Elektryk Nowa Sól

Serwis Hydrauliczny Edi Edward Marciniak
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Awaryjność domowej hydrauliki nie jest niczym nadzwyczajnym. Jeśli spłuczka nie działa lub spod wanny wypływa woda, nie czekaj i wezwij sprawdzony serwis hydrauliczny. Odpowietrzanie grzejników, wymiana zaworów czy biały montaż to usługi, ...
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Novumer System Roman Zaleski
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Podłączanie indukcji przebiegło bardzo sprawnie, pomimo niezbyt łatwego dostępu do gniazdka z prądem. Ostateczny koszt usługi nie był wysoki, a fachowiec okazał się osobą miłą, sympatyczną i odpowiedzialną. Widać było od razu, że doskonale zna się na swojej pracy, którą wykonuje z przyjemnością. Polecam serdecznie tego świetnego wykonawcę, kontakt zapisuję sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

2021-06-26 Nowa Sól
Na już szukam pilnie elektryka. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam ponieważ szukałam serwisu w internecie i trafiłam na Was. Mam do podłączenia nowy piekarnik w zabudowie. Kupiliśmy z chłopakiem nowe mieszkanie i zaczęliśmy się urządać właśnie od zakupu sprzętu do kuchni. Czekam pilnie dość na odpowiedź.

2021-06-01 Nowa Sól
Dzień dobry. Ile kosztuje w Pańskiej firmie usunięcie awarii elektrycznej? Mam bardzo duży problem w mieszkaniu. Zaczęło mi wywalać korki po każdorazowym włączeniu czajnika. Bardzo dziwna sprawa, muszę się tego szybko pozbyć, ponieważ dzieci uczą się zdalnie i potrzebujemy ciągłęgo prądu. Prosze o odzew.

Dzielnice Nowej Soli, w których możesz zamówić elektryka

  1. Zatorze
  2. os. Armii Krajowej
  3. os. Konstytucji 3 Maja
  4. os. XXX-lecia PRL
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502