Elektryk Łódź

ANNATECH MAGDALENA STASIAK
4.8
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Naprawa Komputerów Firma Annatech świadczy profesjonalne usługi naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Oferujemy szybki serwis komputerowy na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic i Aleksandrowa Łódzkiego oraz okolic. W każdym przypadku ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
01.01.2021 Górna, Łódź
"W naszym mieszkaniu doszło do awarii gniazdka elektrycznego. Nie mamy doświadczenia w rozwiązywaniu tego typu problemów, więc postanowiliśmy skorzystać z usług oferowanych przez tego fachowca. Wymiana gniazdka na nowe zajęła mu kilka chwil, a cena za wykonaną usługę była naprawdę niska. Dziękujemy i polecamy serdecznie usługi tego Pana!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W przypadku nagłych awarii elektrycznych, hydraulicznych czy tych dotyczących zamków do drzwi, nie pozostaje Ci nic innego, jak niezwłoczny kontakt z solidnymi, cieszącymi się uznaniem fachowcami. Zgłoś się do nas i oczekuj na natychmiastową realizację zgłoszenia. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podołać wszystkim usterkom. Dopilnujemy, by wszystkie zadania zostały przeprowadzone w możliwie najwcześniejszym terminie.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Instel Panaserwis s.c. Marta Moraczewska, Paweł Kozłowski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
22.02.2021 Marysin
"Potrzebny mi był doświadczony elektryk z uprawnieniami, który zająłby się rozprowadzeniem nowej instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Skontaktowałem się z tym specjalistą i nie żałuję swojej decyzji. Całą pracę wykonał szybko i bardzo sprawnie. Polecam go z czystym sumieniem przede wszystkim za profesjonalne podejście do sprawy. Rzetelność i fachowość również na najwyższym poziomie!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
JPG RYSZARD HAMANKIEWICZ
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
10.02.2021 Łagiewniki, Łódź
"Podczas prac remontowych uszkodzone zostały przewody elektryczne w jednej ze ścian pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej powierzyłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał perfekcyjnie. Jestem w 100% zadowolony z kompleksowości jego usług. Wezwałem go także, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia i również mnie nie zawiódł. Warto mieć pod ręką takiego fachowca."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
04.03.2021 Retkinia
"Zależało mi na innowacyjnym i energooszczędnym rozwiązaniu w kuchni, dlatego zdecydowałem się na zakup płyty indukcyjnej. Podłączenie indukcji poleciłem jednak temu elektrykowi, gdyż uważam, że tego typu zadaniami powinna zająć się osoba z wiedzą i doświadczeniem. Pan usługę wykonał terminowo, szybko i solidnie, a cena usługi nie wpłynęła znacząco na mój budżet. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebuję pogotowia elektrycznego 24h

2021-02-23 Łódź, Retkinia
Moja żona poprosiła mnie, abym w końcu zajął się wymianą lampy na nową. Żyrandol był zakupionu już rok temu, ale nigdy mi do niego nie było po drodzę.Wiem, że nie jest trudno przy wymianie, ale jednak mam pytanie. Czy na samym początku muszę wyłączyć wszystkie bezpieczniki?

Ile wynienie usunięcie awarii elektrycznej

2021-01-10 Rojna, Łódź
Posiadam urządzenie do sprawdzenia, czy przewody w ścianie są całe, czy uszkodzone. Ostatnio miałem nadmiar czasu i przypadkowo znalazłem miejsce gdzie jest uszkodzony przewód. Chciałym prosić o pomoc w naprawie.

Jak szybko mogę się spodziewać elektryka do naprawy awarii?

2020-12-27 Północna
Wczoraj poprosiłam męża, aby w kuchnik na ścianie powiesił mi stojak na słoiczki do przypraw. Okazało się, że przewiercił przewody, które były prowadzone do płyty indukcyjnej. Teraz płyta nie działa i mamy problem. Jest sposób, aby szybko ten problem naprawić? Proszę o ewentualną wycenę do usunięcia awarii.

Ile kosztuje usługa elektryka?

2020-12-13 Wycieczkowa, Łódź
W nowo wybudowanym domku jednorodzinnym chce wykonać instalację odgromową. Będzie to dobre rozwiązanie przed piorunami i bezpieczne odprowadzenie jego energii do ziemi jak najkrótszą drogą. Proszę o wykonanie oferty.

Pilnie poszukuję mechanika do instalacji elektrycznej

2020-10-08 Łódź, Puszkina, Augustów
Dzis zauważyłem, że prawdopodobnie mam zwarcie w instalacji. Jest to bardzo niebezpieczne dla urządzeń, które są podłączone do prądu, a także dla lokatorów. Prawdopodobnie okablowanie się przegrzało, ponieważ w okresie letnim bardzo się nagrzewa przez okna w budynku i dlatego tak się dziaje. Proszę o szybką pomoc!

Mam awarię elektryczną. Na jutro poszukuje elektryka

2020-09-27 Łódź, Bałuty
Podczas małego remontu przeciąłem przewód elektryczny, który jest pomiędzy puszką z bezpiecznikami znajdującą się na ścianie a tablicą. Jakie są szybkie sposoby na naprawę tego kabla? Szukam prostego rozwiązania do mojego problemu. Będę wdzięczny za Waszą fachową radę.

