Elektryk Łódź

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami z pracą polegającą na wymianie instalacji elektrycznej poradził sobie znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do sprawy, a także z ceny, która była na każdą kieszeń. Do pracy przystąpił odpowiednio przygotowany - miał ze sobą niezbędne narzędzia oraz sprzęt. Polecam za komunikatywność, cierpliwość i uczciwość, a także za wysokiej jakości usługi."
Instel Panaserwis s.c. Marta Moraczewska, Paweł Kozłowski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był doświadczony elektryk z uprawnieniami, który zająłby się rozprowadzeniem nowej instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Skontaktowałem się z tym specjalistą i nie żałuję swojej decyzji. Całą pracę wykonał szybko i bardzo sprawnie. Polecam go z czystym sumieniem przede wszystkim za profesjonalne podejście do sprawy. Rzetelność i fachowość również na najwyższym poziomie!"
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W naszym mieszkaniu doszło do awarii gniazdka elektrycznego. Nie mamy doświadczenia w rozwiązywaniu tego typu problemów, więc postanowiliśmy skorzystać z usług oferowanych przez tego fachowca. Wymiana gniazdka na nowe zajęła mu kilka chwil, a cena za wykonaną usługę była naprawdę niska. Dziękujemy i polecamy serdecznie usługi tego Pana!"
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pogotowie elektryczne godne zaufania i polecenia. Naprawa elektryki przebiegła bez zarzutu, za co bardzo dziękuję. Polecam za fachowe i rzetelne podejście do sprawy, a także za atrakcyjny cennik usług - na każdą kieszeń. Telefon do kontaktu oczywiście zapisuję sobie na przyszłość i będę polecał również innym."
ANNATECH MAGDALENA STASIAK
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była pomoc, najlepiej doświadczonej firmy, która zajęłaby się naprawą bojlera w łazience. Wybór padł na tego wykonawcę i jak się okazało, był bardzo trafny. Dziękuję za okazaną pomoc, przystępny cennik i polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
JPG RYSZARD HAMANKIEWICZ
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Podczas prac remontowych uszkodzone zostały przewody elektryczne w jednej ze ścian pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej powierzyłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał perfekcyjnie. Jestem w 100% zadowolony z kompleksowości jego usług. Wezwałem go także, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia i również mnie nie zawiódł. Warto mieć pod ręką takiego fachowca."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na innowacyjnym i energooszczędnym rozwiązaniu w kuchni, dlatego zdecydowałem się na zakup płyty indukcyjnej. Podłączenie indukcji poleciłem jednak temu elektrykowi, gdyż uważam, że tego typu zadaniami powinna zająć się osoba z wiedzą i doświadczeniem. Pan usługę wykonał terminowo, szybko i solidnie, a cena usługi nie wpłynęła znacząco na mój budżet. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług!"
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Przez brak doświadczenia i odpowiednich przyrządów naprawę instalacji elektrycznej postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Decyzja była jak najbardziej trafna - pan szybko przywrócił prąd w mieszkaniu, a przy okazji wymienił włącznik. Całość wycenił uczciwie, z czego jestem bardzo zadowolony."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pęknięta rura, popsuta spłuczka, cieknący kran…. To tylko niektóre  z możliwych awarii hydraulicznych, które mogą się zdarzyć w twoim domu. Na pewno nie możesz wpadać w takiej sytuacji w panikę, są bowiem fachowe serwisy takie jak
Szukasz rzetelnego i odpowiedzialnego elektryka? Jeszcze dzisiaj zgłoś się do firmy Gortych, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dzięki naszej blisko 25-letniej obecności w branży jesteśmy w stanie sprawnie i solidnie wykonać każde przekazane
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne w Skierniewicach zapewni Ci „Zakład Elektroinstalacyjny Leszek Bajołek”. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki
Stara instalacja elektryczna w domu jest niemal jak bomba z opóźnionym zapłonem. Może nie wybuchnie, ale z pewnością brak prądu zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne,

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Łódź
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji
Opinia o fachowcu:
"Ten wykonawca z wymianą bezpieczników lepiej poradzić sobie już nie mógł. Dziękuję za poświęcony mi czas i precyzyjne wykonanie zadania. Polecam z całego serca przede wszystkim za fachowość, sumienność, solidność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Numer kontaktowy do wykonawcy znalazł się już na liście moich kontaktów. "
Opinia o fachowcu:
"Wymiana rozdzielni w budynku mieszkalnym przebiegła bez zarzutów. Polecam za fachowo i błyskawicznie wykonaną pracę. O nic nie musiałem się martwić. Zaskoczyła mnie jedynie cena, która była bardzo przystępna, co oczywiście bardzo mnie ucieszyło. Dziękuję z całego serca i polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Wybrane zlecenia

Łódź
Poszukuję osoby, która podłączy neon znajdujący się na elewacji kamienicy do instalacji lokalu znajdującego się na pierwszym piętrze. Oprócz tego potrzebny będzie czujnik zmierzchowy.

