Elektryk Goleniów

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Mistrz Jan Kuliński
4.9
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Popieram wcześniejsze opinie na temat fachowości i solidności tego elektryka. Sama zleciłam mu jakiś czas temu wymianę lampy w łazience oraz wymianę włącznika w przedpokoju i jestem pełna podziwu odnośnie jego pracy. Usługi wykonane zostały szybko, niedrogo i co dla mnie najważniejsze - skutecznie. Dziękuję za fachowo wykonaną pracę i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Numer telefonu zapisuję sobie na przyszłość."
Masz nagłą awarię elektryczną, która nie może czekać? Szukasz kompetentnego elektryka? Jesteś w dobrym miejscu – serwis elektryczny jest do Twojej dyspozycji, jeśli zabraknie prądu w mieszkaniu, potrzebny będzie przegląd instalacji elektrycznej, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-12 Goleniów
Czy byłaby możliwa wizyta w tym tygodniu fachowca z serwisu elektrycznego? Mąż się wczoraj zdenerwował że lampa wisi za nisko nad stołem w jadalni i postanowił sam na szybko ją podwiesić wyżej, jeszcze podczas obiadu. Mój kochany geniusz spowodował tym zerwanie całkowicie tej lampy, także potrzeba by żeby ktoś kompetentny zamontował ją na nowo, ale trochę wyżej.

2021-07-02 Goleniów
Witam państwa. U rodziców w domu był od dłuższego czasu problem ze szczurami, które sobie wesoło hulały pomiedzy ścianami i w piwnicy. Po dłuższych namowach wezwali w końcu kogoś kto je usunął, ale niestety o dzień za późno. Skubańce zdążyły przegryźć już uszkodzony przewód i wysiadł cały prąd. Ile kosztuje wizyta elektryka, który mógłby to zlokalizować i naprawić?

Dzielnice Goleniowa, w których możesz zamówić elektryka

  1. Białomącze,
  2. Jawornik
  3. Budzisław
  4. Wygonki
  5. Piskorze
  6. Chochołki
  7. Centrum
  8. Ciechno
  9. Strzałkowo
  10. Zarosty
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502