Elektryk Katowice

Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Semix Sebastian Hartman
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Sama naprawa rozdzielni w wykonaniu tej firmy elektrycznej przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Praca wykonana bardzo solidnie i drobiazgowo, a przy tym w bardzo przystępnej cenie. Jestem pewna, że skorzystam ponownie z usług tej firmy, gdy potrzebny mi będzie godny zaufania elektryk. Z przyjemnością również rekomenduję jej usługi innym - warto!"
Wełnowiec-Józefowiec
Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Miałam nadzieję, że wystarczy wymienić korki, ale niestety okazało się, że problem jest bardziej poważny. Na szczęście usunięciem awarii elektrycznej zajął się ten doskonały elektryk. Nie tylko wyeliminował problem, ale również podpowiedział mi, jak uniknąć go w przyszłości. Polecam!"
Dąbrówka Mała, Katowice
Zakres usług
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"No ekspres! Wiadomo, że pogotowie elektryczne musi być dyspozycyjne i działać szybko, ale żeby aż tak? Od zgłoszenia awarii do przyjazdu ekipy minęło bardzo mało czasu, za co jestem niezmiernie wdzięczny, bo problem nie mógł czekać. Polecam serdecznie i dziękuję za profesjonalizm!"
Dąb, Katowice
Serwis Elektryczny Instal-Serwis Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Już parę firm wykonywało dla mnie pomiary elektryczne, ale nigdy nie byłem do końca zadowolony. Albo ktoś się spóźniał, albo przekładał termin, albo pracował niedokładnie - wymieniać można długo. Tym bardziej cieszę się, że trafiłem na tego specjalistę, bo już więcej nie muszę szukać. To rzetelny profesjonalista, jakich dzisiaj mało. Zna się na swoim fachu, więc polecam!"
Giszowiec
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Na moje zgłoszenie firma odpowiedziała bardzo szybko, co cenię, bo zwykle czas mnie nagli. Ekipa przyjechała w ustalonym czasie, by naprawić domofon, który przestał przekazywać sygnał. Podołali temu zadaniu bez problemu, więc postanowiłem zlecić im również inne zadanie, a mianowicie wymianę bezpieczników, co również nie było dla nich problemem."
Śródmieście
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk był mi potrzebny do montażu gniazdka. Okazało się, że nasze zapotrzebowanie na sprzęty elektryczne jest większe od ilości dostępnych miejsc wpięcia, a na przedłużaczach człowiek długo nie pociągnie. Usługa wykonana bardzo sprawnie i solidnie, więc gorąco polecam!"
Osiedle Tysiąclecia, Katowice
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidny i terminowy elektryk, który nie zawiódł mnie jeszcze w żadnej sytuacji. Naprawił instalację elektryczną bardzo dobrze, choć jego poprzednicy mieli z tym wyraźny problem. Widać było, że doskonale zna się na swojej profesji, a ja cenię wiedzę i umiejętności bardzo wysoko."
Giszowiec, Katowice
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo sprawnie i solidnie zamontowana lampa w kuchni. Pan był tak miły, że poprosiłam go również o wymianę włącznika w łazience, bo już dawno go kupiłam, ale sama nie dałam rady się tym zająć. Polecam serdecznie - to doskonały specjalista i bardzo sympatyczny człowiek!"
Załęska Hałda
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten Pan to prawdziwy i konkretny fachowiec oraz godna zaufania i polecenia osoba. Montaż bezpieczników nie zajął mu wiele czasu, usługa wykonana została poprawnie, do tego przystępnie cenowo. Widać było od razu profesjonalizm w wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac elektrycznych. "
Dąbrówka Mała, Katowice
Naprawy Elektryczne Revolt Kamil Skowron
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"To bez wątpienia elektryk z uprawnieniami, któremu warto zaufać. Wszelkie prace elektryczne wykonał u nas solidnie i fachowo. Warto dodać, że w tym wypadku cena nie szła w parze z jakością - usługa wykonana została tanio, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i polecamy gorąco."
Ligota-Panewniki
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Praca najlepszych elektryków zasługuje na uznanie, tym bardziej, że już teraz są oni w zasięgu Twojej ręki. Gdy Twoje przyłącze elektryczne potrzebuje fachowej opieki, nie znajdziesz lepszej alternatywy. Jeśli zależy Ci na kontakcie ze zweryfikowanym wykonawcą, zostaw ...
Instalatorstwo Elektryczne Józef Janiczek
4.8
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Firmę polecam bez dwóch zdań. Wymieniali oświetlenie w moim mieszkaniu. Od pierwszego kontaktu telefonicznego zaskoczyli mnie swoim fachowym podejściem do tematu i bardzo imponującą wiedzą. Dopilnowali szczegółów, o których nawet bym nie pomyślał, choć co nieco znam się na rzeczy."
Załęska Hałda, Katowice
Serwis będzie dostępny od dnia 16.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy mój bojler przestał grzać wodę, obawiałam się najgorszego, czyli oczywiście kosztownej wymiany na nowy sprzęt, na co nie mogłam sobie niestety pozwolić. Na szczęście trafiłam na tego fachowca, który po oględzinach stwierdził przepalenie grzałki. Sama naprawa bojlera przebiegła szybko i kosztowała mnie znacznie mniej niż nowe urządzenie. Polecam!"
Podlesie, Katowice
Serwis będzie dostępny od dnia 17.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdy przyszło do podłączenia indukcji, doskonale wiedziałam, gdzie należy zadzwonić. Już wcześniej miałam możliwość skorzystania z usług tego elektryka, więc wiedziałam doskonale, że mogę mu zaufać. Nie zawiodłam się i tym razem. Nie kazał na siebie długo czekać. Przyjechał bardzo szybko i uwinął się z pracą sprawnie. Bardzo polecam!"
Dąb, Katowice
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Instalacje Elektryczne Arkomp Artur Pala
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Problem z elektryką w Twoim domu? Potrzebujesz gruntownego przeglądu instalacji? Jej wymiana lub naprawa? Ta firma to specjalistyczny serwis usług elektrycznych, który jest szybkim rozwiązaniem wszystkich Twoich elektrycznych problemów. Zatrudniani są tutaj ...
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Usługi Elektryczne GSI Adam Cop
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Firma wykonuje pomiary elektryczne w moim domu i firmie już od jakiegoś czasu. Zawsze wszystko dopinają na ostatni guzik i nigdy w swojej pracy nie idą na skróty, co bardzo cenię. To nie jest firma, która przybija pieczątkę, by mieć problem z głowy, ale faktycznie podchodzi do swojego zadania fachowo i profesjonalnie. Warto dla bezpieczeństwa swojego i sprzętów!"
Ligota-Panewniki
Podłączenie płyty indukcyjnej powinien wykonać profesjonalista. Zgłoś się z tym do tego zakładu, a będziesz mieć pewność fachowego montażu w przystępnej cenie. Elektryk z uprawnieniami zajmie się również innymi czynnościami z tego zakresu. Możesz ...
Wybrane zlecenia

