Elektryk Grudziądz

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Radosław Pyszora
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
07.03.2021 Mały Kuntersztyn, Grudziądz
"Od dawna poszukiwałem elektryka, który wykonałby dla mnie pomiary elektryczne. Zadzwoniłem do tego specjalisty, który okazał się osobą godną zaufania. Zadanie wykonał precyzyjnie, wykorzystując nowoczesny sprzęt. Zapisałem jego numer telefonu i jak się później okazało, skorzystałem jeszcze z jego pomocy w momencie, gdy trzeba było usunąć zwarcie w piwnicy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Brak prądu to bardzo stresujące doświadczenie, zwłaszcza kiedy większość naszych sprzętów od niego zależy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze działania w tym zakresie są zawsze błyskawiczne i skuteczne. Zadzwoń do nas i zleć nam usunięcie awarii elektrycznej czy montaż oświetlenia w Twoim domu. Skontaktuj się z profesjonalistami już teraz, a na pewno będziesz zadowolony z powierzonych nam zadań!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ELEKTRO-BUD Instalacje Elektryczne Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
27.02.2021 Stare Lotnisko, Grudziądz
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Ze względów bezpieczeństwa zleciłem mu podłączenie płyty indukcyjnej - pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wykonując je solidnie i rzetelnie, a do tego w przystępnej cenie. Z pomocy tego specjalisty skorzystałem również przy instalacji domofonu i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Z czystym sumieniem polecam jego usługi!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas wykonania takiej naprawy?

2020-12-28 Jana III Sobieskiego, Grudziądz
Dzień dobry, mam bardzo duży problem, mieszkam tu blisko centrum i chyba faza mi się jakaś spalła.Coś się stało, zwarcie poszło i teraz z komputerów śmierdzi spalenizną, inne niektóre urządzenia już widzę, że spalone na amen. Potrzebuję serwis, który jeszcze dziś to ogarnie. Mają państwo kogoś na tyle doświadczonego?

Jaki jest koszt wizyty elektryka?

2020-12-22 Staszica
Witam serdecznie. Kupiłem nową mikrofalówkę w markecie z promocji i albo z nią albo to u mnie z siecią jest jakiś problem bo jak ją włączam to robi się jakieś przeciążenie i gaśnie zasilanie w kuchni, ale tylko tutaj. Wystarczy, że odłączę ją i zaraz wszystko wraca do normy.

Potrzebuję elektryka z uprawnieniami

2020-12-04 Grudziądz
Witam serdecznie. Rozpoczęliśmy w końcu z mężem remont starej rodzinnej posiadłośći i przyszła teraz pora na wymianę całej instalacji, ale zaczynając od rozdzielni. Jest to zabytek więc praca będzie wykonywana pod okiem urzędu od takich budynków. Panowie elektrycy muszą być doświadczeni i mieć odpowiednią renomę.

Jaki jest czas diagnozy?

2020-11-28 Jana Pawła II, Grudziądz
Dzień dobry, szukam kogoś z tego rejonu, ponieważ moja babcia ma małą sprawę do zrobienia, ale niestety mnie przez kolejne 2 tygodnie nie będzie. Potrzebny jest elektromonter do wymiany lampy w salonie. Jest to wielki żyrandol z kilkunastoma żarówkami także trzeba do tego podejść ostrożnie.

Szukam fachowca od instalacji elektrycznych

2020-08-24 Maciejkowa, Grudziądz
Hejka, wyszukałam waszą stronkę w internecie i chciałabym się umówić na wizytę. Miałam ostatnio straszne kłopoty z działaniem paru agd w domu bo potrafiły się niespodziewanie wyłączać w trakcie pracy. Tata był w odwiedziny i coś tam pokombinował, jest trochę lepiej ale teraz okazjonalnie wywala korki przy samym uruchomieniu.

Pogotowie elektryczne 24h

2020-08-03 Grudziądz, Podgórna
Szybko potrzebuję kogoś do wymiany instalacji w chłodni, mam ją jako taki osobny budynek. Jakaś awaria się zadziała i wszystko się wyłączyło, nie mam zbyt dużo czasu zanim nie zacznie to tam pływać.

Dzielnice Grudziądza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Owczarki
 2. Tarpno
 3. Sadowo
 4. Kopernika
 5. Lotnisko
 6. Rządz
 7. Rudnik
 8. Tuszewo
 9. Kuntersztyn
 10. Śródmieście
 11. Kawalerii Polskiej
 12. Strzemięcin
 13. Mniszek
 14. Pastwisko

Zobacz również inne usługi w mieście Grudziądz

732 080 502