Elektryk Legionowo

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szybko, solidnie i niedrogo. Choćbym się uparł to nie mam do czego się przyczepić. Usługa wykonana bardzo sprawnie i bezproblemowo, choć w sumie podłączenie płyty indukcyjnej jakoś szczególnie wymagającym zadaniem nie jest. Gwarancja podbita, co jest najważniejsze, a przy okazji udało się jeszcze wymienić włącznik w kuchni, co planowałem już od dawna."
Legionowo
Elektryk Pak Info Piotr Kalinowski
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan zajął się montażem bojlera w naszym nowym domku gościnnym. Sprawę zamknął bardzo szybko i podbił gwarancję, na czym bardzo mi zależało. Bardzo sympatyczny człowiek z widocznym fachem w ręku. Polecam bez wahania jego usługi każdemu, kto ceni solidność i rzetelność fachowca."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Już kilkukrotnie ten fachowiec wykonywał na moje zlecenie pomiary elektryczne i jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Co tu dużo mówić - ekspert jakich dziś na prawdę mało. Wie świetnie, co ma robić i robi to najlepiej jak potrafi. Zawsze przyjeżdża punktualnie i jest świetnie przygotowany do swojej pracy. Poleciłem go już kilku znajomym."
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z wymianą oświetlenia oraz usunięciem zwarcia ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazał się osobą konkretną i rzeczową. Dziękuję za sprawnie wykonane usługi. Polecam gorąco za profesjonalizm w każdym calu, a także za przystępne ceny. "
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdy z gniazdka zaczęły lecieć iskry, przestraszyłam się nie na żarty. Na temacie zupełnie się nie znam, a byłam sama w domu. Na szczęście ten świetny elektryk zgodził się przyjechać do mnie od ręki. Okazało się, że nie skończy się na samej wymianie gniazdka, ale trzeba również usunąć zwarcie, jednak i tym zajął się bardzo profesjonalnie."
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Fachowiec pierwsza klasa, który faktycznie chce pomóc klientowi, a nie naciągnąć go, wykorzystując niewiedzę. Jako pogotowie elektryczne jest w stanie dojechać do klienta nawet w nocy czy dni wolne, więc uratował mnie z opresji, gdy wysiadł prąd w Wielkanoc. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego usług, ponadto nie powiem - cennik też ma bardzo przystępny."
Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo – zgłoś się do tego serwisu elektrycznego i zleć fachowcom wykonanie bezawaryjnych instalacji elektrycznych lub kompleksową naprawę dotychczasowych przyłączy. Wymiana oświetlenie, naprawa gniazdek, podłączenie lamp… Z ...
Wybrane zlecenia

2021-08-16 Legionowo
Brak prądu w mieszkaniu. Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. Jabłonna

2021-08-11 Legionowo
Nie działa całe oświetlenie w dolnych szafkach w kuchni oraz zmywarka natomiast inne kontakty i oświetlenie w kuchni działają normalnie. Bezpiecznik ma wszystko „włączone”

2021-08-11 Legionowo
Dzien dobry Zamykajac dzis lokal pracownicy zauwazyli, iż mamy awarię swiatła. zależy nam bardzo na porannej interwencji.

2021-08-05 Legionowo
Dzień dobry Państwu. Pilnie poszukuję pogotowia elektrycznego 24h, ponieważ wyrzuciło różnicówkę i mam przerwę w dostawie prądu co jakiś czas. Dzieje się tak już od około dwóch tygodni. Czy podjęliby się Państwo diagnozy oraz naprawy wspomnianej awarii? Jaki byłby to koszt oraz czas oczekiwania na wspomnniany serwis? Czekam z niecierpliwością na kontakt z Państwa serwisu. Pozdrawiam serdecznie, licząc na kontakt zwrotny.

2021-07-30 Legionowo
Witam. Pisze w imieniu mamy, potrzebujemy fachowca, krory wymontuje gniazdka i lampy ze statych paneli w przedpokoju.

2021-07-16 Legionowo
Wymiana 2 żyrandoli i kinkiety na elewacji domu 5 sztuk

2021-06-27 Legionowo
Jaka jest cena za usunięcie awarii elektrycznej w Państwa serwisie naprawczym? Potrzebuję fachowca do montażu lampy, gdyż sama sobie nie poradzę montażem oraz instalacją. Czy jest taka możliwość w Państwa serwisie naprawczym? Jeżeli tak, to jak długo trwałby wspomniany montaż? Czekam na kontak zwrotny.

Dzielnice Legionowa, w których możesz zamówić elektryka

  1. Batorego
  2. Generała Roi
  3. Jagiellońska
  4. Sobieskiego
  5. Kozłówka
  6. Młodych
  7. Piaski
  8. III Parcela
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502