Elektryk Kościan

Usługi Elektryczne oraz Naprawy Komputerów i Urządzeń RTV Chel Lucjan Chojnacki
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Jestem pod wrażeniem szybkości oraz profesjonalizmu działania - począwszy od planowania wizyty aż po jakość wykonanej usługi. Ten elektryk montaż bezpieczników wykonał szybko i solidnie, a do tego w przestępnej cenie. Do tego pan był bardzo sympatyczny. Cena za usługę również była rozsądna. To naprawdę fachowiec z prawdziwego zdarzenia. "
Wybrane zlecenia

2021-08-02 Kościan
Jaka jest cena w Państwa serwisie za usługę instalacji elektrycznej? W moim domu mam przepalone przewody, przez co nie mogę bezpiecznie się czuć w tym domu. Jest to także problemowe, podczas używania jakichkolwiek sprzętów elektronicznych, bo po prostu boję się, że sprzęt może się spalić. Czekam na informacje z Państwa serwisu, ponieważ chciałbym mieć naprawiąoną instalację w jak najszybszym czasie.

2021-06-27 Kościan
Jaki jest czas oczekiwania na fachowca z Państwa serwisu do usunięcia awarii elektrycznej w moim mieszkaniu? Cały czas od kilku dni wywala korki, ja już nie mam na to siły, jestem bezradna, ponieważ nie da się normalnie funkcjonować w taki mieszkaniu. Czy podjęliby się Państwo usunięcia tej awarii w jak najszybszym czasie? Bardzo Państwa proszę o kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502