Jaka cena będzie za serwis elektryczny

2020-09-23 Widzew, Skalna
Dzień dobry. Szukam solidnego serwisu, który posiada pracowników z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej. Jest to nowy sprzęt - dlatego zależy mi również na podbiciu gwarancji. Proszę o podanie ceny za taką usługę i informację kiedy moglibyśmy załatwić to podłączenie.

Na już potrzebuję elektryka z uprawnieniami

2020-08-07 Łódź, Śląska, Górna
Mam kilka gniazdek elektrycznych, które niedługo miałam wymieniać w moim pokoju. Niestety wczoraj doszło do spięcia w jedym z nich. Co teraz mogę z tym zrobić? Gniazdo było bez uziemienia. Czy jak wymienie je na nowe to pozbędę się problemu? Proszę o odpowiedź.

Fachowiec do podłączeń elektrycznych

2020-08-02 Julianów, Łódź, Zgierska
Dziś przy wierceniu w suficie otworu pod lampę, trafiłem na przewód elektryczny, i go uszkodziłem. Wymieniłem korek i wszystko jest w porządku. Jestem samoukiem i dlatego mam pytanie. Czy muszę kuć i izolować przewód? Jakie mogę mieć konsekwencję jeśli zostawię sprawę tak jak jest, czy jest możliwe jakieś spięcie?

Potrzebuję na jutro pogotowie elektryczne

2020-07-25 Łódź, Fabryczna, Jaracza
Dzień dobry. Mam ogromy problem. Dziś zobaczyłam, że w kuchni w gniazdku czasami lecą iskry. Czemu tak się dzieje? Są one prawie nowe, ponieważ mieszkanie jest oddane do zamieszkania od roku. Czy jak je odkręce, poprawie i na nowo przykręce to powinno pomóc? Jak to nie pomoże to gdzie szukać przyczyny?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić elektryka

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Działania związane z każdego typu naprawami oraz pracami serwisowymi zawsze najlepiej powierzać, w pełni do tego przygotowanym fachowcom. Tylko w ten sposób unikniesz niepotrzebnych komplikacji i dodatkowych kosztów, których przecież nikt nie lubi i nie chce ponosić. Usługi elektryczne oferowane przez wykonawców dostępnych dzięki Naprawek.pl, zawsze stoją na najwyższym poziomie. Jeśli Tobie również zależy na rzetelnym i drobiazgowym podejściu do zgłoszonej przez Ciebie usterki, zadzwoń już teraz po doświadczonego elektryka z Łodzi. Dołącz tym samym do tysięcy klientów, którzy każdego tygodnia przez Naprawek.pl, powierzają swoje instalacje elektryczne w ręce zweryfikowanych techników. Ich praca, to często przykład tego, że termin „złota rączka” nie odszedł w zapomnienie, ponieważ nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Często, dopiero kiedy dojdzie do poważniejszej awarii, uświadamiamy sobie, jak ważne są takie czynności, jak pomiary elektryczne czy też niezawodne przyłącze elektryczne. Wtedy w wyniku wielu zaniechań pogotowie elektryczne jest jedynym wyjściem z sytuacji. Elektrycy, którzy z nami współpracują, szybko i sprawnie docierają do każdej dzielnicy Łodzi – Łodzi Górnej, Bałut, Polesia, Widzewa i Śródmieścia.

Łódź jest miastem, które było współtworzone przez bardzo dynamicznie rozwijający się przemysł. Dzięki ogromnym manufakturom Łódź stała się jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych na terenach dawnego zaboru rosyjskiego. O tym, jak prężne i nowatorskie było to miasto, może świadczyć fakt, że to właśnie tam powstała jedna z pierwszych elektrycznych sieci tramwajowych. Jej początki miały miejsce w 1898 roku, a obecnie ze względy na swoją rozpiętość jest uważana za jedną z największych w Europie. Łódź jest też jednym z nielicznych miast, w którym można tramwajem dojechać do kilku miejscowości ościennych. Do dziś miejski transport w Łodzi opiera się na tramwajach, których linie cały czas się rozwijają. Coraz częściej można spotkać na torach nowoczesne klimatyzowane wagony, dzięki czemu, podróż może się odbywać w komfortowych warunkach.

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy współpracujące z nami serwisy miały kiedyś styczność z usterkami w łódzkiej sieci tramwajowej. Nie jesteśmy też w stanie Ci pomóc, gdy jest przez Ciebie poszukiwany elektryk samochodowy. Jednego natomiast jesteśmy w stu procentach pewni, każda awaria w Twojej instalacji elektrycznej zostanie szybko usunięta przez polecanych przez nas specjalistów. Możesz ich wybrać na drodze opinii widocznych na naszej stronie internetowej, które powstają w oparciu o losowy wywiad telefoniczny z niektórymi klientami. Możesz już teraz ustalić bezpośrednio z wytypowanym przez Ciebie elektrykiem cenę oraz termin wykonania usługi. Cenimy sobie nowoczesne i elastyczne rozwiązania i wiedząc, że i dla Ciebie są one bardzo ważne, dajemy Ci możliwość skorzystania z fachowej pomocy, którą znajdziesz na Naprawek.pl.

Zobacz również inne usługi w mieście Łódź

732 080 502