Elektryk Jastrzębie-Zdrój

KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły

KRAJOVA Szymon Krajewski

Elektryk Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
14.03.2021 Arki Bożka
"Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym, ponieważ pilnie potrzebna mi była pomoc elektryka. Panowie w bardzo krótkim czasie dotarli pod mój adres, następnie profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie zajęli się naprawą awarii. Na plus zasługuje również ich wysoka kultura osobista oraz pozostawienie po sobie porządku. Polecam!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 154
Sprawdź szczegóły

F.H.U. Tomasz Brożek

Elektryk Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
05.02.2021 Przyjaźń, Jastrzębie-Zdrój
"Wymianę bezpieczników zleciłem temu elektrykowi, ponieważ zleżało mi na przede wszystkim na solidności i bezpieczeństwie. Ten Pan nie zawiódł moich oczekiwań. Do zadania podszedł odpowiedzialnie oraz rzetelnie, profesjonalnie je wykonując w bardzo krótkim czasie. Widać, że to fachowiec z doświadczeniem. Poleciłam go już znajomym!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Kamil Jakubiak Consulting
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły

Kamil Jakubiak Consulting

Elektryk Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
06.03.2021 Staszica, Jastrzębie-Zdrój
"Nie mając dużego doświadczenia w montażu lamp, zadanie to postanowiłem zlecić temu elektrykowi i nie pożałowałem swojej decyzji. Pan wywiązał się z niego idealnie - nie miałem do czego się doczepić, chociaż jestem osobą wymagającą. Praca wykonana została szybko, rzetelnie i bezpiecznie. To uczciwy i sympatyczny człowiek, którego usługi warto polecić znajomym!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuje elektryka z uprawnieniami

2020-12-30 Sielska
Kupiłam dziś moją wymarzoną płytę indukcyjną. Ze względu na gwarancję poszukuję elektryka, który mi ją podłączy i podbije kartę gwarancujną. Posiadam również ubezpieczenie mieszkania więc tylko wykwalifikowana osoba może to zrobić. Cz wykonujecie takie usługi? Jaki byłby najlbiższy termin i cena usługi?

Ile kosztuje pogotowie elektryczne?

2020-12-05 Bogoczowiec, Jastrzębie-Zdrój
Jest wieczór, a mi w mieszkaniu wywaliło korki. Nie wiem co jest tego powodem. Na stronie znalazłam informację, że pracujecie całą dobę więc prosiłabym o pomoc i przyjazd na miejsce by zobaczyć co się stało. Próbowałam włączyć korki ale po chwili znowu je wywaliło.

Jaka cena podłączenia elektrycznego?

2020-11-08 Jagodowa, Jastrzębie-Zdrój
Dzień dobry, od jakiegos czasu zaczeło wywalać różnicówkę (jedna na cały dom).Drogą eliminacji doszedłem,że to obwód na którym jest oświetlenie: kuchnia(halogeny 230V),salon,wc i korytarz(czyli 2 plafony i 3 żyrandole). Gdzieś mam upływ prądu i tyle można powiedzieć trzeba sprawdzić te różnicówkę miernikiem oraz izolację przewodów.

Ile kosztuje naprawa awarii elektrycznej?

2020-10-16 Cicha, Jastrzębie-Zdrój
Moje mieszkanie wariuje. Od kilku dni wybija bezpieczniki. Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy, obawiam się, że powodem tych wybić bezpieczników są urzędujące myszy i szczury. Za pewne potrzeba bedzie wymiany całej elektryki w mieszkaniu. Ile by kosztowała taka naprawą bądź wymiana instalacji?

Poszukiwany elektryk 24h w okolicy

2020-09-15 Jastrzębie-Zdrój
Jest już późno, a mi zachciało się robić tosty. No i "masz babo placek". Poszło spięcie i w całym mieszkaniu nie mam prądu. Znalazłam informację, że jesteście czynni całą dobę. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli dalibyście radę przyjechać jeszcze dziś. Jaka byłaby cena takiej usługi? Proszę o pilną odpowiedź zwrotną.

Dzielnice Jastrzębia-Zdroju, w których możesz zamówić elektryka

 1. Os. Arki Bożka
 2. Os. Barbary
 3. Os. Bogoczowiec
 4. Os. Chrobrego
 5. Os. Gwarków
 6. Os. Jastrzębie Górne
 7. Os. Jastrzębie Dolne
 8. Os. Morcinka
 9. Os. Pionierów
 10. Os. Przyjaźń
 11. Os. Staszica
 12. Os. Tuwima
 13. Os. 1000-lecia
 14. Os. Szeroka
 15. Os. Zdrój
 16. Os. Złote Łany
 17. Os. Zofiówka

Zobacz również inne usługi w mieście Jastrzębie-Zdrój

732 080 502