Elektryk Jaworzno

Zakład Elektryczny Dom-El Rafał Podgórski
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Szukałem dobrego elektryka i wreszcie go znalazłem. Na plus zasługuje bardzo szybki dojazd na miejsce w niecałe 15 minut po moim telefonie. Pan ekspresowo i profesjonalnie zajął się naprawą oświetlenia, tłumacząc dokładnie co się stało, a po zakończeniu pracy zostawił po sobie porządek. Obsługę wspominam sympatycznie. Szczerze polecam! "
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałam pilnie osoby, która zajęłaby się montażem gniazdka w przedpokoju. Wybór padł na tego fachowca i był bardzo słuszny. Praca wykonana została solidnie i uczciwie, a cena również była atrakcyjna. Pan okazał się osobą miłą, sympatyczną i rzeczową, do tego miał niezłe poczucie humoru. Polecam z całego serca każdemu w potrzebie."
Zakres usług
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Temu Panu zleciłem montaż rozdzielni w domu jednorodzinnym. Po wcześniejszych przejściach z niewiarygodnymi i nierzetelnymi elektrykami, z dystansem podchodziłem do usług oferowanych przez tego Pana, jednak jak się okazało, były one niesłuszne. Wykonanie usługi oceniam na piątkę z plusem, a cena również atrakcyjna w porównaniu do poprzedników."
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Brat miał sprawdzić poprawność działania instalacji elektrycznej w niedawno kupionym domu, więc poleciłem mu tego elektryka z uprawnieniami. Chociaż Pan nie był zbyt rozmowny, to brat nie miał żadnych zastrzeżeń odnośnie jego pracy. Jako elektryk sprawdził się doskonale, spełniając wszystkie jego oczekiwania. Przydał się również, kiedy konieczna była wymiana włącznika w jednym z pomieszczeń gospodarczych."
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie awarii elektrycznej zleciłem temu elektrykowi. Współpraca z nim była bardzo owocna. Od razu widać, że to dokładny, rzetelny i sprawnie działający specjalista, który wie co robi. To uczciwa i sympatyczna osoba, która chętnie dzieliła się ze mną swoim doświadczeniem. Mogę go szczerze polecić."
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

2021-07-30 Jaworzno
Witam Pana naszym problemem jest instalacja elektryczna, ktos cos kiedys nieziemsko i z ułańską fantazja namieszał w mieszkaniu a teraz gdy przeprowadzamy niewielki remont kuchni, okazało sie ze sami nie ogarniemy tego bałaganu. w zeszlym tygodniu udalo nam sie dwa razy pozbawiliśmy prądu kilka mieszkań w klatce i postanowiliśmy tego sami wiecej nie dotykać. bedziemy wdzieczni za kontakt do mnie lub do męża pozdrawiam serdecznie

2021-07-26 Jaworzno
NIE DZIAŁA hydrofor ogrodowy NAC do podlewania ogrodowego

Na jutro naprawa awarii

2020-12-25 Pasternik
Na jutro potrzebuję wymiany gniazdka. Dziś zauważyłam, że z niego strasznie się dymi więc odłączyłam prąd w całej kuchni. Proszę o pomoc. Jutro po południu przyjeżdżają goście i muszę wziąć się za robienie potraw!

Ile kosztuje podłączenie elektryczne?

2020-11-25 Jaworzno, Sosnowa
Poszukuje serwisu, który zajmie się podłączeniem odgromowym mojego domu. Musi to być jakaś rzetelna frma gdyż poprzednia firma tak zamontowała, że po ierwszej burzy to z dachu odpadło. Czy macie terminy w jakimś najbliższym czasie?

Pilna naprawa awarii

2020-09-28 Jaworzno
Tyle się słyszy o wadliwych instalacjach elektrycznych. Dlatego i w swoim mieszkaniu chciłabym zrobić przegląd takiej instalacji. Dziś zauwżyłam, że jedno z gniazdek powoduje spięcie. Jest to stray blok i chyba nigdy nie było tu przeglądu. Nie chciałabym by mieszkanie poszło z dymem więc z niego niekorzystam. Prosiłabym o pilną pomoc by usunąć tę awarię.

Potrzebuje pogotowie elektryczne

2020-07-26 Licealna, Jaworzno
Na pilnie szukam pogotowia elektrycznego. Jest późna godzina, a mój mąż podczas remontu przeciłą główny przewód elektryczny. Czy możecie przyjechać jeszcze dziś? Zostaliśmy bez prądu, a ja za dwie godziny zaczynam nocną zmianę zdalną na infolinii.

Szukam kogoś do usunięcia awarii

2020-07-07 Jaworzno
Podczas podłączania piekarnika i pieczenia ciasta wystrzeliło nam bezpieczniki. Był już technik od piekarników i sprawdził sprzęt. Z nim jest wszystko ok, twierdzi, że coś jest nie tak z instalacją elektryczną. Poszukuję serwisu, który mógłby przejrzeć moją instalację i naprawić ewentualną usterkę?

Dzielnice Jaworzna, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bory
 2. Góra Piasku
 3. Byczyna
 4. Cezarówka
 5. Ciężkowice
 6. Dąbrowa
 7. Narodowa
 8. Długoszyn
 9. Dobra
 10. Jeleń
 11. Jeziorki
 12. Koźmin
 13. Niedzieliska
 14. Pieczyska
 15. Stara Huta
 16. Stare Miasto
 17. Szczakowa
 18. Śródmieście
 19. Wilkoszyn

Awaria elektryczna może zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy. Wówczas nie należy zwlekać z interwencją, tylko jak najszybciej wezwać na pomoc pogotowie elektryczne. Solidne i sumienne zakłady elektryczne oferujące kompleksowe usługi w niskich cenach znajdziesz na stronie Naprawek.pl. Ci zaufani wykonawcy z Jaworzna poradzą sobie z każdym problemem, bez względu na stopień trudności.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502