Elektryk Lubin

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Elektryczne, Naprawy RTV oraz Serwis Bram Edward Dwornik
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne, Naprawy RTV oraz Serwis Bram Edward Dwornik

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Elektryk Lubin
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia
"Chwila nieuwagi wystarczyła i podczas prac remontowych niechcący uszkodziłem przewód elektryczny biegnący w ścianie pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej nie było takie proste, więc zaryzykowałem i wezwałem na pomoc tego elektryka. Zadanie wykonał dokładnie i czysto, bez większych problemów. Od razu widać, że to osoba doświadczona i uczciwa. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego pana!"
Ustronie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Elektryk Lubin
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego usunięcia awarii elektrycznej, które nie kosztowało mnie dużo pieniędzy. Z pracy jestem bardzo zadowolony i polecam gorąco, również za szybkie i bezproblemowe usunięcie zwarcia. "
Ustronie
Popularne usługi
Darmowa diagnoza
Opinia
"Pomiary elektryczne postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Decyzja okazała się słuszna, ponieważ Pan terminowo wywiązał się z zadania. Po zakończonej pracy przygotował również protokół z wykonanych pomiarów. W niedługim czasie zleciłem mu również montaż domofonu (stary przestał działać) i również nie miałem do czego się doczepić. To kulturalna i uczciwa osoba, której warto zaufać."
Przylesie
Najnowsze zapytania o usługi
Lubin 25.11.2021
Potrzbuje wymienić 3 gniazda elektryczne starego typu . Gniazdka są wadliwe i podowuja zwarcia. Są to gniazdka starego typu chciała bym je wymienić na nowoczesne wbudowane w ścianę ponirwaz te co posiadam są montowane na zewnątrz. Proszę o kontakt telefoniczny
Ta firma to wyspecjalizowany serwis elektryczny. Dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu sprzętowemu oraz praktycznej wiedzy zdobywanej podczas wielu lat pracy zawodowej pracujący w tym zakładzie fachowcy są przygotowani na każdy rodzaj usterki elektrycznej. Serwis usług ...
Nie wiesz, komu zlecić montaż lamp, naprawę domofonu lub wykonanie instalacji elektrycznej? Zdecyduj się na usługi tego zakładu elektrycznego – efekty przeprowadzonych prac będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Zleć fachowcom wspomniane wyżej zadania lub ...
Opinia
"Dokładny i odpowiedzialny elektryk, który doskonale zna się na swojej pracy i liczy się ze zdaniem klienta. Do tego doszedł jeszcze błyskawiczny kontakt. Z wymianą oświetlenia w garażu oraz w jednym z pomieszczeń gospodarczych nie miał najmniejszego problemu. Praca wykonana została solidnie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet."
Świerczewskiego
Pytania od klientów

28.10.2021 Lubin
Nie świeci lampa sufitowa w kuchni, sprawdzałam tą samą żarówkę w innym zyrandolu jest wszystko dobrze

08.09.2021 Lubin
Czy możliwe jest wykonanie naprawy oświetlenia zewnętrznego ogrodu ( występuje spięcie w instalacji).Proszę o termin wizyty i szacowany koszt.

Szukam w pobliżu usługi elektryka 24h

20.02.2021 Jagodowa, Lubin
Czy mogę zamówić usługę elektryczną na dzis wieczór? W moim niedawno zakupionym mieszkaniu jest jakieś zwarcie i wybija korki. Chciałbym zapytać w jakim czasie mogłabym odbyć się naprawa?

Pilnie podłączenie elektryczne

05.02.2021 Żurawia, Lubin
Pilnie poszukuję pomocy! W jednym z gniazdek w moim mieszkaniu pokazały się iskry i smród topionego plastiku. Wyłączyłam prąd w całym mieszkaniu. Nie wiem co się stało bo w te jedno gniazdko nie było nigdy używane. Czy możecie przyjechać jeszcze dziś? Cena niegra roli.

Jaki koszt pogotowia elektrycznego?

04.01.2021 Słowiańska, Lubin
Poszukuję elektryka bądź elektryków, którzy wymienią instalację w całym moim domu. Jest to stara około 80 letnia instalacja, która szwankuje. Dom będzie remontowany od podstaw więc na pewnym etapie chcelibyśmy skorzystać z Państwa usług.

Ile kosztuje serwis elektryczny

16.11.2020 Lubin, Jarzębinowa
Witam państwa serdecznie. Właśnie szukam ofert firm zajmujacych się usługami elektrycznymi. Mam nieduży domek letniskowy i tam w zeszłym roku znajomy chcąc powiesić obraz przeciął przewód. Niedługo planuję wyjechać tam na weeekend i chciałbym naprawić instalację elektryczną zeby swobodnie korzystać z prądu. Czy mogę liczyć na pomoc waszego fachowca?

Szukam pogotowia elektrycznego

06.08.2020 Cedrowa, Lubin
Wynajmowaliśmy mieszkanie. Dziś otrzymaliśmy je z powrotem bo było źle użytkowane. Naszym oczom po wejsciu ukazał się okropny widok. Wszytskie kable ze ścian zostały powyrywane. Mieszkanie potrzebuje kompleksowego remontu i położenia nowej instalacji elektrycznej. Sami sobie nie poradzimy i poszukujemy fachowca, któremy możemy powirzyć takie zlecenie.

Dzielnice Lubina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Przylesie
 3. Małomice
 4. Lubin
 5. Wyżykowskiego
 6. Zwycięstwa
 7. Osiedle "D"
 8. Zalesie
 9. Polne
 10. Ustronie
 11. Stary Krzeczyn
 12. Staszica
 13. Świerczewskiego

Jeśli zależy ci na znalezieniu rzetelnego pogotowia elektrycznego w Lubinie, strona Naprawek.pl będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Znajdujący się tutaj wykonawcy to osoby o nienagannej kulturze pracy, do tego pracowite, sumienne i odpowiedzialne. To godni zaufania fachowcy, którzy do swojej pracy zawsze podchodzą odpowiedzialnie, ponadto są doskonale przygotowani zarówno od strony merytorycznej, jak i od strony praktycznej oraz sprzętowej.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502