Elektryk Lubin

PUH Elektrofon Krzysztof Węgłowski
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pomiary elektryczne postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Decyzja okazała się słuszna, ponieważ Pan terminowo wywiązał się z zadania. Po zakończonej pracy przygotował również protokół z wykonanych pomiarów. W niedługim czasie zleciłem mu również montaż domofonu (stary przestał działać) i również nie miałem do czego się doczepić. To kulturalna i uczciwa osoba, której warto zaufać."
ZAKŁAD USŁUG TELETECHNICZNYCH EDWARD DWORNIK
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Chwila nieuwagi wystarczyła i podczas prac remontowych niechcący uszkodziłem przewód elektryczny biegnący w ścianie pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej nie było takie proste, więc zaryzykowałem i wezwałem na pomoc tego elektryka. Zadanie wykonał dokładnie i czysto, bez większych problemów. Od razu widać, że to osoba doświadczona i uczciwa. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego pana!"
Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego usunięcia awarii elektrycznej, które nie kosztowało mnie dużo pieniędzy. Z pracy jestem bardzo zadowolony i polecam gorąco, również za szybkie i bezproblemowe usunięcie zwarcia. "
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Dokładny i odpowiedzialny elektryk, który doskonale zna się na swojej pracy i liczy się ze zdaniem klienta. Do tego doszedł jeszcze błyskawiczny kontakt. Z wymianą oświetlenia w garażu oraz w jednym z pomieszczeń gospodarczych nie miał najmniejszego problemu. Praca wykonana została solidnie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet."

Her-Bud Jerzy Herbut

Elektryk Lubin
Firma Her – Bud to wyspecjalizowany serwis elektryczny, działający na terenie Legnicy i okolic. Dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu sprzętowemu oraz praktycznej wiedzy zdobywanej podczas wielu lat pracy zawodowej. Serwis usług elektrycznych Her – Bud niestrudzenie
Nie wiesz, komu zlecić montaż lamp, naprawę domofonu lub wykonanie instalacji elektrycznej? Zdecyduj się na usługi zakładu „Jaco” – efekty przeprowadzonych prac będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Zleć nam wspomniane wyżej zadania lub modernizację

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Lubin
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji
Wybrane zlecenia

Szukam w pobliżu usługi elektryka 24h

Jagodowa, Lubin
Czy mogę zamówić usługę elektryczną na dzis wieczór? W moim niedawno zakupionym mieszkaniu jest jakieś zwarcie i wybija korki. Chciałbym zapytać w jakim czasie mogłabym odbyć się naprawa?

Pilnie podłączenie elektryczne

Żurawia, Lubin
Pilnie poszukuję pomocy! W jednym z gniazdek w moim mieszkaniu pokazały się iskry i smród topionego plastiku. Wyłączyłam prąd w całym mieszkaniu. Nie wiem co się stało bo w te jedno gniazdko nie było nigdy używane. Czy możecie przyjechać jeszcze dziś? Cena niegra roli.

Jaki koszt pogotowia elektrycznego?

Słowiańska, Lubin
Poszukuję elektryka bądź elektryków, którzy wymienią instalację w całym moim domu. Jest to stara około 80 letnia instalacja, która szwankuje. Dom będzie remontowany od podstaw więc na pewnym etapie chcelibyśmy skorzystać z Państwa usług.

Ile kosztuje serwis elektryczny

Lubin, Jarzębinowa
Witam państwa serdecznie. Właśnie szukam ofert firm zajmujacych się usługami elektrycznymi. Mam nieduży domek letniskowy i tam w zeszłym roku znajomy chcąc powiesić obraz przeciął przewód. Niedługo planuję wyjechać tam na weeekend i chciałbym naprawić instalację elektryczną zeby swobodnie korzystać z prądu. Czy mogę liczyć na pomoc waszego fachowca?

Szukam pogotowia elektrycznego

Cedrowa, Lubin
Wynajmowaliśmy mieszkanie. Dziś otrzymaliśmy je z powrotem bo było źle użytkowane. Naszym oczom po wejsciu ukazał się okropny widok. Wszytskie kable ze ścian zostały powyrywane. Mieszkanie potrzebuje kompleksowego remontu i położenia nowej instalacji elektrycznej. Sami sobie nie poradzimy i poszukujemy fachowca, któremy możemy powirzyć takie zlecenie.

Dzielnice Lubina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Przylesie
 3. Małomice
 4. Lubin
 5. Wyżykowskiego
 6. Zwycięstwa
 7. Osiedle "D"
 8. Zalesie
 9. Polne
 10. Ustronie
 11. Stary Krzeczyn
 12. Staszica
 13. Świerczewskiego

Jeśli zależy ci na znalezieniu rzetelnego pogotowia elektrycznego w Lubinie, strona Naprawek.pl będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Znajdujący się tutaj wykonawcy to osoby o nienagannej kulturze pracy, do tego pracowite, sumienne i odpowiedzialne. To godni zaufania fachowcy, którzy do swojej pracy zawsze podchodzą odpowiedzialnie, ponadto są doskonale przygotowani zarówno od strony merytorycznej, jak i od strony praktycznej oraz sprzętowej.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502