Elektryk Lubin

PUH Elektrofon Krzysztof Węgłowski
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
07.02.2021 Przylesie
"Pomiary elektryczne postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Decyzja okazała się słuszna, ponieważ Pan terminowo wywiązał się z zadania. Po zakończonej pracy przygotował również protokół z wykonanych pomiarów. W niedługim czasie zleciłem mu również montaż domofonu (stary przestał działać) i również nie miałem do czego się doczepić. To kulturalna i uczciwa osoba, której warto zaufać."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
05.01.2021 Ustronie
"Chwila nieuwagi wystarczyła i podczas prac remontowych niechcący uszkodziłem przewód elektryczny biegnący w ścianie pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej nie było takie proste, więc zaryzykowałem i wezwałem na pomoc tego elektryka. Zadanie wykonał dokładnie i czysto, bez większych problemów. Od razu widać, że to osoba doświadczona i uczciwa. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego pana!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Awaria elektryczna potrafi skutecznie przeorganizować plan dnia codziennego i przyprawić o kilka siwych włosów. W takiej chwili liczy się szybkość działania i przede wszystkim skuteczność, a to jest w stanie zagwarantować wyłącznie doświadczony serwis elektryczny. Pilnie poszukujesz sprawdzonego i godnego zaufania elektryka? Jeśli nie czujesz się dobrze w branży elektrycznej, wszelkie prace powierz właśnie nam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd
Szukasz elektryka z uprawnieniami? Zaskoczyła Cię nagła awaria hydrauliczna? A może potrzebujesz pomocy z wymianą i montażem zamka? Te i inne usterki potrafią nieźle namieszać w codziennym życiu, dlatego tak ważne jest, by mieć sprawdzonego fachowca, który zapewni Ci ekspresową interwencję. Zgłoś się do nas już dzisiaj i oczekuj na błyskawiczną realizację zlecenia! Na pewno nie zostawimy Cię w potrzebie.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam w pobliżu usługi elektryka 24h

2021-02-20 Jagodowa, Lubin
Czy mogę zamówić usługę elektryczną na dzis wieczór? W moim niedawno zakupionym mieszkaniu jest jakieś zwarcie i wybija korki. Chciałbym zapytać w jakim czasie mogłabym odbyć się naprawa?

Pilnie podłączenie elektryczne

2021-02-05 Żurawia, Lubin
Pilnie poszukuję pomocy! W jednym z gniazdek w moim mieszkaniu pokazały się iskry i smród topionego plastiku. Wyłączyłam prąd w całym mieszkaniu. Nie wiem co się stało bo w te jedno gniazdko nie było nigdy używane. Czy możecie przyjechać jeszcze dziś? Cena niegra roli.

Jaki koszt pogotowia elektrycznego?

2021-01-04 Słowiańska, Lubin
Poszukuję elektryka bądź elektryków, którzy wymienią instalację w całym moim domu. Jest to stara około 80 letnia instalacja, która szwankuje. Dom będzie remontowany od podstaw więc na pewnym etapie chcelibyśmy skorzystać z Państwa usług.

Ile kosztuje serwis elektryczny

2020-11-16 Lubin, Jarzębinowa
Witam państwa serdecznie. Właśnie szukam ofert firm zajmujacych się usługami elektrycznymi. Mam nieduży domek letniskowy i tam w zeszłym roku znajomy chcąc powiesić obraz przeciął przewód. Niedługo planuję wyjechać tam na weeekend i chciałbym naprawić instalację elektryczną zeby swobodnie korzystać z prądu. Czy mogę liczyć na pomoc waszego fachowca?

Szukam pogotowia elektrycznego

2020-08-06 Cedrowa, Lubin
Wynajmowaliśmy mieszkanie. Dziś otrzymaliśmy je z powrotem bo było źle użytkowane. Naszym oczom po wejsciu ukazał się okropny widok. Wszytskie kable ze ścian zostały powyrywane. Mieszkanie potrzebuje kompleksowego remontu i położenia nowej instalacji elektrycznej. Sami sobie nie poradzimy i poszukujemy fachowca, któremy możemy powirzyć takie zlecenie.

Dzielnice Lubina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Przylesie
 3. Małomice
 4. Lubin
 5. Wyżykowskiego
 6. Zwycięstwa
 7. Osiedle "D"
 8. Zalesie
 9. Polne
 10. Ustronie
 11. Stary Krzeczyn
 12. Staszica
 13. Świerczewskiego

Zobacz również inne usługi w mieście Lubin

732 080 502