Elektryk Gorlice

Usługi Elektryczne i Montażu Mebli Setka Sebastian Tkacz
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"No świetne zakończenie tygodnia, nie ma co - wracam z pracy, a żona od progu informuje mnie, że "coś jest nie tak" z rozdzielnią. Niestety miała rację, co potwierdził wezwany na cito elektryk. Sprawa dość poważna, ale naprawa rozdzielni przebiegła względnie sprawnie, co bardzo mnie cieszy."
Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pierwszy raz potrzebne mi było pogotowie elektryczne i trochę obawiałem się, jak tego typu usługa będzie przebiegać, jednak niepotrzebnie. Pan bardzo profesjonalny i z duszą na ramieniu. Szybko pozbył się przyczyny awarii i przy okazji wymienił włącznik. Świetnie zna się na swojej pracy i wykonuje ją z widoczną przyjemnością. Zdecydowanie polecam jego fachowe usługi każdemu."
Pilnie poszukujesz serwisu, który pomoże Ci w podłączeniu kuchenki elektrycznej lub płyty indukcyjnej? Popsuł Ci się domofon w mieszkaniu? Masz do wymiany kilka gniazdek? A może myślisz o montażu nowego oświetlenia, ale kompletnie nie wiesz, jak się za to ...
Instalacje elektryczne? Usunięcie awarii elektrycznej? Tego typu zadania lepiej zlecić wykwalifikowanemu fachowcowi, dlatego jeśli potrzebny Ci specjalista-elektryk, skontaktuj się z tą firmą. Fachowcy do każdego zlecenia podchodzą odpowiedzialnie i rzetelnie, a klienci ...
Wybrane zlecenia

2021-07-29 Gorlice
W okolicy mojego mieszkania, znalazłam że macie swój punkt firmowy. Szukam elektryka 24h, ponieważ mam czas po pracy tylko po godzinie 22. Ostatnio bardzo często wyrzuca mi korki w domu i jest to bardzo męczące, potrzebuje pomocy.

2021-06-03 Gorlice
Witam, kontaktuje się w sprawie elektrycznej, gdyż potrzebuje dobrego fachowca do podłączeń elektrycznych. Jak to u Was wygląda? Długie macie terminy? Chodzi mi głównie o wymianę rozdzielni, także myślę że nie jest to nic skąplikowanego.

Dzielnice Gorlic, w których możesz zamówić elektryka

 1. Starówka
 2. Magdalena
 3. Kromera
 4. Mariampol
 5. Młodych
 6. Zawodzie
 7. Sokół
 8. Korczak
 9. Górne
 10. Skrzyńskich
 11. Łysogórskie
 12. Krasińskiego
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502