Elektryk Lublin

POWERTEQ Sp. zo.o.

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 5 lat doświadczenia
Konieczna będzie wymiana włączników, lamp lub zaprojektowanie instalacji elektrycznej? Skorzystaj z usług rzetelnie wykwalifikowanych, posiadających uprawnienia specjalistów z firmy „Powerteq”. Przekonaj się o naszym profesjonalizmie ... Sprawdź więcej

Jamach Jakub Machometa

ocena: 4.7 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 6 lat doświadczenia
Coś się stało i Twoja antena nie działa, przez co nie możesz oglądać telewizji w spokoju? A może już czas na wymianę starej anteny na nową? Przekonaj się, że to może być łatwe, niż myślisz. Postaw na specjalistyczny serwis, który wie co zrobić, Sprawdź więcej

ELECTRICITY AGNIESZKA TORUŃ

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
6 lat doświadczenia
Właśnie doświadczyłeś awarii prądu w mieszkaniu? Nie denerwuj się, weź telefon, wykręć numer do serwisu i odetchnij z ulgą! Skorzystaj z profesjonalnej i szybkiej pomocy w konkurencyjnej cenie. Czekamy na Ciebie. Sprawdź więcej
Firmę ROBERT JANOWSKI USŁUGI OGRODNICZE I INSTALACYJNE tworzy zespół doświadczonych specjalistów z branży hydraulicznej! Zajmujemy się wykonywaniem takich zadań jak udrażnianie rur lub kanalizacji, naprawa bojlera, czy skuteczne usunięcie awarii Sprawdź więcej
Usługi elektryczne powinny spełniać wymogi bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Decydując się na elektryka z uprawnieniami z firmy Elenap, możesz być pewien, że otrzymasz pomoc prawdziwego fachowca, który działa zgodnie ze sztuką i przepisami. Nasze Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Montaż i wymiana włączników 7 zł
Montaż i wymiana gniazdek 7 zł
Wymiana bezpieczników 15 zł
Montaż i wymiana lamp 19 zł
Pomiary elektryczne 22 zł
Instalacja domofonów 22 zł
Naprawa domofonów 22 zł
Instalacje elektryczne 26 zł
Naprawa bojlerów 44 zł
Podłączanie płyt indukcyjnych 45 zł
Pogotowie elektryczne 45 zł
Złota rączka 45 zł
Montaż paneli fotowoltaicznych 74 zł
Instalacja systemu alarmowego 89 zł
Naprawa systemu alarmowego 111 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Każda praca związana z działaniami naprawczymi i serwisowymi wymaga ogromnej odpowiedzialności i zaangażowania. Zanim jednak zdecydujemy się powierzyć nasze instalacje elektryczne odpowiedniemu wykonawcy, zawsze najlepiej zapoznać się z opinią na jego temat. Jako Naprawek.pl dajemy Ci taką możliwość na naszej stronie internetowej. W wyniku losowo przeprowadzanych wywiadów telefonicznych z klientami, u których zakończyła się już naprawa, informacje o jej przebiegu są cały czas uzupełniane i dostępne na Naprawek.pl. Dodatkowo, aby zapewnić Ci jak największy komfort i możliwość elastycznego kreowania swojej oferty, przez współpracujące z nami serwisy, cenę oraz termin wykonania usługi ustalisz bezpośrednio z wykwalifikowanym elektrykiem z Lublina. Nikt nie lubi nagłego, niezaplanowanego braku prądu, tego typu zdarzenie może być bardzo szkodliwe dla naszych sprzętów. Aby przyłącze elektryczne było utrzymane we właściwym stanie, a pomiary elektryczne przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy, potrzebna jest duża wiedza praktyczna i teoretyczna. Dlatego powierzenie tego typu czynności pierwszemu lepszemu specjaliście przedstawiającemu się jako „złota rączka” od wszystkiego byłoby bardzo nierozsądne. Teraz nie musisz się już martwić o brak profesjonalnego elektryka w Lublinie. Czechów, Czuby, Głusk oraz wszystkie inne dzielnice tego pięknego miasta zawsze są w zasięgu współpracujących z nami specjalistów.

Jednym z wielu zabytków w Lublinie, wartych obejrzenia jest z pewnością budynek tamtejszego teatru. Teatr Stary swoją nazwę zawdzięcza wieloletniej tradycji. Powstały na początku XIX wieku budynek jest drugim po krakowskim teatrze najstarszym tego typu obiektem w Polsce. Na początku XX wieku nadano mu funkcję kinoteatru, której formuła funkcjonuje do dziś. Wymagający widzowie mogą oglądać tam ambitne, głównie polskie kino. To jednak nie wszystko, Teatr Stary od lat jest instytucją kulturalną, odbywają się tu zarówno programy edukacyjne dla dzieci, jak i ciekawe panelowe dyskusje o stanie współczesnego teatru oraz literatury. Jako ciekawostkę można dodać, że pierwszym właścicielem tej instytucji zwanej na początku swego istnienia Teatrem Zimowym, był napoleoński oficer: Łukasz Rodakiewicz. Oprócz oryginalnego budynki do dziś zachowały się na nim unikatowe płaskorzeźby gryfów i masek.