2021-10-03 Różanka
Napięcie jest za bezpiecznikami ale niestety światła nie ma w mieszkaniu jest w kilku gniazdkach

2021-09-27 Dąb
Nie mam prądu w mieszkaniu od rana wybiła żarówka i es ale po załączeniu dalej nie ma prądu w całym mieszkaniu jest możliwość przyjazdu dzisiaj

2021-09-21 Kostuchna
Szukam elektryka z uprawnieniami, potrzebuję przyłączenia kabla ziemnego (od przyłączanego garażu) do zestawu złączowego typu ZK3a. Fachowiec powinien dysponować odpowiednim kluczem do w/w zestawu. Zarządcą tego przyłącza jest Tauron. Posiadam wszelkie dokumenty dotyczące sprawy. Potrzebuję tego przyłączenia w trybie ekspresowym. ( Oczywiście za dopłatą).

2021-09-06 Sosnowiec
Jaki byłby koszt montażu lamp do mieszkania. 5 szt.

2021-09-03 Katowice
Potrzebuje wymiany włącznika/wyłącznika w maszynie. I dowiedzieć się czemu i naprawić 2 gniazdka nie maja prądu

2021-08-30 Katowice
Naprawa instalacji elektrycznej + wymiana lamp

2021-08-26 Katowice
Witam, dziś wieczorem wybił główny bezpiecznik mieszkania w piwnicy w bloku mieszkalnym po wizycie elektryka ze spółdzielni stwierdzono wypalony bezpiecznik główny po usunięciu awarii. W mieszkaniu stwierdzono uszkodzone gniazdo bezpiecznika(uszkodzona porcelana) czy jest szansa w dniu 27.09.2021 uzyskać pomoc naprawę tego gniazda bym funkcjonować w mieszkaniu i jaka była by cena usługi żeby się przygotować dziękuję pozdrawiam Jakub

2021-08-17 Tychy
Witam, W zakres usługi wejdzie wymiana uszkodzonej płyty indukcyjnej na nową tj. demontaż starej a następnie montaż i podłączenie nowej płyty. Jaki będzie koszt takiej usługi oraz w jakim terminie jest możliwość wykonania takiej usługi. Pozdrawiam, Krzysztof F.

2021-08-12 Katowice
Dzień dobry, Kontaktuję się w sprawie zapytania o cenę wymiany/sprawdzenia starterów w lampach oraz o najbliższy możliwy termin wykonania pracy. Zapytanie dotyczy budynku przy ul. Goetla w Katowicach Z poważaniem Sylwia W.

