Elektryk Kętrzyn

RAFAŁ ROGULSKI INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE I USŁUGI REMONTOWE
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Od jakiegoś czasu działanie bojlera wydawało nam się być nieprawidłowe, więc zadzwoniliśmy po elektryka, który po oględzinach stwierdził, że konieczna jest nie tylko naprawa bojlera, ale także usunięcie zwarcia, które ten niesprawny sprzęt wywołał. Na szczęście Pan doskonale znał się na swojej pracy, więc zajął się tym profesjonalnie i wkrótce po problemach zostało wspomnienie."
Piotr Pelikan Zakład Usługowy
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Świetny elektryk z uprawnieniami, który do swojej pracy podchodzi sumiennie i z zaangażowaniem. Widać, że lubi to, czym się zajmuje, bo pracuje z pasją, entuzjazmem i uśmiechem na twarzy. Jest nie tylko solidny, ale ma również poczucie humoru, co niejednokrotnie już udowodnił podczas interwencji. Zasłużył na doskonałą opinię, więc polecam jego usługi każdemu."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502

TFF Serwis Grzegorz Wdzięczny

Elektryk Kętrzyn
Awaria telewizora w Mrągowie wcale nie musi oznacza dla Ciebie konieczności zakupu nowego sprzętu. Jako doświadczony serwis RTV potrafimy sprawnie reagować na każde wezwanie dotyczące popsutego TV. Od wielu już lat naprawiamy pogwarancyjne urządzenia wszystkich marek. Nie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502