Elektryk Grudziądz

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Radosław Pyszora
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Od dawna poszukiwałem elektryka, który wykonałby dla mnie pomiary elektryczne. Zadzwoniłem do tego specjalisty, który okazał się osobą godną zaufania. Zadanie wykonał precyzyjnie, wykorzystując nowoczesny sprzęt. Zapisałem jego numer telefonu i jak się później okazało, skorzystałem jeszcze z jego pomocy w momencie, gdy trzeba było usunąć zwarcie w piwnicy."
Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Ze względów bezpieczeństwa zleciłem mu podłączenie płyty indukcyjnej - pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wykonując je solidnie i rzetelnie, a do tego w przystępnej cenie. Z pomocy tego specjalisty skorzystałem również przy instalacji domofonu i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Z czystym sumieniem polecam jego usługi!"
Zakres usług
Usługi Elektryczne Mateusz Zielecki
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca polegająca na naprawie rozdzielni oraz wymianie włączników w mieszkaniu okazała się bezbłędna, a pan okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Praca wykonana została bardzo dobrze i do tego za uczciwe pieniądze. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości usługi, jak również z bardzo przystępnej ceny, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. "
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-09-21 Grudziądz
Potrzebuję elektryka do podłączenia przewodów w puszkach instalacji elektrycznej

2021-08-04 Grudziądz
Dzień dobry, Poszukuję elektryka z numerem uprawnień w celu podłączenia płyty indukcyjnej. Ile kosztuje taka usługa? Jaki jest termin oczekiwania?

2021-07-14 Grudziądz
Witam. Potrzebuję podłączyć płytę indukcyjną w nowej kuchni w mieszkaniu (Dębowe Wzgórze). Oczywiście będę potrzebował też pieczątkę na gwarancji. Proszę o informację ile taka usługa będzie kosztować oraz jaki mają Państwo pierwszy wolny termin. Pozdrawiam Michał

2021-07-13 Grudziądz
Witam, mam do podłączenia płytę indukcyjną do gniazda na siłę w nowowybudowanym mieszkaniu. Oczywiście będę potrzebował również pieczątki do gwarancji. Pozdrawiam

Jaki jest czas wykonania takiej naprawy?

2020-12-28 Jana III Sobieskiego, Grudziądz
Dzień dobry, mam bardzo duży problem, mieszkam tu blisko centrum i chyba faza mi się jakaś spalła.Coś się stało, zwarcie poszło i teraz z komputerów śmierdzi spalenizną, inne niektóre urządzenia już widzę, że spalone na amen. Potrzebuję serwis, który jeszcze dziś to ogarnie. Mają państwo kogoś na tyle doświadczonego?

Jaki jest koszt wizyty elektryka?

2020-12-22 Staszica
Witam serdecznie. Kupiłem nową mikrofalówkę w markecie z promocji i albo z nią albo to u mnie z siecią jest jakiś problem bo jak ją włączam to robi się jakieś przeciążenie i gaśnie zasilanie w kuchni, ale tylko tutaj. Wystarczy, że odłączę ją i zaraz wszystko wraca do normy.

Potrzebuję elektryka z uprawnieniami

2020-12-04 Grudziądz
Witam serdecznie. Rozpoczęliśmy w końcu z mężem remont starej rodzinnej posiadłośći i przyszła teraz pora na wymianę całej instalacji, ale zaczynając od rozdzielni. Jest to zabytek więc praca będzie wykonywana pod okiem urzędu od takich budynków. Panowie elektrycy muszą być doświadczeni i mieć odpowiednią renomę.

Jaki jest czas diagnozy?

2020-11-28 Jana Pawła II, Grudziądz
Dzień dobry, szukam kogoś z tego rejonu, ponieważ moja babcia ma małą sprawę do zrobienia, ale niestety mnie przez kolejne 2 tygodnie nie będzie. Potrzebny jest elektromonter do wymiany lampy w salonie. Jest to wielki żyrandol z kilkunastoma żarówkami także trzeba do tego podejść ostrożnie.

Szukam fachowca od instalacji elektrycznych

2020-08-24 Maciejkowa, Grudziądz
Hejka, wyszukałam waszą stronkę w internecie i chciałabym się umówić na wizytę. Miałam ostatnio straszne kłopoty z działaniem paru agd w domu bo potrafiły się niespodziewanie wyłączać w trakcie pracy. Tata był w odwiedziny i coś tam pokombinował, jest trochę lepiej ale teraz okazjonalnie wywala korki przy samym uruchomieniu.

Pogotowie elektryczne 24h

2020-08-03 Grudziądz, Podgórna
Szybko potrzebuję kogoś do wymiany instalacji w chłodni, mam ją jako taki osobny budynek. Jakaś awaria się zadziała i wszystko się wyłączyło, nie mam zbyt dużo czasu zanim nie zacznie to tam pływać.

Dzielnice Grudziądza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Owczarki
 2. Tarpno
 3. Sadowo
 4. Kopernika
 5. Lotnisko
 6. Rządz
 7. Rudnik
 8. Tuszewo
 9. Kuntersztyn
 10. Śródmieście
 11. Kawalerii Polskiej
 12. Strzemięcin
 13. Mniszek
 14. Pastwisko

Na stronie Naprawek.pl klient znajdzie rekomendowane firmy, które oferują wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie. Pracujący w nich wyróżnieni elektrycy to prawdziwi profesjonaliści, którzy dołożą wszelkich starań, by szybko i skutecznie zająć się każdym problemem z prądem, bez względu na rozmiar awarii. Swoje usługi świadczą na terenie Grudziądza.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502