Elektryk Kluczbork

P.H.U. Apront
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły

P.H.U. Apront

Elektryk Kluczbork
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Każdemu prędzej czy później będzie potrzebne pogotowie elektryczne. Pech chciał, że tym razem trafiło na mnie. Prąd wysiadł w kiepskim czasie, bo akurat szykowaliśmy się do dużej uroczystości rodzinnej - dużo gotowania, sprzątania itp. Na szczęście ten elektryk nie zawiódł naszego zaufania. Zjawił się w niedzielę i poświęcił tego dnia bardzo dużo czasu, by wyratować nas z opresji. Prawdziwy profesjonalista."
Usługi Elektryczne Krystian Zając
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie nie było może bardzo wymagające, jak na umiejętności fachowca, bo chodziło jedynie o montaż bezpieczników, ale ocena jak najbardziej zasłużona. Pan bardzo punktualny i doskonale przygotowany do swojej pracy. Solidny, a przy tym bardzo kontaktowy, więc nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Generalnie jestem bardzo zadowolony i zostawię sobie jego numer na przyszłość. Polecam serdecznie."

Roland Kuczaj

Elektryk Kluczbork
Opinia o fachowcu:
"Panowie zajęli się kompleksową wymianą oświetlenia w moim hotelu. Zadanie zdecydowanie nie na "godzinkę i z głowy", bo roboty było co nie miara i to w nie najłatwiejszych warunkach. Zlecenie wykonane z należytą solidnością, terminowo i dokładnie. Nie mam do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich usług w przyszłości, bo cennik też całkiem przystępny."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502