Elektryk Łowicz

Usługi Elektryczne Elektrodom Edward Zielonko
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Instalacja elektryczna w moim mieszkaniu była tak przestarzała, że jedynym wyjściem była całkowita jej wymiana na nową. Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Wszystko przebiegło sprawnie i solidnie. Pan okazał się miłym i kulturalnym człowiekiem, a przede wszystkim doskonałym specjalistą. Cena jak najbardziej normalna. Serdecznie polecam jego usługi!"
Łowicz
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan przyjechał bardzo szybko, co było dla mnie bardzo ważne. Naprawą instalacji elektrycznej zajął się bardzo rzetelnie i widać było, że zależy mu na zadowoleniu klienta. Elektryk z fachem w ręku, który do swojej pracy podchodzi z uśmiechem i nie boi się pojawiających się po drodze komplikacji. Mogę bez wahania polecić jego usługi każdemu, kto ma problem z prądem."
Łowicz, 1 Maja
Wybrane zlecenia

2021-07-17 Łowicz
Szukam elektryka z doświadczeniem, który od ręki wykonuje podączenia elektryczne wszelkiego rodzaju. Konkretnie potrzebna mi jest usługa wymiany lampy, trzech gniazdek oraz sprawdzenie funkcjonalności kontaktów. Proszę o szybką wizytę dobrego technika!

2021-07-07 Łowicz
Czy jest może dostępny w okolicy fachowiec, najlepiej bogato doświadczony elektromonter, który byłby w stanie w dość szybkim tempie podjechać do mojego mieszkania w centrum miasta i zająć się usunięciem usterki, związanej z wybiciem bezpieczników! Muszę szybko dokonać diagnozy instalacji, by wykluczyć problem. Pomożecie mi jakoś w najbliższym czasie?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502