Elektryk Mysłowice

Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Polecam tego elektryka każdemu, kto potrzebuje rzetelnego wykonawcy do pomiarów elektrycznych. Generalnie nie miałem mu niczego do zarzucenia i jestem wdzięczny za załatwienie sprawy. Nie było dla niego również żadnym wyzwaniem usunięcie zwarcia w instalacji elektrycznej. Wykonanie oceniam na plus, cena również przystępna. Polecam serdecznie jego usługi! "
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie awarii elektrycznych nigdy nie było moją mocną stroną. Zadanie to wolałem powierzyć komuś, kto zna się na elektryce i sprawach z nią związanych. Ten specjalista okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ bezbłędnie wskazał źródło problemu i szybko je wyeliminował. Ucieszyła mnie również stosunkowo niska cena za wykonaną usługę. Czego mógłbym chcieć więcej od elektryka?"
Zakres usług
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Firma świadczy usługi z zakresu hydrauliki, montażu oświetlenia, usuwania szkodników, dezynfekcji oraz naprawy furtek. Skorzystaj z doświadczenia fachowców, którzy z powodzeniem działają w tych branżach od lat. Stale poszerzają oni swoją ...
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z usługi tego elektryka skorzystałem z polecenia. Okazało się, że decyzja była jak najbardziej trafna. Fachowiec ten bardzo szybko przyjechał na miejsce i od razu zajął się montażem bezpieczników. Zadanie wykonał profesjonalnie i w niezwykle krótkim czasie, a cena wyjściowa była bardzo konkurencyjna w porównaniu do ceny konkurencji z okolicy. Szczerze polecam, a numer zapisuję. "
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie spotkałem jeszcze takiego elektryka, któremu podłączenie płyty indukcyjnej zajęłoby tak niewiele czasu. Pan był kulturalny i z poczuciem humoru, a zadanie wykonał naprawdę dobrze i w ekspresowym tempie. Cena również była atrakcyjna. Kontakt pozostawiłem sobie na przyszłość, bo w życiu nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się jego pomoc."
Mysłowice
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jeśli masz problem z wymianą bezpieczników w mieszkaniu, zgłoś się do tego fachowca. To godny zaufania i polecenia wykonawca, a przy tym tani, który doskonale zna się na sprawie. Do każdego zadania podchodzi indywidualnie, do tego sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Zdecydowanie polecam wszystkim w potrzebie, telefon do kontaktu zapisuję na przyszłość. "
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Praca najlepszych elektryków zasługuje na uznanie, tym bardziej, że już teraz są oni w zasięgu Twojej ręki. Gdy Twoje przyłącze elektryczne potrzebuje fachowej opieki, nie znajdziesz lepszej alternatywy. Jeśli zależy Ci na kontakcie ze zweryfikowanym wykonawcą, zostaw ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianę lampy postanowiłem zlecić elektrykowi, ponieważ zależało mi na w miarę szybkiej i przede wszystkim fachowej realizacji. Ten elektryk doskonale wywiązał się ze swojej pracy. Od razu było widać, że to specjalista z najwyższej półki, któremu warto zaufać. Troszkę obawiałem się o cenę, jednak okazało się, że niepotrzebnie. Była ona naprawdę dobra. Polecam jego fachowe usługi!"
Mysłowice
Serwis będzie dostępny od dnia 17.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Instalacje Elektryczne Arkomp Artur Pala
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Problem z elektryką w Twoim domu? Potrzebujesz gruntownego przeglądu instalacji? Jej wymiana lub naprawa? Ta firma to specjalistyczny serwis usług elektrycznych, który jest szybkim rozwiązaniem wszystkich Twoich elektrycznych problemów. Zatrudniani są tutaj ...
Usługi Elektryczne GSI Adam Cop
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne GSI Adam Cop

Elektryk Mysłowice
Opinia o fachowcu:
"Tak ekspresowego wykonania usługi w życiu nie widziałem. Skorzystałem z jego pomocy przy wymianie włącznika i nie zawiodłem się. Wykonanie było bardzo szybkie, a cena również atrakcyjna. Nie była dla niego wyzwaniem również naprawa bojlera. Szczerze polecam!"
Podłączenie płyty indukcyjnej powinien wykonać profesjonalista. Zgłoś się z tym do tego zakładu, a będziesz mieć pewność fachowego montażu w przystępnej cenie. Elektryk z uprawnieniami zajmie się również innymi czynnościami z tego zakresu. Możesz ...
Wybrane zlecenia

2021-10-04 Grunwaldzka
Podłączenie przepływowego podgrzewacza w kuchni pod zlewem. Jaki koszt?