2021-07-20 Katowice
Dzień dobry. Mam problem z jednym gniazdkiem w łazience. Z oględzin osób z administracji to gniazko nie ma ochrony, inne w łazience są ok. Potrzebuję osoby z uprawnieniami która potwierdzi mi naprawe. Możliwe, że osoba która nam montowala kontakty źle to zrobiła ale to Ja się już na tym nie znam. Chciałam zapytać o termin i cenę mniej więcej w jakim przedziale. Pozdrawiam

2021-07-17 Katowice
Wczoraj wieczorem nastąpiła awaria prądu na całym osiedlu. Po pojawieniu się prądu najpierw wywalało korki, po zmianie na nowy problem nie zniknął. Dziś od rana co chwilę okazuje się że w którymś gniazdku znika prąd. Korkow już nie wywala, ale prądu dalej nie ma. Na chwilę obecną działa tylko światło w kuchni i łazience. Żadne inne gniazdka nie działają.

2021-07-05 Mysłowice
Naprawa podgrzewacza elektrycznego (na siłe). Załącza się lecz po chwili wyłącza - nie podaje ciepłej wody.

2021-07-01 Katowice
W czterech gniazdkach w mieszkaniu napięcie w kablu fazowym i neutralnym, spalony bezpiecznik w rozdzielni mieszkaniowej, uszkodzona również część kabli, co dalej nie mam pojęcia.

2021-06-24 Katowice
Witam , bardzo proszę o wycenę wymiany starych korków na nową puszkę oraz sprawdzenie jednego gniazdka

Jak szybko może przyjechać serwis elektryczny?

2021-02-12 Katowice, Brynicy, Szopienice
Nie znam się zupełnie na elektryce, dlatego potrzebuję pomocy fachowca, i to w trybie pilnym. Moim problemem są przewiercone przewody. Proszę udzielić mi informacji na temat ceny takiej usługi oraz czasu przyjazdu elektryka do klienta.

Ile wyniesie przyjazd pogotowia elektrycznego?

2020-12-30 Katowice, Wełnowiec
Chcałbym podłączyć płytę indukcyjną. Producent zaleca, aby zrobił to elektryk z uprawnieniami stąd moja prośba o przesłanie mi fachowca, który będzie mógł podjechać. Jaka cena takiej usługi?

Pilnie potrzebny fachowiec od podłączeń elektrycznych

2020-12-26 Bukszpanowa, Katowice
Od jakiegoś czasu spotykam się z problemem wyrzucania korków w moim mieszkaniu przy używaniu kilku urządzeń elektrycznych jednocześnie. Nie znam się na elektryce, dlatego liczę na pomoc fachowca z Państwa polecenia.

Jaki czas naprawy awarii?

2020-12-09 Załęże, Pukowca, Katowice
Sprawa jest dość poważna. Podczas remontu uszkodziłem przewód w ścianie i nie mam prądu w jednej części mieszkania. Ile trzeba czekać na naprawę takiej usterki? Proszę o szybką pomoc.

Pilnie poszukiwany elektryk z uprawnieniami

2020-10-29 Katowice, Giszowiec
Witam serdecznie. Jestem zainteresowany państwa usługami i chciałbym zgłosić awarię elektryczną, która ma miejsce w moim domu. Od pewnego czasu wyrzuca różnicówkę elektryczną, Czy znajdę w okolicy jakiegoś sprawdzonego technika, który mógłby przyjechać i to naprawić? Bardzo zależy mi na szybkim wykonaniu usługi.

Ile kosztuje przyjazd elektryka?

2020-10-25 Ligota, Panewiecka
Dzień dobry. Mam awaryjną sytuację w domu, w którym trwa remnont. Niestety podczas prac okazało się, że został przecięty przewód i nie mam w domu prądu. Jaka jest cena interwencji fachowca z państwa firmy, który przyjedzie i usunie mi usterkę? Proszę o pilną odpowiedź, ponieważ jestem pozbawiony prądu.

Czy ktoś w okolicy naprawia instalacje elektryczne?

2020-10-12 Baczyńskiego
Chciałbym się dowiedzieć, ile wynosi usługa wymiana lampy? Podczas instalacji lampy w moim mieszkaniu nastąpiło zwarcie i spaliły się niektóre przewody. Potrzebuję pomocy elektryka, który zna się na takich naprawach. Mogę podesłać zdjęcie. Będę wdzięczny za pomoc.

Jaki czas przyjazdu elektryka 24h

2020-09-16 Katowice, Brynów, Dworska
Witam Państwa. Jestem w trakcie podłączania nowej instalacji elektrycznej w moim nowym domku jednorodzinnym i aby być pewnym jej bezpieczeństwa, chciałbym na zakończenie wykonać pomiary elektryczne. Jaki jest czas przyjazdu elektryka oraz ile kosztuje taka usługa?

