Elektryk Jawor

Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Czysto, starannie i bardzo dokładnie - tak przebiegła wymiana gniazdka w domu oraz naprawa domofonu starszego typu. Jestem bardzo wdzięczna z udzielonej mi fachowo pomocy oraz z ceny, która według mnie była bardzo atrakcyjna. Polecam wszystkim w potrzebie i sama również będę korzystała z jego pomocy. "
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa obejmowała usunięcie awarii elektrycznej. Pracę oceniam pozytywnie. Zadanie od początku do końca przebiegło poprawnie, wykonawca dysponował odpowiednim sprzętem, który pomógł mu szybko pozbyć się problemu. Polecam wszystkim znajomym i rodzinie za komunikatywność, uczciwość oraz za pracowitość, dokładność, sumienność i atrakcyjne stawki."
Wybrane zlecenia

2021-08-16 Jawor
Witam serdecznie. Jaki jest koszt podłączenia elektrycznego w Państwa serwisie? Pytam, ponieważ potrzebuję montażu instalacji odgromowej, a wiem że sprawa jest skomplikowana, jeżeli chodzi o tego typu instalację, dlatego pytam fachowy oraz solidny serwis. Czy jest takak możliwość w Państwa serwisie? Jakie są terminy oczekiwania na usługę w Państwa firmie oraz jaki byłby szacunkowy koszt takiej instalacji?

2021-07-22 Jawor
Jaka jest cena w Państwa serwisie naprawczym za usunięcie awarii elektrycznej z dojazdem do klienta? W moim domu mam lampę do wymiany, dlatego poszukuję jakiegoś niedrogiegko, skutecznego i solidnego fachowca, który podjąłby się wspomnianego montażu w jak najszybszym czasie. Czy mogą Państwo mi to zagwarantować?

2021-07-21 Jawor
W domu w instalacji jest gdzieś przebicie. Dodatkowo na rozdzielni należy zainstalować roznicowke.

2021-06-28 Jawor
Dzień dobry, chciałam zapytać o koszt podłączenia płyty indukcyjnej. Pozdrawiam
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502