Elektryk Mińsk Mazowiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Mirkpol Mirosław Łęczycki
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Mirkpol Mirosław Łęczycki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Elektryk Mińsk Mazowiecki
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Z usunięciem awarii elektrycznej ten ekspert od elektryki nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał niemal z zamkniętymi oczami - solidnie, sumiennie odpowiedzialnie i fachowo, do tego dał się poznać jako osoba uczciwa, dokładna, kompetentna i bardzo słowna. Dziękuję raz jeszcze za poświęcony mi czas i polecam z całego serca za krótki termin oczekiwania oraz za pełen profesjonalizm i sumienność. "
Opinia
"Tego elektryka mąż wezwał do wymiany oświetlenia w salonie. Wykazał się wówczas solidnością, opanowaniem i skrupulatnością, więc postanowiliśmy powierzyć w jego ręce także montaż domofonu, który również czekał od jakiegoś czasu. Fachowiec również tego typu usługę wykonał z należną precyzją, więc polecam!"
Mińsk Mazowiecki
Pytania od klientów

31.08.2021 Mińsk Mazowiecki
Uszkodzone wideodomofony po burzy

29.07.2021 Mińsk Mazowiecki
Witam państwa, szukam dyspozyzyjnego i niedrogiego technika, ktory w niedługim czasie wykona podłączenia elektryczne. Potrzebuję umówić się z elektrykiej z uprawnieniami. W moim domu trzeba wymienić instalację elektryczną, ponieważ wyrzuca korki za kadym razem gdy zapalam światło w salonie. Prosze o pomoc, co mogło spowodować to, że nagle zaczęło wybijać mi te korki? W jakiej cenie jest przyjazd fachowca do wykonania serwisu elektrycznego ?

11.07.2021 Mińsk Mazowiecki
Witam państwa. Szukam pomocy pogotowia elektrycznego do usługi w moim domu. Czy służycie pomocą całodobowo? Potrzebny mi montaż lampy ale pracuję na wieczorne zmiany wieć będę potrzebował usługi we wczesnych godzinach. Czy mogę liczyć na Wasza pomoc? Prosze o informację, ile będzie mnie tak mniej więcej kosztować montaż takiej lampy? Czekam na informację
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502