Elektryk Mysłowice

W serwisie Naprawek.pl usługi elektryczne oferują rekomendowane i solidne zakłady elektryczne z Mysłowic, które dokładają wszelkich starań, by w pełni zadowolić swoich klientów. To godni polecenia eksperci od elektryki, którzy są rzetelni, sumienni, odpowiedzialni i kompetentni, dzięki czemu doskonale poradzą sobie z każdym problemem, bez względu rodzaj zlecenia i stopień trudności.

Elmax Serwis Robert Janota
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam tego elektryka każdemu, kto potrzebuje rzetelnego wykonawcy do pomiarów elektrycznych. Generalnie nie miałem mu niczego do zarzucenia i jestem wdzięczny za załatwienie sprawy. Nie było dla niego również żadnym wyzwaniem usunięcie zwarcia w instalacji elektrycznej. Wykonanie oceniam na plus, cena również przystępna. Polecam serdecznie jego usługi! "
Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie awarii elektrycznych nigdy nie było moją mocną stroną. Zadanie to wolałem powierzyć komuś, kto zna się na elektryce i sprawach z nią związanych. Ten specjalista okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ bezbłędnie wskazał źródło problemu i szybko je wyeliminował. Ucieszyła mnie również stosunkowo niska cena za wykonaną usługę. Czego mógłbym chcieć więcej od elektryka?"
GSI Adam Cop
4.8
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły

GSI Adam Cop

Elektryk Mysłowice
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Tak ekspresowego wykonania usługi w życiu nie widziałem. Skorzystałem z jego pomocy przy wymianie włącznika i nie zawiodłem się. Wykonanie było bardzo szybkie, a cena również atrakcyjna. Nie była dla niego wyzwaniem również naprawa bojlera. Szczerze polecam!"
Raito Rafał Woźniak
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z usługi tego elektryka skorzystałem z polecenia. Okazało się, że decyzja była jak najbardziej trafna. Fachowiec ten bardzo szybko przyjechał na miejsce i od razu zajął się montażem bezpieczników. Zadanie wykonał profesjonalnie i w niezwykle krótkim czasie, a cena wyjściowa była bardzo konkurencyjna w porównaniu do ceny konkurencji z okolicy. Szczerze polecam, a numer zapisuję. "
ELNEKEN Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie spotkałem jeszcze takiego elektryka, któremu podłączenie płyty indukcyjnej zajęłoby tak niewiele czasu. Pan był kulturalny i z poczuciem humoru, a zadanie wykonał naprawdę dobrze i w ekspresowym tempie. Cena również była atrakcyjna. Kontakt pozostawiłem sobie na przyszłość, bo w życiu nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się jego pomoc."
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"To pogotowie elektryczne polecam w 100%. Wszystko wykonane zostało z niezwykłą precyzją oraz dokładnością - awaria została wyeliminowana pomimo weekendu. Cennik usług również nie był wygórowany, zwłaszcza że usługa została wykonana w weekend. Panowie niezwykle kulturalni i uczciwi, profesjonalnie podeszli do problemu. Nie była dla nich także problemem naprawa domofonu. Szczerze polecam, a numer telefonu zachowuję w razie potrzeby. "
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Serwis elektryczny może być solidny oraz przygotowany na każdą możliwą awarię. Jeśli szukasz właśnie takiej firmy, to jesteś teraz na dobrej drodze, by otrzymać taką pomoc. Najlepszy lokalny elektryk czeka na Twój telefon!
Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianę lampy postanowiłem zlecić elektrykowi, ponieważ zależało mi na w miarę szybkiej i przede wszystkim fachowej realizacji. Ten elektryk doskonale wywiązał się ze swojej pracy. Od razu było widać, że to specjalista z najwyższej półki, któremu warto zaufać. Troszkę obawiałem się o cenę, jednak okazało się, że niepotrzebnie. Była ona naprawdę dobra. Polecam jego fachowe usługi!"

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bończyk
 2. Tuwima
 3. Brzezinka
 4. Brzęczkowice
 5. Słupna
 6. Ćmok
 7. Dziećkowice
 8. Janów Miejski
 9. Stare Miasto
 10. Śródmieście
 11. Kosztowy
 12. Krasowy
 13. Larysz-Hajdowizna
 14. Ławki
 15. Morgi
 16. Centrum
 17. Piasek
 18. Wesoła
 19. Szabelnia
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502