Elektryk Kielce

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Revolta Renata Marzec
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan elektryk wykazał się niezwykłymi umiejętnościami, kiedy konieczna okazała się wymiana lampy w naszym mieszkaniu. Dotarł do nas po około 20 minutach po naszym telefonie, po czym sprawnie wykonał usługę. Sama obsługa bardzo sympatyczna. Polecam go serdecznie! "
Sady
Usługi Elektryczne Together Kamil Śmiglarski
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Mając nienajlepsze doświadczenie z prądem, tym razem naprawę gniazdka postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Pan elektryk był u nas już po 20 minutach, po czym szybko naprawił usterkę. Wezwałem go również na pomoc, kiedy konieczna była instalacja domofonu i również się nie zawiodłem. Wszystko zostało perfekcyjne podłączone, a domofon działa do dziś."
Słoneczne Wzgórze
Zakres usług
Instalatorstwo Elektryczne Jarosław Horosz
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to osoba, której warto powierzyć usunięcie awarii elektrycznej. Przekonałem się o tym, kiedy zadzwoniłem po jego pomoc. Pan przyjechał bardzo szybko mimo późnych godzin nocnych i sprawnie poradził sobie z moim problemem. Cena, jak na porę wykonania była bardzo dobra, zwłaszcza że nie każdy technik chciałby przyjechać o tej porze. Duży plus za dyspozycyjność!"
Osiedle Jagiellońskie, Kielce
Wybrane zlecenia

2021-09-16 Kielce
Zamontowałem żyrandol i nie pali jedna lampa dlaczego?

2021-08-30 Kielce
Dzień dobry. W kuchni lampa (żyrandol) przestała działać. Sądzę ze mogą być to stare kable od lampy albo gniazdo na żarówkę, którą niedawno wymieniałem ze względu na to że zaczęła mrygać stara, poprzednia. Niestety nowa też mrygała i w pewnym momencie po prostu zgasła. Dokręcania lub rozkręcanie żarówki sprawia że tylko na troszkę, ledwie się zaświeci i to tyle. Potrzebna jest albo naprawa albo opinia czy należy kupić nową lampę/żyrandol.

2021-08-21 Kielce
Dzień dobry, mam problem ponieważ nie mam prądu w gniazdku w jednym pokoju, a w innych są. Prawdopodobnie zostało uszkodzone gniazdko. Światło jest wszędzie. Interesuje mnie naprawa jeszcze dziś i jaki byłby jej koszt. Pozdrawiam.

2021-08-11 Kielce
Dzień dobry. Chodzi o montaż lampy wiszącej. Tylko chodzi o dojazd do Cedzyny.

2021-07-27 Kielce
Doszło do awarii elektrycznej w moim mieszkaniu i chciałabym się dowiedzieć, czy wina leży po stronie kuchenki, czy może to jakieś uszkodzenie instalacji

Potrzebny fachowiec - elektromonter

2021-02-07 Kielce, Niewachlów
Witam serdecznie. Zwaracam się do Państwa, ponieważ potrzebuję pilnej pomocy w sprawie awarii elektrycznej w moim mieszkaniu. Z mojego gniazdka wydobywają się iskry. Boję się. Proszę o pilną interwencję.

Ile u Was kosztuje podłączenie elektryczne sprzętu?

2021-02-02 Kielce, Husarska
Moja kuchenka indukcyjna prawdopodobnie została niewłaściwie zamontowana, ponieważ wybija korki. Nie mogę przez to z niej korzystać. Jaka jest orientacyjna cena sprawdzenia żródła usterki oraz pozbycia się jej? Potrzebuję sprawnego sprzętu, zależy mi na czasie.

Jaka jest cena wizyty elektryka?

2021-01-11 Kielce, Czarnów, Piekoszowska
Potrzebuję natychmiastowej interwencji fachowca! W moim domu wywaliło korki. Idzie wieczór, a ja jestem sama z maleńkim dzieckiem w domu. Proszę o jak najszybszą pomoc doświadczonego fachowca!

Dostępny elektryk z uprawnieniami w okolicy

2020-12-31 Kielce, Prosta, Zagórze
Witam serdecznie. Potrzebuję przeglądu sprawności mojej instalacji elektrycznej w domu na wsi. Montowana ona była około 10 lat temu i w sumie od tego czasu ani nic się z nią złego nie działo, ani nie był sprawdzany stan jej sprawności. Ostatnio coraz częściej dochodzi u nas do spięć. W tym tygodniu było ich już 6. Proszę o pilną wizytę doświadczonego fachowca.

Szukam kogoś do naptawy awarii

2020-12-21 Buska, Kielce, Barwinek
Moja lampa w salonie chyba jest uszkodzona, ponieważ już drugi raz w tym tygodniu od razu po jej załączeniu doszło do spięcia w mieszkaniu. Czy któryś z Waszych serwisantów mógłby podjechać w miarę szybko i pozbyć się usterki?

Szukam pogotowia elektrycznego

2020-12-20 Nowy Folwark, Poleska
Od godziny w moim domu nie ma prądu. Sąsiad, który był by mi pomóc uznał, że to prawdopodobnie uszkodzony przewód, jednak nie potrafi temu sam zaradzić. Czy mogę prosić o Waszą pilną pomoc?

Ktoś w pobliżu do usunięcia awarii

2020-11-26 Białogon, Ptasia
Dzień dobry. Mam problemy ze światłem w domu. Czasem dziwnie mryga, a czasem całkiem zanika. To nie jest kwestia żarówki, bo jest tak w każdym ponieszczeniu. Potrzebuję fachowca. Czy moglibyście dodatkowo, przy okazji wizyty także podłączyć moją nową płytę indukcyjną, którą jutro przywiezie mi kurier?