Łódź
Spięcie w lampie wiszącej - brak prądu w oświetleniu w jednym pokoju.

Pilnie potrzebuję pogotowia elektrycznego 24h

Łódź, Retkinia
Moja żona poprosiła mnie, abym w końcu zajął się wymianą lampy na nową. Żyrandol był zakupionu już rok temu, ale nigdy mi do niego nie było po drodzę.Wiem, że nie jest trudno przy wymianie, ale jednak mam pytanie. Czy na samym początku muszę wyłączyć wszystkie bezpieczniki?

Ile wynienie usunięcie awarii elektrycznej

Rojna, Łódź
Posiadam urządzenie do sprawdzenia, czy przewody w ścianie są całe, czy uszkodzone. Ostatnio miałem nadmiar czasu i przypadkowo znalazłem miejsce gdzie jest uszkodzony przewód. Chciałym prosić o pomoc w naprawie.

Jak szybko mogę się spodziewać elektryka do naprawy awarii?

Północna
Wczoraj poprosiłam męża, aby w kuchnik na ścianie powiesił mi stojak na słoiczki do przypraw. Okazało się, że przewiercił przewody, które były prowadzone do płyty indukcyjnej. Teraz płyta nie działa i mamy problem. Jest sposób, aby szybko ten problem naprawić? Proszę o ewentualną wycenę do usunięcia awarii.

Ile kosztuje usługa elektryka?

Wycieczkowa, Łódź
W nowo wybudowanym domku jednorodzinnym chce wykonać instalację odgromową. Będzie to dobre rozwiązanie przed piorunami i bezpieczne odprowadzenie jego energii do ziemi jak najkrótszą drogą. Proszę o wykonanie oferty.

Pilnie poszukuję mechanika do instalacji elektrycznej

Łódź, Puszkina, Augustów
Dzis zauważyłem, że prawdopodobnie mam zwarcie w instalacji. Jest to bardzo niebezpieczne dla urządzeń, które są podłączone do prądu, a także dla lokatorów. Prawdopodobnie okablowanie się przegrzało, ponieważ w okresie letnim bardzo się nagrzewa przez okna w budynku i dlatego tak się dziaje. Proszę o szybką pomoc!

Mam awarię elektryczną. Na jutro poszukuje elektryka

Łódź, Bałuty
Podczas małego remontu przeciąłem przewód elektryczny, który jest pomiędzy puszką z bezpiecznikami znajdującą się na ścianie a tablicą. Jakie są szybkie sposoby na naprawę tego kabla? Szukam prostego rozwiązania do mojego problemu. Będę wdzięczny za Waszą fachową radę.

Jaka cena będzie za serwis elektryczny

Widzew, Skalna
Dzień dobry. Szukam solidnego serwisu, który posiada pracowników z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej. Jest to nowy sprzęt - dlatego zależy mi również na podbiciu gwarancji. Proszę o podanie ceny za taką usługę i informację kiedy moglibyśmy załatwić to podłączenie.

Na już potrzebuję elektryka z uprawnieniami

Łódź, Śląska, Górna
Mam kilka gniazdek elektrycznych, które niedługo miałam wymieniać w moim pokoju. Niestety wczoraj doszło do spięcia w jedym z nich. Co teraz mogę z tym zrobić? Gniazdo było bez uziemienia. Czy jak wymienie je na nowe to pozbędę się problemu? Proszę o odpowiedź.

Fachowiec do podłączeń elektrycznych

Julianów, Łódź, Zgierska
Dziś przy wierceniu w suficie otworu pod lampę, trafiłem na przewód elektryczny, i go uszkodziłem. Wymieniłem korek i wszystko jest w porządku. Jestem samoukiem i dlatego mam pytanie. Czy muszę kuć i izolować przewód? Jakie mogę mieć konsekwencję jeśli zostawię sprawę tak jak jest, czy jest możliwe jakieś spięcie?

