Elektryk Jastrzębie-Zdrój

Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianę bezpieczników zleciłem temu elektrykowi, ponieważ zleżało mi na przede wszystkim na solidności i bezpieczeństwie. Ten Pan nie zawiódł moich oczekiwań. Do zadania podszedł odpowiedzialnie oraz rzetelnie, profesjonalnie je wykonując w bardzo krótkim czasie. Widać, że to fachowiec z doświadczeniem. Poleciłam go już znajomym!"
Przyjaźń, Jastrzębie-Zdrój
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakres usług
Serwis Elektryczny Techniksolar
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Posiadasz niesprawną instalację elektryczną? Zależy Ci na szybkiej wymianie bezpieczników? Jedyną słuszną decyzją, jaką możesz w danej chwili podjąć, będzie kontakt z tym serwisem elektrycznym – gwarantujemy, że pracujący tutaj fachowcy ...
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak

Elektryk Jastrzębie-Zdrój
Opinia o fachowcu:
"Nie mając dużego doświadczenia w montażu lamp, zadanie to postanowiłem zlecić temu elektrykowi i nie pożałowałem swojej decyzji. Pan wywiązał się z niego idealnie - nie miałem do czego się doczepić, chociaż jestem osobą wymagającą. Praca wykonana została szybko, rzetelnie i bezpiecznie. To uczciwy i sympatyczny człowiek, którego usługi warto polecić znajomym!"
Staszica, Jastrzębie-Zdrój
Wybrane zlecenia

2021-09-01 Jastrzębie-Zdrój
Dzień dobry chciałam się zapytać ile kosztuje wymian głównych bezpieczników z korkowych na automatyczne i jaki jest czas oczekiwania

2021-08-19 Jastrzębie-Zdrój
Ile będzie kosztować wymiana kontaktu-podwójny i podłączenie żyrandola z żarówką ?

2021-07-24 Jastrzębie-Zdrój
W skrzynce z korkami przy włączeniu jednego brzęczy

Potrzebuje elektryka z uprawnieniami

2020-12-30 Sielska
Kupiłam dziś moją wymarzoną płytę indukcyjną. Ze względu na gwarancję poszukuję elektryka, który mi ją podłączy i podbije kartę gwarancujną. Posiadam również ubezpieczenie mieszkania więc tylko wykwalifikowana osoba może to zrobić. Cz wykonujecie takie usługi? Jaki byłby najlbiższy termin i cena usługi?

Ile kosztuje pogotowie elektryczne?

2020-12-05 Bogoczowiec, Jastrzębie-Zdrój
Jest wieczór, a mi w mieszkaniu wywaliło korki. Nie wiem co jest tego powodem. Na stronie znalazłam informację, że pracujecie całą dobę więc prosiłabym o pomoc i przyjazd na miejsce by zobaczyć co się stało. Próbowałam włączyć korki ale po chwili znowu je wywaliło.

Jaka cena podłączenia elektrycznego?

2020-11-08 Jagodowa, Jastrzębie-Zdrój
Dzień dobry, od jakiegos czasu zaczeło wywalać różnicówkę (jedna na cały dom).Drogą eliminacji doszedłem,że to obwód na którym jest oświetlenie: kuchnia(halogeny 230V),salon,wc i korytarz(czyli 2 plafony i 3 żyrandole). Gdzieś mam upływ prądu i tyle można powiedzieć trzeba sprawdzić te różnicówkę miernikiem oraz izolację przewodów.

Ile kosztuje naprawa awarii elektrycznej?

2020-10-16 Cicha, Jastrzębie-Zdrój
Moje mieszkanie wariuje. Od kilku dni wybija bezpieczniki. Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy, obawiam się, że powodem tych wybić bezpieczników są urzędujące myszy i szczury. Za pewne potrzeba bedzie wymiany całej elektryki w mieszkaniu. Ile by kosztowała taka naprawą bądź wymiana instalacji?

Poszukiwany elektryk 24h w okolicy

2020-09-15 Jastrzębie-Zdrój
Jest już późno, a mi zachciało się robić tosty. No i "masz babo placek". Poszło spięcie i w całym mieszkaniu nie mam prądu. Znalazłam informację, że jesteście czynni całą dobę. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli dalibyście radę przyjechać jeszcze dziś. Jaka byłaby cena takiej usługi? Proszę o pilną odpowiedź zwrotną.

Dzielnice Jastrzębia-Zdroju, w których możesz zamówić elektryka

 1. Os. Arki Bożka
 2. Os. Barbary
 3. Os. Bogoczowiec
 4. Os. Chrobrego
 5. Os. Gwarków
 6. Os. Jastrzębie Górne
 7. Os. Jastrzębie Dolne
 8. Os. Morcinka
 9. Os. Pionierów
 10. Os. Przyjaźń
 11. Os. Staszica
 12. Os. Tuwima
 13. Os. 1000-lecia
 14. Os. Szeroka
 15. Os. Zdrój
 16. Os. Złote Łany
 17. Os. Zofiówka

Poszukiwanie doskonałego serwisanta, który oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi elektryczne w mieście Jastrzębie-Zdrój nie jest zadaniem prostym. Na szczęście dzięki stronie Naprawek.pl bardzo szybko znaleźć można wiarygodnegouczciwego wykonawcę, który dołoży wszelkich starań, by jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Prezentowani tutaj fachowcy z pogotowia elektrycznego są polecani przez liczne grono klientów i doskonale poradzą sobie z każdą awarią.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502