Elektryk Lublin

Zakład Usług Elektrycznych Jamach Jakub Machometa
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Sprytny fachowiec, który swoją wiedzę umie wykorzystać w praktyce. W 100% sprostał zadaniu, które przed nim postawiłem, choć nie było ono najłatwiejsze. Usunął awarię elektryczną, która była dość poważna, a ponadto doradził, jak zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości. Warto postawić na jego usługi!"
Serwis Elektryczny Electricity Agnieszka Toruń
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Cóż rzec - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Niesamowity profesjonalista o imponującej wiedzy. Montował bezpieczniki w moim domu, a przy okazji zajął się też drobnymi naprawami, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jego usługi będę polecać dalej."
Zakres usług
Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Robert Janowski
4.5
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo profesjonalnie. Szczegółowy i dostosowany do naszych potrzeb projekt i wykonanie instalacji elektrycznej na najwyższym poziomie. Panowie bardzo dokładni, ponadto zamknęli pracę w ustalonym terminie, jak obiecali, więc nie było żadnych opóźnień. Po skończonej pracy zajęli się również montażem domofonu, więc i to zadanie miałem już z głowy. Polecam!"
Usługi Elektryczne Lux Energia Leszek Skarżycki
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to bardzo dobry elektryk z powołania, który nie tylko profesjonalnie zajął się podłączeniem płyty indukcyjnej, ale również doradził, jak prawidłowo obsługiwać urządzenie. Usługę wykonał rzetelnie i terminowo, a do tego w przystępnej cenie. Jestem w pełni zadowolony z jakości jego usług. Poleciłem go również znajomym."
Konieczna będzie wymiana włączników, lamp lub zaprojektowanie instalacji elektrycznej? Skorzystaj z usług rzetelnie wykwalifikowanych, posiadających uprawnienia specjalistów z tej firmy. Przekonaj się o ich profesjonalizmie i właśnie teraz zleć ...
Usługi elektryczne powinny spełniać wymogi bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Decydując się na elektryka z uprawnieniami z tej firmy, możesz mieć pewność, że otrzymasz pomoc prawdziwego fachowca, który działa zgodnie ze sztuką i przepisami. ...
Wybrane zlecenia

2021-09-13 Lublin
Mam bojler elektryczny i wywala mi bezpiecznik

2021-09-03 Lublin
Czy jutro w g.11-15 udałoby się wykonać diagnozę (ewentualnie naptawę) awarii gniazdek elektrycznych w mieszkaniu w Lublinie (ul. Szarych szeregów)?

2021-09-01 Lublin
Wyrzuca bezpiecznik tylko od oświetlenia, diagnoza i wycena mniej więcej w jakich kosztach..jest to mieszkanie w bloku na dzielnicy dziesiąta

2021-09-01 Lublin
Założenie 3 lamp sufitowych

2021-08-24 Lublin
Dzień dobry! Ile by kosztowała naprawa gniazdka dziś na wrotków i czy jest to możliwe?

2021-08-17 Lublin
Witam ile kosztuje podłączenie dwóch lamp ?

2021-08-03 Lublin
Oprócz naprawy domofonu potrzebna jest też naprawa gniazdka elektrycznego i wymiana kontaktu na nowy.

2021-07-15 Świdnik
Często przypadają się żarówki ostatnio podczas prania (pod koniec programu) dochodzi do wyłączenia prądu w gwiazdach. Pralka jest dobra sprawdzał Pan od naprawy pralek

2021-07-05 Lublin
Instalacja elektryczna sprzed kilkunastu lat. Po podłączeniu do różnicówki uziemienia wyrzuca bezpieczniki. Problem jest na 2 obwodach, prawdopodobnie gdzieś pomieszane są kable. Po odłączeniu żółto zielonego od różnicówki problem ustaje. W przyszłym tygodniu wchodzi ekipa budowlana i jeśli trzeba byłoby coś wykuć to będzie najlepszy moment.

