Elektryk Łuków

Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Mirkpol Mirosław Łęczycki
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Rzetelny i uczciwy wykonawca, który doskonale zna się na swojej pracy. Zleciłam mu jakiś czas temu montaż lampy i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego pan okazał się osobą sumienną, rzetelną i uczciwą. Polecam za kompleksowe podejście do problemu, szybkie rozwiązanie oraz za przystępną cenę. "
Łuków
Wybrane zlecenia

2021-07-11 Łuków
Witam. Dziś rano żona przez przypadek potknęła się o kabel ten przy listwie podłogowej i niestety go wyrwała na szczęście prąd ją nie poraził ale w części domu nie mamy teraz światła. Czy można się na dzisiaj z panem umówić na wymianę tego uszkodzonego przewodu elektrycznego? Jaki jest koszt za taki serwis elektryczny?

2021-07-01 Łuków
Dzień dobry. Potrzebuję fachowca, który sprawdza instalacje elektryczne, bo mamy przecięty przewód który był na dole przy listwie podłogowej. Błąd ze strony fachowca który wykonuje u nas remont piętra w domu. Jaka jest cena za naprawę uszkodzonego przewodu? Czy jest możliwość płatności u pana kartą płatniczą? Bo ie wiem czy posiadam w domu tyle gotówki a mieszkamy poza miastem.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502