Elektryk Marki

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Firma działa na rynku usług elektrycznych w sposób uczciwy, oparty na szacunku do klienta i fachowej wiedzy. Dzięki podejściu fachowców udało się wypracować odpowiednie standardy, dzięki którym serwis może budować swoją silną markę. ...
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Pilnie potrzebujesz pomocy elektryka, ale nikt nie ma wolnego terminu albo odpowiednich uprawnień? Ta firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w skutecznych naprawach i montażach elektrycznych. Fachowcy rozumieją, jak problematycznym zdarzeniem jest awaria, dlatego ...
Elektryk Pak Info Piotr Kalinowski
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wadliwe wykonanie przewodów stało się przyczyną poważnej awarii instalacji elektrycznej, przez którą wysiadł prąd w całym domu. Nie pozostało mi nic innego, jak wezwać elektryka. Ten Pan okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ pomimo późnych godzin jeszcze tego samego dnia wstawił się u mnie i ekspresowo usunął awarię elektryczną. Polecam go za profesjonalizm w działaniu oraz niewygórowany cennik."
Marki
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Właśnie skończyłem budowę domu jednorodzinnego i potrzebna im była kompetentna osoba, która zajęłaby się wykonaniem instalacji elektrycznej od podstaw. Mój wybór padł na tego elektryka. Już z rozmowy wywnioskowałem, że bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Nie myliłem się, wszystko poszło zgodnie z przygotowanym przez niego planem. Polecam!"
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zastanawiasz się, jaka firma najlepiej wykona serwis bramy garażowej lub wjazdowej? Nie musisz już dłużej szukać, ponieważ serwisanci z tego zakładu są znani z profesjonalnego podejścia i wysokiej jakości obsługi klienta. W ofercie znajdziesz również ...
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z wymianą bezpieczników ten specjalista od prądu nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał w bardzo krótkim czasie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję z całego serca za fachowo wykonane zlecenie i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego kompleksowego wsparcia. "
Marki
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni wymaga wiedzy i doświadczenia, których niestety nie posiadałem. Dobrym wyjściem z sytuacji okazało się wezwanie na pomoc tego specjalisty, który bardzo dobrze poradził sobie z zadaniem. Na miejscu zjawił się zgodnie z ustaleniami. Wszystko wykonał sprawnie, rzetelnie i uczciwie, a cena za wykonaną pracę była do zaakceptowania. Polecam usługi tego pana z całego serca!"
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Uszkodzone bezpieczniki spowodowały spore zamieszanie w moim mieszkaniu. Elektryka jest mi dziedziną zupełnie obcą, dlatego wymianę bezpieczników postanowiłem zlecić temu fachowcowi. Pan, jak przystało na prawdziwego specjalistę, od razu przystąpił do pracy, którą wykonał jak należy - bez zbędnego owijania. Uczciwie wycenił również swoją pracę, co bardzo cenię."
Marki
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłam do tego elektryka bo przepaliłam gniazdko w kuchni wynajmowanego mieszkania. Na szczęście był akurat dyspozycyjny, więc przyjechał szybko i ocenił stan zniszczeń. Na szczęście instalacja nie była uszkodzona i wystarczyła jedynie wymiana gniazdka, czym Pan zajął się od ręki. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam z całego serca!"
Marki
Usługi Elektryczne Firmly Witold Ciemior
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu tego serwisu są szybkie i skuteczne. Nieistotne, czy chodzi o wymianę instalacji, czy też ...
Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo – zgłoś się do tego serwisu elektrycznego i zleć fachowcom wykonanie bezawaryjnych instalacji elektrycznych lub kompleksową naprawę dotychczasowych przyłączy. Wymiana oświetlenie, naprawa gniazdek, podłączenie lamp… Z ...
Wybrane zlecenia

2021-08-08 Marki
Serdecznie proszę o możliwie najszybszą interwencję pogotowia elektrycznego, jak to tylko możliwe! Wyrzuciło mi różnicówkę i nie mam pojęcia co z tym zrobić! Potrzebuję profesjonalisty, bo ja w ogóle nie znam się na elektryce. Bardzo proszę o pomoc doświadczonego technika!

2021-08-06 Marki
Jak szybko mógłbym się spodziewać wizyty Waszego serwisu elektrycznego w moim domku jednorodzinnym, mieszczącym się na obrzeżach miasta? Czy dojeżdżacie w ogóle w te rejony, czy raczej naprawiacie tylko w okolicach centrum? Nie wiem jak mam sobie poradzić z wybijającymi korkami w garażu. Bardzo proszę o pomoc!

2021-07-07 Marki
Witam, uszkodzony został przewód w ogrodzie w mufe elektryczna ziemi idący od skrzynek z prądem. Firma która kopała studnie dotknęła kabla. Kabel nie jest przerwany tylko izolacja .. trzeba zrobić tzw mufe elektryczna, proszę o wycenę prac.

Dzielnice Marek, w których możesz zamówić elektryka

 1. Pustelnik
 2. Makówka
 3. Zachoina
 4. Zieleniec
 5. Kosynierów
 6. os. Kwitnące
 7. os. Polskie
 8. Struga
 9. Czarna Struga
 10. Horowa Góra
 11. Zielone Przedmieście
 12. os. Mickiewicza
 13. os. TBS Lisi Jar
 14. Briggsówka
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502