Dzielnice Katowic, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bogucice
 2. Brynów
 3. Dąb
 4. Dąbrówka Mała
 5. Wełnowiec-Józefowiec
 6. Janów-Nikiszowiec
 7. Kostuchna
 8. Koszutka
 9. Ligota-Panewniki
 10. Murcki
 11. Tysiąclecia
 12. Muchowiec
 13. Piotrowice-Ochojec
 14. Podlesie
 15. Śródmieście
 16. Szopienice-Burowiec
 17. Giszowiec
 18. Załęska Hałda-Brynów
 19. Witosa
 20. Załęże
 21. Zarzecze
 22. Zawodzie

Naprawek.pl to strona, na której znaleźć można kompetentnych i odpowiedzialnych specjalistów, którzy nie od dziś świadczą wysokiej jakości usługi elektryczne. To godni polecenia wykonawcy z Katowic, którzy dołożą wszelkich starań, by w pełni zadowolić klienta. Bez względu na to, jak skomplikowane są potrzebne Ci usługi, tutaj zawsze możesz liczyć na fachową pomoc dyspozycyjnych elektryków i ich pełne zaangażowanie.

Elektryk samochodowy na pewno nieraz pomagał Tobie albo Twoim bliskim w wielu zaskakujących sytuacjach. Wiesz więc, że elektryka jest wszechobecna w naszym życiu i większość sprzętów przez nas używanych zależy właśnie od niej. Największy jednak problem zawsze sprawiają usterki, którym ulega domowa instalacja elektryczna. Bywa, że w takich chwilach rozpaczliwie szukamy numeru na pogotowie elektryczne albo do kolegi, znajomego, wujka lub innej osoby, której „złota rączka” jest legendarną, super mocą. Zwłaszcza ta ostatnia opcja nie zawsze bywa skuteczna i może zakończyć się większymi komplikacjami. Naprawek.pl to serwis współpracujący z najlepszymi elektrykami z Twojego miasta, o tempie ich działania oraz ogromnej skuteczności przekonały się już tysiące klientów, którzy każdego miesiąca zostawiają swoje zgłoszenia. O tym, jak przebiegała naprawa i czy była ona skuteczna, możesz się przekonać, czytając opinie na temat pracy techników. Są one umieszczone na naszej stronie internetowej i zgromadzone na zasadzie losowego wywiadu telefonicznego. To jednak nie wszystko, aby ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji, masz możliwość ustalenia dogodnej dla Ciebie cenyterminu bezpośrednio z elektrykiem. Jeśli zatem chcesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia, wysokiego standardu usług, a także ponadprzeciętnej skuteczności najlepszych elektryków z Katowic, skontaktuj się z Naprawek.pl.

Usługi elektryczne, to praca, której efekty muszą być natychmiastowe. Dlatego tak ważne jest zaangażowanie oraz terminowość. Brynów, Bogucie, Dąb i każda inna dzielnica Katowic może liczyć na taką pomoc ze strony techników dostępnych dzięki Naprawek.pl. Jeżeli chodzi o rejony tego bardzo interesującego miasta, cały czas mogą one zaskakiwać. Mało kto wie, że centrum Katowic znajdują się bardzo zielone i piękne tereny. Dolina Trzech Stawów to rekreacyjna enklawa położona na styku Osiedla Paderewskiego i Muchowca. Oprócz bywających tu wędkarzy można spotkać rowerzystów, spacerowiczów oraz osoby, które w letnie upalne dni postanowiły zażyć kąpieli w pięknych okolicznościach przyrody. Co prawda ciężko tu zapomnieć o miejskim otoczeniu, gdyż hałas z tras szybkiego ruchu jednak jest obecny, ale i tak nie brakuje chętnych na ten sposób wypoczynku w sercu wielkiego miasta.

Pomiary elektryczne albo dbałość o przyłącze elektryczne to z pewnością czynności, które przerastają wielu z nas. Z prądem nie ma żartów i warto wszelkie działania z nim związane zlecać profesjonalistom. Każde interwencje, dokonywane przez osoby bez odpowiedniego przygotowania sprzętowego i merytorycznego, mogą skończyć się nie tylko uszkodzeniem naszej instalacji, ale też instalacji naszych sąsiadów. Elektryka jest bowiem subtelną dziedziną, a napięcia oraz przeciążenia w jednym punkcie, często mają wpływ na innych użytkowników. Warto korzystać z pomocy elektryków polecanych przez Naprawek.pl, ponieważ są to profesjonaliści gotowi na każde wyzwanie.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502