Elektryk Lębork

Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo dobry elektryk. Taki z powołania, a to widać. Wykonywał instalację elektryczną w przybudówce i muszę przyznać, że zajął się tym profesjonalnie i solidnie. Nawet jednoczesna instalacja domofonu nie była dla niego problemem, więc jestem bardzo usatysfakcjonowany jakością jego usług. Polecam z czystym sumieniem, jeśli ktokolwiek się jeszcze waha."
Serwis będzie dostępny od dnia 18.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Elektryczny JJ Elektro Jarosław Joskowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci ten serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Lębork
Chciałabym się zorientować ile wyniesie mnie ewentualny montaż żyrandola za pośrednictwem Waszego serwisu elektrycznego? Nie ukrywam, że zależy mi na jak najniższej cenie w możliwie jak najszybszym terminie realizacji. Serdecznie proszę o udzielenie mi informacji i pomoc, jeśli to tylko możliwe.

Lębork
Jaka jest orientacyjna cena zdiagnozowania niesprawnej instalacji elektrycznej w domu? A konkretnie, znalezienie i usunięcie źródła usterki, wraz z dojazdem kawałeczek za miasto? Coraz częściej dochodzi u Nas do awarii! Jestem prawie pewna, że konieczne będą pomiary elektryczne. Macie dostępnego specjaliste, który się nimi zajmuje? Proszę o wsparcie!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502