Elektryk Kołobrzeg

Usługi Elektryczne Marcus Bogdan Fortuński
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Może nie była to najtańsza usługa, ale z pewnością ekspresowa, bezproblemowa i solidna. Wymiana bezpieczników na nowszy typ zaplanowana już dawno, ale odkładana w nieskończoność. Panu zajęła niewiele czasu, więc nie taki diabeł straszny. Zdecydowanie polecam, bo fachowiec pierwsza klasa. Zapisałem do niego numer i na pewno jeszcze zadzwonię."
Kołobrzeg
Usługi Elektryczne ACDC Konrad Sadłowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Zależy Ci na profesjonalnym montażu płyty indukcyjnej? W Twoim mieszkaniu doszło do zwarcia przewodów elektrycznych? Zdecyduj się na ten serwis elektryczny i przekaż fachowcom wszystkie zadania, które wymagają natychmiastowej interwencji. Jesteśmy pewni, że ...
Wybrane zlecenia

2021-08-15 Kołobrzeg
Witam państwa, szukam serwisu elektrycznego w pobliżu. W gniazdku w moim mieszkaniu jest spiecie które powoduje awarię instalacji elektrycznej i zanik prądu gdy podłączam jakieś urządzenie do tego gniazdka. Prosze o informację na temat ceny usługi elektrycznej w moim mieszkaniu. W jakiej cenie będzie przyjazd elektryka? Jakie są dostępne wolne terminy?

2021-07-06 Kołobrzeg
Witam państwa serdecznie. Pisze do Was ponieważ właśnie poszukuję w internecie kontaktu do serwisu elektrycznego w okolicy. Potrzebuję zamówić fachowego i doświadczonego elektryka z uprawnieniami, który wykonuje usługi w niewygórowanych cenach. W związku z tym, że przeprowadzam w domu remont chciałbym wykonać wymianę całej instalacji elektrycznej. Chodzi mi dokładniej o wymianę instalacji we wszystkich pomieszczeniach.

Dzielnice Kołobrzegu, w których możesz zamówić elektryka

  1. Solne Zdroje
  2. Zamoście
  3. Lęborskie
  4. Ogrody
  5. Podczele
  6. Śródmieście
  7. Radzikowo
  8. Radzikowo II
  9. Rzemieślnicze
  10. Nowa Starówka
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502