Elektryk Iława

Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk na moje zlecenie wymieniał rozdzielnię, co przebiegło bez większych komplikacji. Sama usługa wykonana wzorowo, bez konieczności poprawek oraz bez żadnych niedociągnięć. Przy okazji elektryk wymienił włącznik i wykonał kilka drobniejszych napraw elektrycznych, więc zdecydowanie polecam jego profesjonalne usługi."
Wybrane zlecenia

2021-08-03 Iława
Dzień dobry, zgłaszam się do Państwa po pomoc w sprawie elektrycznej. W wyniku zakładania kanlizacji u nas i przekopów, został uszkodzony przewód. Nie mamy obecnie prądu w połowie domu. Najgorsze jest to, że akurat w łazience i kuchni nie działają nam sprzęty agd. Lodówka się rozmraża, sprzęt inny nie działa, no istny dramat. Bardzo proszę o Waszą interewencję i przyjazd do mnie elektryka z uprawnieniami.

2021-06-08 Iława
W pobliżu mojego domku szukam serwisu elektrycznego, który móglby się podjąć wymiany mojej lampy w salonie. Długo już zwlekałam, aby kogoś do tego wezwać, bo nie bardzo miałam czas, ale już nie mogę dłużej czekać. Bardzo proszę o podanie przybliżonej daty na wolne terminy w Waszym serwisie. Czekam na kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502