Elektryk Gostynin

ZWARCIE DAMIAN SOBÓTKA
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni zleciłem temu elektrykowi. Decyzja była jak najbardziej trafna. Zlecenie wykonał bardzo szybko i sprawnie. Do pracy podszedł z poświęceniem, odpowiedzialnie i sumiennie. Pan był kulturalny i miał poczucie humoru. Usługę wykonał naprawdę profesjonalnie, co świadczy o jego umiejętnościach. Telefon już zapisałem w kontaktach. Na pewno polecę jego usługi znajomym w potrzebie."
DuoVOLT spółka cywilna
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianę oświetlenia powierzyłem temu specjaliście. Okazał się on godnym zaufania elektrykiem, który profesjonalnie zajął się zleceniem. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena, która nie wpłynęła znacząco na domowy budżet. Numer telefonu zostawiłem sobie na przyszłość. Polecam gorąco jego kompleksowe usługi!"
Erdom Instalacje Cybulski Mariusz
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłem po pomoc do tego elektryka z uprawnieniami, ponieważ sam nie miałem doświadczenia z instalacjami elektrycznymi. Ten elektryk okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszystkie problemy z prądem rozwiązał sprawnie i rzetelnie, ponadto zaskoczyła mnie również cena, która była zaskakująco niska. Polecam jego usługi każdemu, kto przykłada wagę do precyzji i solidności działania."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502

"NEW STYLE" RAFAŁ GIZIŃSKI

Elektryk Gostynin
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłem do tego elektryka, ponieważ szukałem osoby, która fachowo zajmie się podłączeniem płyty indukcyjnej. Po wizycie widać było, że to elektryk z powołania. Do zlecenia podszedł z pasją, szukając optymalnych rozwiązań. Polecam i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. "
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502