2021-06-29 Lublin
Jaki jest koszt wymiany lampy wiszacej kuchennej? Możliwy termin na kiedy?

2021-06-24 Lublin
Chodzi mi o pilne zdiagnozowanie awarii instalacji trojfazowej nad jeziorem Sumin. Obecnie jest tylko prąd 1 fazowy. Byly 3 fazy ale z pewnych nieznanych przyczyn nie działają. Pilne!

Szukam elektryka od naprawy awarii

2021-02-26 Lublin, Sławinek, Plater
Witam serdecznie, gdy włożę wtyczkę do gniazdka, strzela z niego prąd. Proszę mi powiedzieć, jaki byłby koszt wymiany gniazdka? Sprawa jest dość pilna, dlatego zależy mi, żeby elektryk przyjechał do mnie w miarę szybko. Ile trzeba oczekiwać na przyjazd fachowca?

Jak szybko może przyjechać elektryk 24h

2021-01-03 Czechów, Związkowa
Na wstępie uprzedzam, że nie znam się na elektryce, ale szukam jakiejś fachowej porady. Co zrobić w sytuacji, gdy w gniazdku doszło do spięcia? Czy konieczna będzie wizyta elektryka?

Podłączenia elektryczne - na już

2020-10-19 Lublin
Mam taki problem, że od jakiegoś czasu przy używaniu większej ilości urządzeń elektrycznych w mieszkaniu wywala mi korki. Najpierw tylko przy używaniu pralki i piekarnika jednocześnie, potem przy samej pralce. Czy może to być kwestia jakiejś usterki w instalacji? Nie znam się zupełnie na elektryce, bardzo proszę o pomoc.

Potrzebuję elektryka 24h

2020-09-16 Lublin, Czuby, Jutrzenki
Witam, planuję wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu o powierzchni 60mkw, 3 pokoje z łazienką i kuchnią. Planowana instalacja trzyfazowa. Jaki będzie to koszt i jaki byłby najbliższy termin wykonania takiej usługi?

Jaka jest cena usunięcia awarii elektrycznej?

2020-09-14 Bronowice, Krańcowa
Dziś rano robiąc sobie kawę odpaliłem w kuchni czajnik, po czym w przedpokoju poczułem swąd spalonej instalacji. Od razu pomyślałem o bezpiecznikach, zdjąłem pokrywę i zlokalizowałem źródło problemu... Przepalone przewody elektryczne. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś elektryka?

Jaka cena pogotowia elektrycznego

2020-09-10 Diamentowa, Wrotków
Moim problemem jest przecięty przewód elektryczny w ścianie. Proszę mi powiedzieć, jaki byłby koszt naprawy oraz kiedy mógłby podjechać do mnie elektryk? Zależy mi na tym, by usługa była wykonana w jutrzejszym terminie.

Czy jest w pobliżu jakiś dobry elektryk z uprawnieniami?

2020-09-09 Śródmieście, Lublin, Piłsudskiego
Dzień dobry, w jaki sposób zabrać się do naprawy uszkodzonego przewodu, aby zrobić to dobrze? Potrzebuję porady jakiegoś elektryka i być może skorzystania z jego usługi. Bardzo proszę Państwa o odpowiedź zwrotną. Pozdrawiam.

Szukam fachowca od podłączeń elektrycznych

2020-07-09 Lublin, Zbożowa
Dzień dobry, jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Przy wierceniu otworu na wysokości puszki wwierciłem się w kabel. Doszło do uszkodzenia przewodu. Prąd się wyłączył, ale po włączeniu bezpieczników wszystko działa. Moje pytanie brzmi - jak zabrać się do naprawy tego uszkodzenia? Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca z Państwa polecenia?

