Elektryk Marki

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Działamy na rynku usług elektrycznych w sposób uczciwy, oparty na szacunku do klienta i fachowej wiedzy. Dzięki naszemu podejściu udało nam się wypracować odpowiednie standardy, dzięki którym możemy budować naszą silną markę. Specjalizujemy się w interwencjach elektrycznych związanych zarówno z koniecznością szybkiej reakcji na brak prądu, jak i tymi związanymi z podłączeniami urządzeń, jaki i montażem oświetlenia. Wszystko, co jest związane również z bezpieczeństwem Twojej instalacji, możesz bez wahania powierzyć zespołowi naszych fachowców. Pamiętaj, dobry elektryk tylko z Pro Efect!
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Pilnie potrzebujesz pomocy elektryka w Warszawie, ale nikt nie ma wolnego terminu albo odpowiednich uprawnień? Mamy na to rozwiązanie! „Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński” to firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w skutecznych naprawach ...
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni wymaga wiedzy i doświadczenia, których niestety nie posiadałem. Dobrym wyjściem z sytuacji okazało się wezwanie na pomoc tego specjalisty, który bardzo dobrze poradził sobie z zadaniem. Na miejscu zjawił się zgodnie z ustaleniami. Wszystko wykonał sprawnie, rzetelnie i uczciwie, a cena za wykonaną pracę była do zaakceptowania. Polecam usługi tego pana z całego serca!"
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Uszkodzone bezpieczniki spowodowały spore zamieszanie w moim mieszkaniu. Elektryka jest mi dziedziną zupełnie obcą, dlatego wymianę bezpieczników postanowiłem zlecić temu fachowcowi. Pan, jak przystało na prawdziwego specjalistę, od razu przystąpił do pracy, którą wykonał jak należy - bez zbędnego owijania. Uczciwie wycenił również swoją pracę, co bardzo cenię."
Serwis Elektryczny Montroe Mave
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z wymianą bezpieczników ten specjalista od prądu nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał w bardzo krótkim czasie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję z całego serca za fachowo wykonane zlecenie i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego kompleksowego wsparcia. "
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłam do tego elektryka bo przepaliłam gniazdko w kuchni wynajmowanego mieszkania. Na szczęście był akurat dyspozycyjny, więc przyjechał szybko i ocenił stan zniszczeń. Na szczęście instalacja nie była uszkodzona i wystarczyła jedynie wymiana gniazdka, czym Pan zajął się od ręki. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam z całego serca!"
Elektryk Pak Info Piotr Kalinowski
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wadliwe wykonanie przewodów stało się przyczyną poważnej awarii instalacji elektrycznej, przez którą wysiadł prąd w całym domu. Nie pozostało mi nic innego, jak wezwać elektryka. Ten Pan okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ pomimo późnych godzin jeszcze tego samego dnia wstawił się u mnie i ekspresowo usunął awarię elektryczną. Polecam go za profesjonalizm w działaniu oraz niewygórowany cennik."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 44
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Właśnie skończyłem budowę domu jednorodzinnego i potrzebna im była kompetentna osoba, która zajęłaby się wykonaniem instalacji elektrycznej od podstaw. Mój wybór padł na tego elektryka. Już z rozmowy wywnioskowałem, że bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Nie myliłem się, wszystko poszło zgodnie z przygotowanym przez niego planem. Polecam!"
Serwis będzie dostępny od dnia 09.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu serwisu Firmly są szybkie i skuteczne. Nieistotne czy chodzi o wymianę instalacji czy też
Szukasz elektryka w Konstancinie-Jeziornej, ale cenisz sobie fachową wiedzę doświadczonych specjalistów? „Elektro-Mat S. C.” to firma, której możesz zaufać. Od 20 lat zajmujemy się naprawą i modernizacją elektryki w domach, mieszkaniach

Antkom Kamil Kondracki

Elektryk Marki
Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo – zgłoś się do serwisu elektrycznego Antkom i zleć wykonanie bezawaryjnych instalacji elektrycznych lub kompleksową naprawę dotychczasowych przyłączy. Wymiana oświetlenie, naprawa gniazdek, podłączenie lamp… nie ma

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Marki
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji
Wybrane zlecenia

Marki
Witam, uszkodzony został przewód w ogrodzie w mufe elektryczna ziemi idący od skrzynek z prądem. Firma która kopała studnie dotknęła kabla. Kabel nie jest przerwany tylko izolacja .. trzeba zrobić tzw mufe elektryczna, proszę o wycenę prac.

Dzielnice Marek, w których możesz zamówić elektryka

 1. Pustelnik
 2. Makówka
 3. Zachoina
 4. Zieleniec
 5. Kosynierów
 6. os. Kwitnące
 7. os. Polskie
 8. Struga
 9. Czarna Struga
 10. Horowa Góra
 11. Zielone Przedmieście
 12. os. Mickiewicza
 13. os. TBS Lisi Jar
 14. Briggsówka
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502