Potrzebuję elektryka dostępnego 24h

2020-07-30 Piaski, Kielce, Magazynowa
Witam. Mam dwudziestoletni dom, w którym instalacja elektryczna ani razu nie była wymieniana. Ostatnio prąd trochę Nam szwankuje. Dlatego coraz poważniej przymierzam się do wymiany rozdzielni. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo mojej rodziny. Kiedy fachowiec mógłby zjawić się u mnie na wstępne oględziny oraz ewentualne wykonanie usługi?

Dzielnice Kielc, w których możesz zamówić elektryka

 1. Baranówek
 2. Barwinek
 3. Białogon
 4. Bocianek
 5. Bukówka
 6. Cedro Mazur
 7. Centrum
 8. Czarnów
 9. Dąbrowa
 10. Dobromyśl
 11. Domaszowice Wikaryjskie
 12. Dyminy
 13. Głęboczka
 14. Herby
 15. os. Jagiellońskie
 16. os. Jana Czarneckiego
 17. os. Jana Kochanowskiego
 18. Karczówka
 19. Kawetczyzna
 20. Łazy
 21. Na Stoku
 22. Niewachlów
 23. Nowy Folwark
 24. os. Świętokrzyskie
 25. Ostra Górka
 26. Pakosz
 27. Piaski
 28. Pietraszki

Naprawek.pl to serwis, w którym znajdziesz zaufanych i odpowiedzialnych fachowców, którzy oferują wysokiej jakości usługi elektryczneKielcach, do tego mają atrakcyjne ceny, które nie uszczuplą znacząco Twojego domowego budżetu. To wykonawcy z powołania, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta i fachowo oraz solidnie wykonaną pracę. Z pewnością docenisz także dokładność elektryków z uprawnieniami, którzy bez problemu sprostają każdemu zgłoszeniu.

Każda działalność naprawcza wymaga skupienia i zaangażowania. Wiesz już zapewne, że nie każdy, kto się przedstawia jako „złota rączka”, jest nią faktycznie. Poszukiwanie odpowiedzialnego fachowca to niekiedy nie lada wyzwanie, trudno z gąszczu ofert wyłuskać tego jedynego elektryka, któremu zaufamy. Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie jest jedynym gwarantem tego, że Twoje przyłącze elektryczne będzie znów funkcjonowało prawidłowo. Nagły brak prądu może być bardzo szkodliwy dla włączonych właśnie sprzętów. Komputer, pralka lub telewizor mogą ulec nawet trwałemu uszkodzeniu, dlatego warto pamiętać, że każda instalacja elektryczna wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Wydawałoby się, że w przypadku tego typu usterek tylko pogotowie elektryczne może być jedyną alternatywą. Jednak odwiedzając Naprawek.pl, możesz mieć szansę kontaktu z równie szybkimi i co ważniejsze skutecznymi wykonawcami. To właśnie bezpośrednio z nimi ustalisz cenę naprawy i termin jej wykonania. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór, dajemy Tobie możliwość zapoznania się z opiniami na temat poszczególnych elektryków. Zbieramy je, opierając się na telefonicznym badaniu satysfakcji u losowo wybranych klientów.

Profesjonalne pomiary elektryczne, zakładanie oświetlenia i inne czynności związane z szeroko pojętym serwisem elektrycznym zostaną wykonane w każdej dzielnicy Kielc. Stolica województwa świętokrzyskiego jest położona w bardzo malowniczym i ciekawym turystycznie regionie, a w samym mieście jest co zwiedzać. Jednym z bardziej charakterystycznych jego punktów jest Pałac Biskupów Krakowskich. Jest to jeden z lepiej zachowanych neobarokowych budynków. Ta rezydencja powstała w pierwszej połowie XVII wieku i już od samego początku swego istnienia była jedną z piękniejszych budowli w regionie. Wnętrze pałacu, które można do dziś podziwiać, jest bogato zdobione i obecnie mieści się tam Muzeum Narodowe w Kielcach, w którego posiadaniu są bardzo interesujące eksponaty, zwłaszcza jeśli chodzi o malarstwo. Imponujący jest również ogród włoski w okolicach pałacu, obecny jego wygląd jest niemalże wierną rekonstrukcją z XVII wieku. Spacerując po nim można, chociażby przez chwilę poczuć barokowego ducha tamtych czasów.

Usługi elektryczne na najwyższym poziomie jak najbardziej są świadczone przez wykwalifikowanych techników dostępnych przez Naprawek.pl. Przekonały się już o tym tysiące klientów, którzy każdego miesiąca korzystają z możliwości trwałego zażegnania swoich elektrycznych problemów. Możesz znaleźć się w ich gronie już dzisiaj. Powierz naprawę swojej instalacji specjaliście, który perfekcyjnie dotrze do źródła awarii i błyskawicznie ją usunie. Skorzystaj z pomocy ludzi, dla których praca jest jednocześnie pasją pielęgnowaną przez lata. Elektryk samochodowy nie jest co prawda specjalizacją, którą mogą się pochwalić współpracujące z nami serwisy. Jednak możemy Ci zagwarantować to, że do każdego elektrycznego wyzwania w Twoim domu lub biurze, przyjadą z ogromną energią. Nie czekaj już dłużej, zaufaj najlepszym!

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502