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Znalezienie dyspozycyjnego i uczciwego pogotowia elektrycznego w Lublinie niestety nie jest zadaniem prostym. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz solidne i rzetelne firmy, które oferują wysokiej jakości usługi elektryczne na każdą kieszeń. Wykonawcy Ci są polecani przez wielu zadowolonych klientów, którzy cenią ich między innymi za krótki czas oczekiwania, odpowiedzialnie podejście do każdego zadania, a także za fachowość na najwyższym poziomie.

Każda praca związana z działaniami naprawczymi i serwisowymi wymaga ogromnej odpowiedzialności i zaangażowania. Zanim jednak zdecydujemy się powierzyć nasze instalacje elektryczne odpowiedniemu wykonawcy, zawsze najlepiej zapoznać się z opinią na jego temat. Jako Naprawek.pl dajemy Ci taką możliwość na naszej stronie internetowej. W wyniku losowo przeprowadzanych wywiadów telefonicznych z klientami, u których zakończyła się już naprawa, informacje o jej przebiegu są cały czas uzupełniane i dostępne na Naprawek.pl. Dodatkowo, aby zapewnić Ci jak największy komfort i możliwość elastycznego kreowania swojej oferty, przez współpracujące z nami serwisy, cenę oraz termin wykonania usługi ustalisz bezpośrednio z wykwalifikowanym elektrykiem z Lublina. Nikt nie lubi nagłego, niezaplanowanego braku prądu, tego typu zdarzenie może być bardzo szkodliwe dla naszych sprzętów. Aby przyłącze elektryczne było utrzymane we właściwym stanie, a pomiary elektryczne przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy, potrzebna jest duża wiedza praktyczna i teoretyczna. Dlatego powierzenie tego typu czynności pierwszemu lepszemu specjaliście przedstawiającemu się jako „złota rączka” od wszystkiego byłoby bardzo nierozsądne. Teraz nie musisz się już martwić o brak profesjonalnego elektryka w Lublinie. Czechów, Czuby, Głusk oraz wszystkie inne dzielnice tego pięknego miasta zawsze są w zasięgu współpracujących z nami specjalistów.

Jednym z wielu zabytków w Lublinie, wartych obejrzenia jest z pewnością budynek tamtejszego teatru. Teatr Stary swoją nazwę zawdzięcza wieloletniej tradycji. Powstały na początku XIX wieku budynek jest drugim po krakowskim teatrze najstarszym tego typu obiektem w Polsce. Na początku XX wieku nadano mu funkcję kinoteatru, której formuła funkcjonuje do dziś. Wymagający widzowie mogą oglądać tam ambitne, głównie polskie kino. To jednak nie wszystko, Teatr Stary od lat jest instytucją kulturalną, odbywają się tu zarówno programy edukacyjne dla dzieci, jak i ciekawe panelowe dyskusje o stanie współczesnego teatru oraz literatury. Jako ciekawostkę można dodać, że pierwszym właścicielem tej instytucji zwanej na początku swego istnienia Teatrem Zimowym, był napoleoński oficer: Łukasz Rodakiewicz. Oprócz oryginalnego budynki do dziś zachowały się na nim unikatowe płaskorzeźby gryfów i masek.

Oświetlenie w teatrze to z pewnością bardzo ważna sprawa i mogą się nim zajmować odpowiednio wykwalifikowani specjaliści. Podobnie jak elektryk samochodowy, którego praca polega na ciągłym doskonaleniu umiejętności i szukaniu nowych rozwiązań, tak też współpracujący z Naprawek.pl elektrycy robią wszystko, by usługi elektryczne przez nich świadczone były, przede wszystkim skuteczne. Doskonale wiemy, z czym wiążą się usterki oraz poważne awarie instalacji. Niekiedy tylko pogotowie elektryczne może pomóc nam w przywróceniu światła w naszych domach. Również współpracujący z nami wykonawcy zapewnią Ci szybką i skuteczną pomoc. Nie zwlekaj dłużej i jak najszybciej skontaktuj się z nami!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502