Elektryk Golub-Dobrzyń

Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wezwaliśmy tego elektryka, by zamontował bojler w łazience. Wiadomo - nowy sprzęt, to się człowiek stara, bo wydał sporo pieniędzy. Nie zawiedliśmy się. To elektryk bardzo solidny, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Z bojlerem poradził sobie błyskawicznie i poinstruował nas, jak z niego bezpiecznie korzystać. Polecam."
Klimatyzacja stanowi bardzo komfortowy dodatek do naszego życia, o który jednak należy szczególnie dbać. Wskazane są okresowe przeglądy oraz regularne czyszczenie, bo zaniedbana może mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań ...
Praca hydraulika to nieustanne wyzwania i konieczność ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. To właśnie dlatego doświadczeni fachowcy z tej firmy stale uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Priorytetem jest dla nich zadowolenie klienta ...
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Golub-Dobrzyń
Poranek godny wezwania pogotowia elektrycznego. Sprawa jest tego typu, że podczas montażu telewizora na ścianie chyba coś poszło nie tak. Postanowiłem sprawdzić o co chodzi i znalazłem uszkodzony przewód w ścianie. Da się wyczuć zapach spalenizny. Nie mam odpowiednich narzędzi, a co gorsza uprawnień aby móc naprawić usterkę. Ile więc wyniesie usługa wymiany uszkodzonego kabla oraz zabezpieczenia przed ponownym uszkodzeniem?

2021-06-12 Golub-Dobrzyń
Taka sprawa do załatwienia na dziś dla elektryka pracującego w systemie 24H. Mam problem z gniazdkiem w kuchni, które nie działa jak należy, a do tego wydaje bardzo niepokojące odgłosy takie jak trzaski czy też syki. Korzystając z Internetu wywnioskowałem, iż jest to zwarcie w gniazdku. W trosce o własne bezpieczeństwo wolę powierzyć tę sprawę komuś zaufanemu. Ile kosztuje usługa elektryka oraz czy znajdę jakiegoś w swojej okolicy?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502