Elektryk Mława

Instalatorstwo Elektryczne Kabloteks Piotr Pogorzelski
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że z nieznanych mi przyczyn bojler przestał podgrzewać wodę, więc konieczna była interwencja elektryka. Usługę powierzyłem temu Panu. Z zadania wywiązał się wzorowo - wszystko przebiegło szybko i niezwykle sprawnie, a sama naprawa wbrew moim wcześniejszym domysłom nie zajęła mu zbyt wiele czasu. Polecam go szczerze!"
Potrzebny elektryk z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej lub pomiarów elektrycznych? Zadzwoń do tej firmy i pozwól działać prawdziwym fachowcom! Drobiazgowe przeglądy, trafna diagnoza usterek, precyzyjny i schludny montaż gniazdek, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-19 Mława
Szukam elektryka dostępnego 24 h na dobę. Co prawda mój problem może nie jest aż tak pilny, ale pracuję w dość nietypowych godzinach, dlatego też chciałbym skorzystać z montażu lampy o dość niestandardowej godzinie. Czy mogę liczyć na pomoc, któregoś z Waszych fachowców?

2021-06-23 Mława
Potrzebuję wizyty doświadczonego elektryka w moim domku jednorodzinnym praktycznie na już! Prawdopodobnie nie obejdzie się bez wymiany rozdzielni. A zapytam jeszcze tak orientacyjnie - czy podłączenia elektryczne też Państwo wykonują? Najlepiej od ręki? Proszę o informację.

Dzielnice Mławy, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. Warszawska
 3. Andersa
 4. Wójtostwo
 5. Kościuszki
 6. Kopernika
 7. Przemysłowe
 8. Obrońców Mławy
 9. Wólka
 10. Kozielsk
 11. Piekiełko
 12. Krajewo
 13. Książąt Mazowieckich
 14. Zawkrze
 15. Młodych
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502