Elektryk Inowrocław

Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Kolega z pracy polecił mi tego elektryka już jakiś czas temu, więc gdy przyszła pora na montaż rozdzielni, postanowiłem się z nim skontaktować. Jak się okazało wybór był bardzo dobry, bo Pan świetnie zna się na swoim fachu i nie boi się trudniejszych wyzwań. Zlecenie wykonał bardzo dokładnie i solidnie, a za usługę nie policzył bardzo dużo. Zdecydowanie zasługuje na polecenie."
Osiedle Okrężek
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-06-28 Inowrocław
Witam. Mam do sprawdzenia instalacje elektryczną która po zalaniu mieszkania zaczęła szwankować. Szukam fachowca który przyjdzie na oględziny. Wyceni ewentualne koszty naprawy

Potrzebuję skorzystać z pogotowia elektrycznego

2021-01-10 Inowrocław, Jagodowa
Chciałabym zamówić serwis elektryka. Problem dotyczy urządzenia elektrycznego i korków, a mianowicie po uruchomieniu 3 palników na płycie indukcyjnej, nagle nastąpiło wybicie bezpieczników automatycznych. Prąd przywróciłem, ale kuchenka nie działa.

Jaki jest czas oczekiwania na usunięcie awarii elektrycznej?

2020-12-16 Inowrocław, Gronowa
Dzień dobry, przed chwilą wstawiając czajnik, rozlałam wodę na kabel, który oczywiście był podłączony. Przez to zrobiło się zwarcie, czajnik poszedł z dymem, przestał działać, ale co najgorsze w mieszkaniu nie mam teraz prądu. Czy jest szansa, aby pan elektryk przybył do mnie jak najszybciej i poratował mnie swoją pomocą?

Ile wyniesie naprawa awarii?

2020-12-07 Krótka, Inowrocław
W sobotę zawsze robimy z rodziną generalne porządki w mieszkaniu. Zabrałem się za odkurzanie i niestety tak szarpnąłem za kabel, że uszkodziłem gniazdko, poszły iskry, wywaliło korki, no i teraz prądu brak. Co robić? Czy próbować jakoś to samemu naprawić, czy lepiej poczekać na przyjazd fachowca? Jeśli mam czekać, to proszę napisać, do kiedy i jaka byłaby cena?

Jaki jest koszt za skorzystanie z usług elektryka z uprawnieniami?

2020-11-26 Inowrocław
Ekipa budowlana kończy właśnie budowanie mojego domu o powierzchni 300 metrów kwadratowych, szukam teraz specjalisty elektryka do założenia instalacji odgromowej. Usługa dotyczy dachu spadzistego, budynek dwupoziomowy.

Podłączenie elektryczne - pilne

2020-11-06 Radosna, Inowrocław
Podczas wkładania i wyjmowania wtyczki z kontaktu pojawiają się złote iskry, jak wtyczka jest włożona to słychać, jak charczy, trzeba ją poruszać i trochę poprzestawiać, żeby przestała hałasować. Boję się, że uszkodzę podłączonego laptopa, czy inne urządzenia.

Dzielnice Inowrocławia, w których możesz zamówić elektryka

 1. Kruśliwiec
 2. Mątwy
 3. Nowe Osiedle
 4. Piastowskie
 5. Rąbin
 6. os. Toruńskie
 7. Szymborze
 8. Śródmieście
 9. os. Bajka
 10. os. Bydgoskie
 11. os. Kolejowe
 12. os. Miechowiczki
 13. os. Okrężek
 14. Rąbinek
 15. Stare Miasto
 16. os. Zdrojowe

Doświadczone i rzetelne firmy z bogatym doświadczeniem znaleźć można na stronie Naprawek.pl. Pracują w nich wykwalifikowani, godni zaufania serwisanci, którzy za terminowo i solidnie wykonaną usługę oferują przystępne ceny. Pogotowie elektryczne swoje usługi świadczy w Inowrocławiu. To godni polecenia wykonawcy, którym z powodzeniem możesz powierzyć domowe instalacje elektryczne.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502