Elektryk Limanowa

Usługi Elektryczne i Montażu Mebli Setka Sebastian Tkacz
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Firma wykonywała na moje zlecenie pomiary elektryczne. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem profesjonalizmu już przy pierwszym kontakcie telefonicznym, a dobre wrażenie utrzymało się praktycznie do końca naszej współpracy. Fachowcy godni polecenia i kompetentni."
Pilnie poszukujesz serwisu, który pomoże Ci w podłączeniu kuchenki elektrycznej lub płyty indukcyjnej? Popsuł Ci się domofon w mieszkaniu? Masz do wymiany kilka gniazdek? A może myślisz o montażu nowego oświetlenia, ale kompletnie nie wiesz, jak się za to ...
Wybrane zlecenia

2021-08-31 Limanowa
Ile wyniesie usługa elektromontera w Państwa serwisie? Mam do wymiany całą rozdzielnię, nie wiem w jaki sposób mogę sobie z tym poradzić. Czy podejmują się Państwo takich napraw? Jak długo czasu zajmowałaby taka usługa? Czekam na wszelkie informacje zwrotne, z góry dziękując za wszelkie informacje, gdyż ciężko jest funkcjonować z niesprawną elektryką w domu.

2021-08-06 Limanowa
Szukam serwisanta w pobliżu, który podjąłby się naprawy uszkodzonego przewodu elektrycznego w moim domu. Czy Państwo są w stanie mi pomóc? Szukam serwisu na już, można powiedzieć, że potrzebuję pogotowia. Czekam na informacje z Państwa serwisu, mając nadzieję, że uda się rozwiązać powyższą usterkę, gdyż ciężko jest mi cokolwiek zrobić w domu, mając myśl w głowie, że coś złego może się stać.

Zobacz również

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502