Elektryk Kluczbork

Serwis Elektryczny Apront Tomasz Abrahamek
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Każdemu prędzej czy później będzie potrzebne pogotowie elektryczne. Pech chciał, że tym razem trafiło na mnie. Prąd wysiadł w kiepskim czasie, bo akurat szykowaliśmy się do dużej uroczystości rodzinnej - dużo gotowania, sprzątania itp. Na szczęście ten elektryk nie zawiódł naszego zaufania. Zjawił się w niedzielę i poświęcił tego dnia bardzo dużo czasu, by wyratować nas z opresji. Prawdziwy profesjonalista."
Kluczbork
Usługi Elektryczne Krystian Zając
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie nie było może bardzo wymagające, jak na umiejętności fachowca, bo chodziło jedynie o montaż bezpieczników, ale ocena jak najbardziej zasłużona. Pan bardzo punktualny i doskonale przygotowany do swojej pracy. Solidny, a przy tym bardzo kontaktowy, więc nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Generalnie jestem bardzo zadowolony i zostawię sobie jego numer na przyszłość. Polecam serdecznie."
Elektryk Roland Kuczaj
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Elektryk Roland Kuczaj

Elektryk Kluczbork
Opinia o fachowcu:
"Panowie zajęli się kompleksową wymianą oświetlenia w moim hotelu. Zadanie zdecydowanie nie na "godzinkę i z głowy", bo roboty było co nie miara i to w nie najłatwiejszych warunkach. Zlecenie wykonane z należytą solidnością, terminowo i dokładnie. Nie mam do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich usług w przyszłości, bo cennik też całkiem przystępny."
Kluczbork
Wybrane zlecenia

2021-08-31 Kluczbork
Dzień dobry panom. Prowadzę budkę z fast foodem w centrum i niestety doświadczam ostatnio tutaj jakichś kłopotów z instalacją elektryczną. Od jakichś dwóch tygodni czasami przestają mi działać piece i patelnie. Od tego tygodnia jak uruchamiam więcej niż 3 urządzenia naraz to wywala mi korki całkowicie. Jaka jest cena diagnozy i kiedy mógłby ktoś przyjechać?

2021-07-03 Kluczbork
Potrzebny jest na cito elektryk z uprawnieniami, który mieszka gdzieś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, ponieważ nie jestem pewna, czy w moim domu instalacja elektryczna chodzi tak jak powinna. Obawiam się, że coś jest nie tak. Muszę jak najszybciej wykonać pomiary elektryczne! Proszę o pomoc!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502