Elektryk Jelenia Góra

Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec dał się poznać jako solidny i godny zaufania elektryk, zwracający uwagę na detale. Z wykonanej przez niego pracy polegającej na naprawie gniazdka jestem niezwykle zadowolony. Dziękuję za jakość, uczciwość, zaangażowanie oraz punktualność, pomimo późnych godzin wieczornych. Zdecydowanie polecam go zarówno do wykonywania drobniejszych, jak również większych prac."
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-19 Osiedle Widok
Szukam pogotowia elektrycznego w okolicy, który podjąłby się wymiany instalacji w moim domu. Instalacja jest już stara i wymiana jest niezbędna, ponieważ może zagrażać bezpieczeństwu domowników. Czy Państwa serwis obejmuje swoim zasięgiem moją okolicę?

2021-08-03 Strupice
Mam pytanie, jaki jest czas oczekiwania z Państwa serwisu na elektryka, który podjąłby się montażu żyrandola w moim mieszkaniu? Usłyszałam o Państwa serwisie od kolegi, który jest zadowolony z Państwa usług. Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu. Mam nadzieję, że uda się w jak najkrótszym czasie znależć fachowca, gdyż żarówka wygląda nieestetycznie.

2021-07-11 Osiedle Skowronków
Dzień dobry. Szukam sprawdzonego serwisu elektrycznego do podłączenia mojego piekarnika, piekarnik jest nowy ale mieszkam sama i nie bardzo wiem jak go podłączyć. Jak dużo kosztuje podłączenie piekarnika przez fachowca? i jaki jest u państwa najszybszy wolny termin? Chciałabym by jeszcze najlepiej to dziś pan przyjechał bo nie mam na czym obiadu ugotować.

2021-07-03 Osiedle XX-Lecia
Ile kosztuje pogotowie elektryczne w Państwa serwisie? Szukam technika, który podjąłby się naprawy rozdzielni w moim mieszkaniu. Zależy mi na czasie, gdyż rozdzielnia ostatnio odmawia posłuszeństwa i utrudnia to codzienne funkcjonowanie. Czekam na odpowiedź z Państwa strony.

Znalezienie kompetentnych i rzetelnych elektryków w Jeleniej Górze nie jest zadaniem prostym. Doświadczone i dyspozycyjne pogotowie elektryczne znaleźć można w serwisie Naprawek.pl. Pracujący tutaj specjaliści to wysoko oceniani fachowcy, którym z powodzeniem możesz powierzyć swoją instalację elektryczną. Takich fachowców warto mieć zawsze pod ręką, ponieważ są solidni, odpowiedzialni, słowni oraz dyspozycyjni.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502