówka
 6. Falkowa
 7. Millenium
 8. Piątkowa
 9. Przetakówka
 10. Westerplatte
 11. Wólki
 12. Zawada
 13. Gołąbkowice
 14. Gorzków
 15. Helena
 16. Kaduk
 17. Kilińskiego
 18. Kochanowskiego
 19. Nowojowska
 20. Poręba Mała
 21. Przydworcowe
 22. Szujskiego
 23. Wojska Polskiego
 24. Zabełcze

Polecane przez Naprawek.pl firmy elektryczneNowego Sącza zatrudniają wyłącznie kompetentnych i odpowiedzialnych specjalistów, którzy doskonale znajdą się na instalacjach elektrycznych. To solidni i profesjonalni wykonawcy z dobrymi ocenami, którzy tanio wykonają niezbędne czynności, by w pełni zadowolić klienta. Działają solidnie i z ogromnym zaangażowaniem, dlatego można im zlecić zarówno proste naprawy, jak również zadania wymagające wiedzy i umiejętności.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502