Elektryk Kętrzyn

Instalatorstwo Elektryczne Rafał Rogulski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Od jakiegoś czasu działanie bojlera wydawało nam się być nieprawidłowe, więc zadzwoniliśmy po elektryka, który po oględzinach stwierdził, że konieczna jest nie tylko naprawa bojlera, ale także usunięcie zwarcia, które ten niesprawny sprzęt wywołał. Na szczęście Pan doskonale znał się na swojej pracy, więc zajął się tym profesjonalnie i wkrótce po problemach zostało wspomnienie."
Zaangażowanie, na którym firma opiera swoją działalność, pozwala na na konsekwentne budowanie coraz mocniejszej marki. Pracująca tutaj kadra to doświadczeni fachowcy, dlatego gdy poszukiwany jest przez Ciebie rzetelny elektryk do montażu paneli fotowoltaicznych, to ...
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Piotr Pelikan
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Świetny elektryk z uprawnieniami, który do swojej pracy podchodzi sumiennie i z zaangażowaniem. Widać, że lubi to, czym się zajmuje, bo pracuje z pasją, entuzjazmem i uśmiechem na twarzy. Jest nie tylko solidny, ale ma również poczucie humoru, co niejednokrotnie już udowodnił podczas interwencji. Zasłużył na doskonałą opinię, więc polecam jego usługi każdemu."
Kętrzyn
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu fachowcy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią elektryczną lub usterką w sprzęcie RTV. Znają oni wszystkie tajniki instalacji elektrycznych, a podejmowane przez nich interwencje to przykład solidnego i błyskawicznego ...
Wybrane zlecenia

2021-06-27 Kętrzyn
Potrzebuję kompetentnego człowieka zajmującego się podłączeniami elektrycznymi na terenie miasta. Nie ukrywam, że jest to dla mnie sprawa niecierpiąca zwłoki, bo w moim domku jednorodzinnym w ogóle nie ma prądu! Doszło do zwarcia i w żadnym pomieszczeniu nie działają gniazdka. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc? Bardzo proszę o szybką informację zwrotną.

2021-06-12 Kętrzyn
Czy jest dostępny w okolicy jakiś dobry elektromonter, który mógłby podjechać do mojego mieszkania i wstępnie wycenić, ile też wyniosłaby mnie całkowita wymiana instalacji elektrycznej w moim domu? Rozważam taką opcję i chętnie zasięgnę fachowej opinii. Proszę o pomoc fachowca!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502