2021-09-20 Kosztowy
Jestem w trakcie remontu w mieszkaniu. Nie ukrywam, że jest z tym sporo zamieszania. Wynajeliśmy dość sporą ekipę remontową, by prace poszły bardzo sprawnie, jednak doszło do sporych uchybień z ich strony. Podczas wieszania regału jeden z monterów przewiercił przewody w ścianie. Oczywiście poskutkwało to całkowitą utratą prądu w całym mieszkaniu. Dlatego też szukam elektryka czynnego 24h, pomożecie?

2021-08-04 Mysłowice
Szanowny Panie chciałabym wymienić kilka gniazdek w mieszkaniu na nowe potrójne i więcej plusdwie listwy natynkowe. Czy mogłabym liczyć na pańska pomoc i jeżeli tak to w jakim terminie i ewentualnie proszę o podanie kosztów tej usługi

2021-07-31 Mysłowice
Ile kosztowaloby sprawdzenie instalacji pod montaz licznika ma prad I wydanie oponi elektrycznej

2021-07-30 Larysz-Hajdowizna
Witam serdecznie. W moim mieszkaniu doszło do zwarcia. Nie wiem czym zostało ono spowodowane, ale prawdopodobnie będę musiała skorzystać z ponownego podłączenia elektrycznego przewodów, bo ewidentnie coś z nimi jest nie tak. Ile kosztowałaby diagnoza oraz ewentualna naprawa wadliwej instalacji? Pomożecie?

2021-07-05 Krasowy
Mam niezwykle poważny kłopot natury elektrycznej w mojej restauracji w centrum miasta. A mianowicie, doszło u Nas do spięcia i zanikł prąd w całym lokalu. Sądzę, że przeciążenie to miało miejsce, dlatego że dokupiłam wczoraj jedną kuchenkę mikrofalową i nowy piecyk. Instalacja mogła nie udźwignąć takiego obciążenia elektrycznego. Czy mogłabym liczyć na szybką pomoc elektryka dostępnego 24 h na dobę? Pomocy!

2021-07-02 Ławki
Prawdopodobnie doszło u mnie do spięcia w gniazdku, ponieważ wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach spalenizny. Z prądem nie ma żartów, zaczynam bać się o zdrowie swoje i swojej rodziny. Potrzebuję szybkiej pomocy fachowca, który zna się na rzeczy i od ręki byłby w stanie pozbyć się usterki! Potrzebuję natychmiastowej reakcji na tę awarię elektryczną!

2021-07-01 Mysłowice
Prawdopodobnie zachodzi wymiana wyłącznika nadprądowego

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bończyk
 2. Tuwima
 3. Brzezinka
 4. Brzęczkowice
 5. Słupna
 6. Ćmok
 7. Dziećkowice
 8. Janów Miejski
 9. Stare Miasto
 10. Śródmieście
 11. Kosztowy
 12. Krasowy
 13. Larysz-Hajdowizna
 14. Ławki
 15. Morgi
 16. Centrum
 17. Piasek
 18. Wesoła
 19. Szabelnia

W serwisie Naprawek.pl usługi elektryczne oferują rekomendowane i solidne zakłady elektryczne z Mysłowic, które dokładają wszelkich starań, by w pełni zadowolić swoich klientów. To godni polecenia eksperci od elektryki, którzy są rzetelni, sumienni, odpowiedzialni i kompetentni, dzięki czemu doskonale poradzą sobie z każdym problemem, bez względu rodzaj zlecenia i stopień trudności.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502