Elektryk Łomża

Serwis Elektryczny E-Monitoring Kamil Strzelecki
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z jakości usług elektrycznych tego specjalisty. Zadzwoniliśmy po niego w trakcie większego remontu, obejmującego również ingerencję w oświetlenie. Bez zarzutów wykonał zlecone mu zadanie. Cena za wizytę również nie była wygórowana, więc jak najbardziej polecam."
Łomża, Skowronki
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-09-19 Łomżyca
Dzień dobry, szukam serwisu elektrycznego, który podjąłby się pomiarów elektrycznych w moim domu. Jaki byłby ewentualny koszt takich pomiarów? W jakim czasie technik mógłby podjąć się naprawy? Czekam na kontakt z Państwa strony, mam nadzieję na współpracę z Państwa serwisem, gdyż chcę wiedzieć, że z moimi przewodami elektrycznymi jest wszystko w porządku.

2021-09-14 Południe
Jaka jest cena za elektryka w Państwa serwisie, który pracuje 24h? Chodzi o montaż lampy na moim podwórku, a pracuję do późnych godzin wieczornych i poranne terminy nie pasują mi. Zależy mi na szybkim terminie. Czekam na kontakt z Państwa strony.

2021-08-15 Stare Miasto
Mam pytanie, jaki jest koszt instalacji elektrycznej w Państwa serwisie? Szukam fachowca, który zająłby się kwestią wybijania bezpieczników w mieszkaniu. Od kilku dni nie wiem czemu, wybija mi bezpieczniki. Czy to dlatego, że w domu jest używanych za dużo sprzętów na raz? Czy jakiś sprzęt osiąga zbyt wysoką moc? Czekam na odpowiedź z Państwa strony.

2021-08-01 Kraska
Jaki jest czas oczekiwania na serwis elektryczny z Państwa firmy? Najprawdopodobniej mam uszkodzony przewód elektryczny w mieszkaniu, zależy mi na skutecznej diagnozie elektryka z uprawnieniami, gdyż utrudnia mi to pracę.

Niezawodni i uczciwi elektrycyŁomży, których poleca strona Naprawek.pl to godni zaufania fachowcy, którzy dołożą wszelkich starań, by zadbać należycie o stan instalacji elektrycznych w Twoim domu. Znajdziesz tutaj wyłącznie wykwalifikowanych i rzetelnych specjalistów z bogatą wiedzą techniczną i odpowiednimi uprawnieniami. Polecane firmy świadczą kompleksowe usługi elektryczne na najwyższym poziomie, ponadto pracujący w nich eksperci oferują niskie ceny.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502