Elektryk Mrągowo

Instalatorstwo Elektryczne Rafał Rogulski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana bez zarzutu, więc z czystym sumieniem rekomenduję tego fachowca. Lekko się spóźnił, ale zadzwonił z trasy, że stoi w korku, więc siła wyższa. Sama wymiana lampy przebiegła już natomiast bardzo sprawnie - nawet się nie obejrzałem, a było już po wszystkim. Pan o bardzo miłym usposobieniu - z takimi ludźmi aż chce się współpracować. Polecam."
Zaangażowanie, na którym firma opiera swoją działalność, pozwala na na konsekwentne budowanie coraz mocniejszej marki. Pracująca tutaj kadra to doświadczeni fachowcy, dlatego gdy poszukiwany jest przez Ciebie rzetelny elektryk do montażu paneli fotowoltaicznych, to ...
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu fachowcy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią elektryczną lub usterką w sprzęcie RTV. Znają oni wszystkie tajniki instalacji elektrycznych, a podejmowane przez nich interwencje to przykład solidnego i błyskawicznego ...
Wybrane zlecenia

2021-07-30 Mrągowo
Witam. Szukam najlepiej na już elektryka do pogotowia elektrycznego 24h. Powstało jakieś spiecie w którego następstwie wydarzyło się wybicie bezpieczników. Prosze o informację na temat wolnych terminów na usuniecie awarii elektrycznej? W jakiej cenie będze ta usługa?

2021-07-02 Mrągowo
Witam mieszkam w zelwagach pod mikolajkami.Chce zmienić płytę indukcyjna na elektryczna(chodzi k podlaczenie) ile by to kosztowało? Pozdrawiam Marta.

2021-06-29 Mrągowo
Jaki jest czas przyjazdu Waszego technika elektryka do instalacji elektrycznej? Mam do wykonania w domu jednorodzinnym pod miastem wymianę rozdzielni. Sam się tym nie zajmę, bo szczerze mówiąć nie mam o tym zielonego pojęcia. Nie chce czegoś zepsuć, więc wole zatrudnić do tego dobrego spejalistę. Na kiedy macie dostępne wolne terminy, zależy mi na wykonaniu tej usługi jeszcze w tym miesiącu. Czekam na odpowiedź.

Dzielnice Mrągowa, w których możesz zamówić elektryka

  1. os. Brzozowe
  2. os. Grunwaldzkie
  3. os. Mazurskie
  4. os. Medyk
  5. os. Metalowców
  6. os. Nikutowo
  7. os. Parkowe
  8. Stare Miasto
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502