Elektryk Kalisz

Łukasz Gonera SERWIS TECHNICZNY
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Współpraca z tym elektrykiem była dla mnie czystą przyjemnością. Nie zawiodłem się na współpracy z nim, kiedy konieczna była wymiana lampy w mojej piwnicy. Kompleksowa wymiana przebiegła bezawaryjnie i ekspresowo, a cena za usługę moim zdaniem była naprawdę opłacalna. Polecam tego Pana zwłaszcza ze względu na profesjonalizm oraz niezwykle przystępne ceny!"
Usługi Hydrauliczne Kokos Instalacje Dariusz Marszał
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Problemem w moim mieszkaniu była przestarzała i zawilgocona rozdzielnia, która wymagała pilnej naprawy. Montaż rozdzielni zleciłem więc temu fachowcowi, który szybko i skutecznie wykonał zadanie. Przy okazji wymienił włącznik w pokoju. Cena za usługi, jak na tak duże miasto, nie była wygórowana. Warto było na niego postawić. Numer jego telefonu znalazł się już na mojej liście!"
GK - Tech Krzysztof Galas
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Skraplająca się woda pod pokrywą zbiornika spływała na elektryczne części bojlera, co spowodowało zwarcie. Awaria była na tyle poważna, że postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka. Naprawa bojlera nie zajęła mu dużo czasu, a efekt był natychmiastowy. Polecam jego usługi."
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO ELEKTROMECHANIKI,TELERADIOMECHANIKI JAN KUBIAK
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Interesowała mnie naprawa bojlera, który od jakiegoś czasu miał problemy z podgrzewaniem wody. Zadzwoniłem więc po pomoc do tego specjalisty, która okazała się dla mnie nieoceniona. Bojler działa już jak należy, a cena za wykonaną usługę nie wpłynęła znacząco na mój budżet. Warto skorzystać z jego usług!"
TECHNIK INSTALACJE Mariusz Zdobski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłem do tego elektryka w sprawie wymiany bezpieczników w moim mieszkaniu i muszę przyznać, że ten fachowiec nie zawiódł moich oczekiwań. Zadanie wykonał ekspresowo i czysto, a cena za wykonanie usługi była bardzo niska. Polecam go każdemu, kto ma problemy z bezpiecznikami."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne i Serwis Bram Jamedia Jacek Trzęsowski
4.5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam serdecznie to pogotowie elektryczne. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami słownymi, rzetelnymi i pewnymi siebie. Bez problemu poradzili sobie z naprawą awarii, która była bardzo poważna. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do sprawy. "
Dziś ciężko o dobrego elektryka, który poprawnie wykona lub naprawi instalację elektryczną. Wybierając specjalistę, warto wziąć pod uwagę jego doświadczenie. Decydując się na fachowców z FUH GRADIENT zyskasz pewność wysokiej jakości usług. Nasza firma ...

Volt -Robert Nijak

Elektryk Kalisz
Opinia o fachowcu:
"Elektryka nigdy nie była moją mocną stroną. Pech chciał, że gniazdko w jednym z moich pokoi spaliło się i konieczna była jego wymiana. Wezwałem na pomoc tego elektryka, który wymianą gniazdka zajął się nie tylko ekspresowo, ale przede wszystkim skutecznie. Zlecenie wycenił uczciwie, więc mój budżet na tym nie ucierpiał. Polecam jego usługi."
Opinia o fachowcu:
"Ci elektrycy naprawdę znają się na rzeczy i zawsze są gotowi przyjechać na każde wezwanie. Kiedy miałem poważne zwarcie instalacji w mieszkaniu, wezwałem to pogotowie elektryczne i nie zawiodłem się. Pomimo późnych godzin wieczornych specjaliści zjawili się w niecałe 20 minut po zgłoszeniu i błyskawicznie zajęli się awarią. Szczerze polecam ich usługi! "
Wybrane zlecenia

Potrzebuje elektryka

Racławicka, Kalisz
Jak w temacie poszukuje elektryka na jak najszybciej. Wprowadziłam się do nowego mieszkania i muszę zamontować dwie lampy. Jedną w salonie, a drugą w sypialni. Sama tego nie podłącze bo strasznie boję się porażenia prądem. Jaka będzie cena takiej usługi? Czy długo trzeba oczekiwać na jakiś wolny termin?

Jaka jest cena serwisu elektrycznego?

Kalisz, Ludowa
Dzień dobry państwu. Przeprowadzam mały remont w moim mieszkaniu i podczas prac wykończeniowych monterzy przecięli przewód w instalacji elektrycznej. Teraz mam duży problem ponieważ w całym mieszkaniu czyli w trzech pomieszczeniach nie mam zasilania elektrycznego. Szukam kontaktu do jakiegoś sprawdzonego elektryka, który przyjedzie i pomoże mi w miarę możliwości szybko w usunięciu ten awarii.

Jaki jest koszt usunięcia awarii elektrycznej?

Kalisz, Latyńska
Dzień dobry pisze z zapytaniem o cenę usunięcia usterki w instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu. Właśnie okazało się, że wybija korki za każdym razem jak włącze światło w salonie. Czy mozecie mi pomóc?

Ile wyniesie podłączenie elekryczne?

Czołgistów, Kalisz
Kupiłam sobie nową lampę do salonu. Mąż miał mi ją podłączyć ale tak to zrobił, że spalił kable w lampie. Dlatego rozglądam się za elektrykiem, który ma chwilę by podjechać i mi ją zamontować. Mojemu mężowi już nie pozwole na ponowy montaż bo boję się, że dom puści z dymem.

Szukam elektryka w uprawnieniami

Kalisz, Lechicka
Potrzebuję na już elektromontera z odpowiednim pozwoleniem na roboty elektryczne. W domu moich rodziców jest zwracie w instalacji elektrycznej. W gniazdkach nie ma prądu, a przy włączeniu światła wywala bezpieczniki. Szukam usługi na już ponieważ nie mogę pozwolić na to żeby starsze osoby zostały bez prądu. Pomożecie?

Fachowiec z serwisu elektrycznego

Kalisz, Rzeźnicza
Witam państwa, widzę że na stronie ogłaszacie wykonywanie pomiarów elektrycznych. Byłbym zainteresowany taką usługą, powoli kończy się termin na wykonanie niektórych z nich także się to przyda. Jaki jest mniej więcej koszt?

Dzielnice Kalisza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Asnyka
 2. Czaszki
 3. Dobro
 4. Dobrzec
 5. Kaliniec
 6. Korczak
 7. Ogrody
 8. Piwonice
 9. Rogatka
 10. Rypinek
 11. Tyniec
 12. Dobrzec
 13. Śródmieście
 14. XXV-lecia
 15. Zagorzynek
 16. Chmielnik
 17. Majków
 18. Piskorzewie
 19. Rajsków
 20. Widok
 21. Szczypiorno
 22. Winiary
 23. Sulisławice

Prace związane z elektryką najlepiej powierzyć kompetentnym i słownym serwisantom z uprawnieniami oraz certyfikatami. Takich bez wątpienia znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. To wysoko oceniani, doświadczeni i uczciwi elektrycy, którzy oferują profesjonalne usługi elektryczne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Miejscem ich działań jest Kalisz. Decydując się na wsparcie tych wykonawców zyskasz gwarancję fachowo wykonanej usługi.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502