Elektryk Lubartów

Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Robert Janowski
4.5
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"W okolicy jest niewielu elektryków z uprawnieniami, którzy dostępni są od ręki i mają w miarę przystępne stawki. Tym bardziej ucieszyłem się, gdy na takiego trafiłem. Jakość usług na najwyższym poziomie, a do tego uczciwość i słowność. Gorąco polecam."
Usługi Elektryczne Lux Energia Leszek Skarżycki
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalista. Takiego to ze świecą szukać. Zajął się kompleksową wymianą rozdzielni, co jak wiadomo wymaga sporo pracy i wiedzy. Był doskonale przygotowany do tego zadania pod kątem merytorycznym i narzędziowym, więc poszło sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam jego usługi i sam zapisuję jego numer w swoim telefonie."
Lipowa, Lubartów
Usługi elektryczne powinny spełniać wymogi bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Decydując się na elektryka z uprawnieniami z tej firmy, możesz mieć pewność, że otrzymasz pomoc prawdziwego fachowca, który działa zgodnie ze sztuką i przepisami. ...
Wybrane zlecenia

2021-07-13 Lubartów
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na możliwość przyjazdu doświadczonego elektromontera do mojego mieszkania i sprawdzenie co dzieje się z moją instalacją elektryczną? Doszło dziś do spięcia w gniazdku, kiedy chciałam do niego podłączyć ładowarkę od laptopa. Całe szczęście sprzęt nie ucierpiał. Proszę o szybką wizytę!

2021-07-08 Lubartów
Ile wyniesie mnie diagnostyka awarii elektrycznej, a także jej usunięcie, oczywiście wraz z kosztem dojazdu do mojego domku jednorodzinnego, znajdującego się kilka kilometrów za miastem? Dziś, kiedy robiłam sobie grzanki na śniadanie i podłączyłam toster do kontaktu w gniazdku pojawiły się iskry! Bardzo się przestraszyłam. Czy możecie sprawdzić co jest nie tak?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502