Elektryk Lubań

Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź na zgłoszenie i realizację jeszcze tego samego dnia. To bez wątpienia jedno z lepszych, jak nie najlepsze pogotowie elektryczne w okolicy. Wykonawcy szybko pozbyli się awarii, do tego chętnie dzielili się wiedzą i sprawnie odpowiadali na zadawane pytania. Polecam za fachowość i przystępne ceny. "
Wybrane zlecenia

2021-07-20 Lubań
Mam do państwa ogromną prośbę. Jestem aktualnie w trakcie remontu i poszukuję dobrego elektromontera, który ma czas najlepiej jeszcze w tym tygodniu. Chodzi o wymianę rozdzielni w moim domu. Stare urządzenie sprawiało nam wiele problemów. Przyszedł w końcu czas na jego wymianę. Czy macie w swojej firmie fachowca, który mógłby mi pomóc? Jeśli tak, to kiedy?

2021-07-15 Lubań
Chciałabym poprosić jakiegoś pana o montaż nowego żyrandola. Czy macie w pobliżu jakiegoś dostępnego elektryka? Państwa pogotowie elektryczne ma bardzo dobre opinie, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Starej lampy już nie ma, sąsiad pomógł mi ją zdemontować. Ale do podłączenia nowej potrzebuję już fachowca.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502