Potrzebuję na jutro pogotowie elektryczne

Łódź, Fabryczna, Jaracza
Dzień dobry. Mam ogromy problem. Dziś zobaczyłam, że w kuchni w gniazdku czasami lecą iskry. Czemu tak się dzieje? Są one prawie nowe, ponieważ mieszkanie jest oddane do zamieszkania od roku. Czy jak je odkręce, poprawie i na nowo przykręce to powinno pomóc? Jak to nie pomoże to gdzie szukać przyczyny?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić elektryka

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Znalezienie sprawdzonego solidnego zakładu elektrycznego w dzisiejszych czasach z pewnością nie należy do prostych zadań. Na szczęście w serwisie Naprawek.pl swoje fachowe usługi oferują elektrycy z Łodzi z bardzo dobrymi opiniami. Wybierając firmę elektryczną będziesz mieć pewność profesjonalnie i tanio wykonanej pracy. To rzetelni, uczciwi, solidni, słowni, terminowi i godni zaufania eksperci, dla których najważniejsze jest dobro klienta.

Działania związane z każdego typu naprawami oraz pracami serwisowymi zawsze najlepiej powierzać, w pełni do tego przygotowanym fachowcom. Tylko w ten sposób unikniesz niepotrzebnych komplikacji i dodatkowych kosztów, których przecież nikt nie lubi i nie chce ponosić. Usługi elektryczne oferowane przez wykonawców dostępnych dzięki Naprawek.pl, zawsze stoją na najwyższym poziomie. Jeśli Tobie również zależy na rzetelnym i drobiazgowym podejściu do zgłoszonej przez Ciebie usterki, zadzwoń już teraz po doświadczonego elektryka z Łodzi. Dołącz tym samym do tysięcy klientów, którzy każdego tygodnia przez Naprawek.pl, powierzają swoje instalacje elektryczne w ręce zweryfikowanych techników. Ich praca, to często przykład tego, że termin „złota rączka” nie odszedł w zapomnienie, ponieważ nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Często, dopiero kiedy dojdzie do poważniejszej awarii, uświadamiamy sobie, jak ważne są takie czynności, jak pomiary elektryczne czy też niezawodne przyłącze elektryczne. Wtedy w wyniku wielu zaniechań pogotowie elektryczne jest jedynym wyjściem z sytuacji. Elektrycy, którzy z nami współpracują, szybko i sprawnie docierają do każdej dzielnicy Łodzi – Łodzi Górnej, Bałut, Polesia, Widzewa i Śródmieścia.

Łódź jest miastem, które było współtworzone przez bardzo dynamicznie rozwijający się przemysł. Dzięki ogromnym manufakturom Łódź stała się jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych na terenach dawnego zaboru rosyjskiego. O tym, jak prężne i nowatorskie było to miasto, może świadczyć fakt, że to właśnie tam powstała jedna z pierwszych elektrycznych sieci tramwajowych. Jej początki miały miejsce w 1898 roku, a obecnie ze względy na swoją rozpiętość jest uważana za jedną z największych w Europie. Łódź jest też jednym z nielicznych miast, w którym można tramwajem dojechać do kilku miejscowości ościennych. Do dziś miejski transport w Łodzi opiera się na tramwajach, których linie cały czas się rozwijają. Coraz częściej można spotkać na torach nowoczesne klimatyzowane wagony, dzięki czemu, podróż może się odbywać w komfortowych warunkach.

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy współpracujące z nami serwisy miały kiedyś styczność z usterkami w łódzkiej sieci tramwajowej. Nie jesteśmy też w stanie Ci pomóc, gdy jest przez Ciebie poszukiwany elektryk samochodowy. Jednego natomiast jesteśmy w stu procentach pewni, każda awaria w Twojej instalacji elektrycznej zostanie szybko usunięta przez polecanych przez nas specjalistów. Możesz ich wybrać na drodze opinii widocznych na naszej stronie internetowej, które powstają w oparciu o losowy wywiad telefoniczny z niektórymi klientami. Możesz już teraz ustalić bezpośrednio z wytypowanym przez Ciebie elektrykiem cenę oraz termin wykonania usługi. Cenimy sobie nowoczesne i elastyczne rozwiązania i wiedząc, że i dla Ciebie są one bardzo ważne, dajemy Ci możliwość skorzystania z fachowej pomocy, którą znajdziesz na Naprawek.pl.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502