Elektryk Gryfino

Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Grzegorz Glapiak
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to osoba godna zaufania. Kultura osobista i podejście do sprawy stały na bardzo wysokim poziomie, a do montażu bojlera nie miałem żadnych uwag. Pomógł mi również, kiedy trzeba było usunąć zwarcie, które sam nieumyślnie spowodowałem. Cieszę się, że miałem przyjemność z nim współpracować . "
Gryfino
Masz nagłą awarię elektryczną, która nie może czekać? Szukasz kompetentnego elektryka? Jesteś w dobrym miejscu – serwis elektryczny jest do Twojej dyspozycji, jeśli zabraknie prądu w mieszkaniu, potrzebny będzie przegląd instalacji elektrycznej, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-24 Gryfino
Szukam pogotowia elektrycznego, które działa przez 24h, ponieważ mam zwarcie w moim domu. Zawsze, gdy podłączam jakieś urządzenie elektryczne, to wybija mi korki. Czy w Panstwa serwisie istnieje taka możliwość? Czekam na informacje z Państwa serwisu.

2021-06-14 Gryfino
Pilne! Potrzebuję fachowca do usunięcia awarii elektrycznej, do wybicia bezpieczników. Od kilku dni nieustannie w moim domu dochodzi do wybijania, ja nie mam pojęcia dlaczego takjest ale chiałbym to naprawić. Czekam na kontakt zwrotny, pozdrawiam serdecznie.

Dzielnice Gryfina, w których możesz zamówić elektryka

  1. Dolny Taras
  2. Górny Taras
  3. Południe
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502