Elektryk Kobyłka

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wydawało mi się, że montaż lampy zajmie mniej czasu, ale trzeba przyznać, że po drodze pojawiły się komplikacje, których nikt nie przewidział. W zasadzie tylko dzięki wiedzy i pomysłowości tego fachowca wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i teraz działa bez zarzutu. Mogę z całego serca polecić tego fachowca, bo zaprezentował się z najlepszej możliwej strony i nadal jestem pod wrażeniem jakości jego usług."
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wymianę gniazdka zleciłem temu elektrykowi. Rozmowa telefoniczna była bardzo przyjemna, a Pan dostosował się do zaproponowanego przeze mnie terminu wizyty. Jak się później okazało, był bardzo punktualny i konkretny, a do tego szybki i bardzo pomocny. Praca została bardzo dobrze wykonana - nie miałem do czego się doczepić. Oby więcej takich fachowców. Polecam!"
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu serwisu Firmly są szybkie i skuteczne. Nieistotne czy chodzi o wymianę instalacji czy też
Wybrane zlecenia

Kobyłka
Nie mam prądu - nie mogę włączyć głównego bezpiecznika bo wywala. Proszę o kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502