Oświetlenie w teatrze to z pewnością bardzo ważna sprawa i mogą się nim zajmować odpowiednio wykwalifikowani specjaliści. Podobnie jak elektryk samochodowy, którego praca polega na ciągłym doskonaleniu umiejętności i szukaniu nowych rozwiązań, tak też współpracujący z Naprawek.pl elektrycy robią wszystko, by usługi elektryczne przez nich świadczone były, przede wszystkim skuteczne. Doskonale wiemy, z czym wiążą się usterki oraz poważne awarie instalacji. Niekiedy tylko pogotowie elektryczne może pomóc nam w przywróceniu światła w naszych domach. Również współpracujący z nami wykonawcy zapewnią Ci szybką i skuteczną pomoc. Nie zwlekaj dłużej i jak najszybciej skontaktuj się z nami!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Wybrane zlecenia naprawy
Szukam elektryka od naprawy awarii
2021-02-14 Lublin, Sławinek, Plater
Witam serdecznie, gdy włożę wtyczkę do gniazdka, strzela z niego prąd. Proszę mi powiedzieć, jaki byłby koszt wymiany gniazdka? Sprawa jest dość pilna, dlatego zależy mi, żeby elektryk przyjechał do mnie w miarę szybko. Ile trzeba oczekiwać na przyjazd fachowca?
Czy jest w pobliżu jakiś dobry elektryk z uprawnieniami?
2020-12-25 Śródmieście, Lublin, Piłsudskiego
Dzień dobry, w jaki sposób zabrać się do naprawy uszkodzonego przewodu, aby zrobić to dobrze? Potrzebuję porady jakiegoś elektryka i być może skorzystania z jego usługi. Bardzo proszę Państwa o odpowiedź zwrotną. Pozdrawiam.
Jaka cena pogotowia elektrycznego
2020-11-25 Diamentowa, Wrotków
Moim problemem jest przecięty przewód elektryczny w ścianie. Proszę mi powiedzieć, jaki byłby koszt naprawy oraz kiedy mógłby podjechać do mnie elektryk? Zależy mi na tym, by usługa była wykonana w jutrzejszym terminie.
Jak szybko może przyjechać elektryk 24h
2020-10-14 Czechów, Związkowa
Na wstępie uprzedzam, że nie znam się na elektryce, ale szukam jakiejś fachowej porady. Co zrobić w sytuacji, gdy w gniazdku doszło do spięcia? Czy konieczna będzie wizyta elektryka?
Podłączenia elektryczne - na już
2020-09-24 Lublin
Mam taki problem, że od jakiegoś czasu przy używaniu większej ilości urządzeń elektrycznych w mieszkaniu wywala mi korki. Najpierw tylko przy używaniu pralki i piekarnika jednocześnie, potem przy samej pralce. Czy może to być kwestia jakiejś usterki w instalacji? Nie znam się zupełnie na elektryce, bardzo proszę o pomoc.
Potrzebuję elektryka 24h
2020-09-13 Lublin, Czuby, Jutrzenki
Witam, planuję wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu o powierzchni 60mkw, 3 pokoje z łazienką i kuchnią. Planowana instalacja trzyfazowa. Jaki będzie to koszt i jaki byłby najbliższy termin wykonania takiej usługi?
Szukam fachowca od podłączeń elektrycznych
2020-07-21 Lublin, Zbożowa
Dzień dobry, jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Przy wierceniu otworu na wysokości puszki wwierciłem się w kabel. Doszło do uszkodzenia przewodu. Prąd się wyłączył, ale po włączeniu bezpieczników wszystko działa. Moje pytanie brzmi - jak zabrać się do naprawy tego uszkodzenia? Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca z Państwa polecenia?
Jaka jest cena usunięcia awarii elektrycznej?
2020-07-02 Bronowice, Krańcowa
Dziś rano robiąc sobie kawę odpaliłem w kuchni czajnik, po czym w przedpokoju poczułem swąd spalonej instalacji. Od razu pomyślałem o bezpiecznikach, zdjąłem pokrywę i zlokalizowałem źródło problemu... Przepalone przewody elektryczne. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś elektryka?

Zobacz również inne usługi w mieście Lublin

732 080 502