Elektryk Gniezno

Usługi Elektryczne i Serwis Bram Elinstal Karol Graczyk
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Świetny kontakt z elektrykiem już od pierwszego telefonu. Człowiek bardzo kulturalny i szanujący klienta, a przy tym bardzo kompetentny i fachowo podchodzący do zleceń. Sam montaż rozdzielni także przebiegł bez komplikacji czy konieczności poprawek, więc jestem usatysfakcjonowany z jakości usługi. Rzadko zostawiam opinie w Internecie, ale w tym przypadku Pan na nią zdecydowanie zasłużył."
Gniezno
Usługi Elektryczne Artur Kolski
5
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ta firma wykonywała na moje zlecenie pomiary elektryczne. Nie obyło się bez drobnych komplikacji, ale zupełnie nie przeszkodziło to w solidnym wykonaniu usługi, a wręcz zachęciło do dokładnego sprawdzenia wiarygodności pomiaru. Pan, który do mnie przyjechał był bardzo kompetentny i doskonale przygotowany do swojej pracy. Zdecydowanie miał duże doświadczenie w temacie, bo uwinął się sprawnie i dokładnie."
Gniezno
Zakres usług
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Montaż Mebli oraz Usługi Przeprowadzkowe i Dezynfekcji Instal Budex Łukasz Niedźwiedź
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Może nie najtańszy elektryk z uprawnieniami, z jakim miałem do tej pory do czynienia, ale bez wątpienia jeden z lepszych. Terminowy, solidny, rzetelny i uśmiechnięty. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania, a już niejednokrotnie korzystałem z jego usług. Widać, że lubi swoją pracę i zna się na niej doskonale."
Gniezno
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Gdy żona chciała wymienić lampy w salonie, wiedziałem do kogo zadzwonić. Z tym elektrykiem współpracowałem już wcześniej, więc wiedziałem, że montaż lamp będzie dla niego drobnostką i tak też było. Zajął się dodatkowo wymianą włącznika, który ostatnio wybijał mi korki. Generalnie jestem zadowolony i polecam."
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Sommerrey
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami to doskonały fachowiec, a przy tym bardzo miły człowiek. Zleciłam mu jakiś czas temu wymianę włączników w całym mieszkaniu i zostałam mile zaskoczona. Usługa od początku do końca stała na najwyższym poziomie, a wykonawca okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną, do tego zaproponował niską stawkę."
Gniezno
Serwis będzie dostępny od dnia 01.12.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Elektryczny Wpelektro Przemysław Wojdyło
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec zasługuje na najlepszą opinię. Wezwałem go do niesprawnego bojlera w kuchni i dobrze zrobiłem, bo okazało się, że to wierzchołek góry lodowej. Na szczęście to elektryk z powołania, więc zarówno naprawa bojlera, jak i usunięcie zwarcia wywołanego przez ten niesprawny sprzęt nie zajęły mu dużo czasu. Gorąco polecam jego profesjonalne usługi."
Jako serwis elektryczny z wieloletnim doświadczenie fachowcy skutecznie radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi wyzwaniami z tego zakresu. To właśnie dzięki takiej postawie brak prądu, podobnie jak prostsze elektryczne zdania takie jak wymiana gniazdek lub ...
Naprawa i Serwis Kuchenek i Piekarników Dom Gaz
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Podłączyłam toster do gniazdka i nagle poczułam zapach dymu. Poszło chyba jakieś zwarcie, więc na wszelki wypadek wezwałam elektryka. Moje przypuszczenia były słuszne i nie obyło się bez wymiany gniazdka na nowe. Pan zajął się tym zadaniem profesjonalnie, za co jestem bardzo wdzięczna, bo nie znam się na rzeczy. Usługa nie kosztowała dużo, więc numer zachowam na przyszłość."
Wybrane zlecenia

2021-09-10 Poznań
Podłączając elektryczny podgrzewacz do wody w łazience, smaży się gniazdko. Jest lekko okopcone i spalony jeden kabel. Niestety ze względów bezpieczeństwa, nie korzystam z niego i wodę grzeje sobie w czajniku. :( Proszę o kontakt oraz przybliżony termin realizacji. W tygodniu najlepiej po godzinie 16

2021-09-02 Osiedle Grunwaldzkie
Potrzebuję by serwis elektryczny szybko do mnie przyjechał! Gdy podłączyłam do gniazdka suszarkę do włosów, pojawiły się iskry więc szybko ją odłączyłam na szczęście nie spaliła się. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji - dlaczego tak się stało? zawsze gniazdko było sprawne. Prosze do mnie przyjechać i to sprawdzić bo jeszcze porazi mnie prąd.

2021-09-01 Osiedle Tysiąclecia
Witam, mam problem- w moim domu doszło do awarii elektrycznej, bardzo się dziś rano spieszyłem i przez przypadek nogą zahaczyłem jeden przewód elektryczny. Prąd mnie na szczęście nie poraził ale przewód jest niestety uszkodzony i iskrzy. Ile kosztuje naprawa bądź całkowita wymiana uszkodzonego przewodu?

2021-08-07 Osiedle Ustronie
Chciałbym na jutro zamówić elektryka z odpowiednimi uprawnieniami do wykonania pomiarów elektrycznych, oraz do podłączenia i sprawdzenia całej instalacji elektrycznej w moim domu jednorodzinnym. Właśnie zakończyłem jego budowę i chciałbym podpiąć tam elektryczność.

2021-07-19 Osiedle Władysława Łokietka
Dzień dobry. Poszukiwany fachowiec, który ma swoją firmę w pobliżu centrum miasta bo mam dość dużą awarię. Mam w mieszkaniu awarie elektryczną, po podłączeniu do gniazdka nowej kuchenki mikrofalowej nastąpiło wybicie się bezpieczników i w całym domu nie ma teraz światła ani prądu w kontaktach. Ile zapłacę za pana przyjazd i naprawę powstałej awari elektrycznej? Bo nie wiem czy mam w domu wystarczającą ilość gotówki? chyba że jest możliwość płatności kartą?

Dzielnice Gniezna, w których możesz zamówić elektryka

 1. Stare Miasto
 2. Tysiąclecie
 3. Ustronie
 4. Grunwaldzkie
 5. Pustachowa-Kokoszki
 6. Skiereszewo
 7. Winiary
 8. Arkuszewo
 9. Kawiary-Osiniec
 10. Dalki
 11. Piekary
 12. Róża

W przypadku pojawienia się awarii elektrycznej warto skontaktować się z wykwalifikowanymsolidnym elektrykiem z pogotowia elektrycznego, który będzie wiedział, jak zająć się problemem. Na szczęście jest strona Naprawek.pl, na której znajdziesz doświadczonych specjalistów, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o swoją instalację elektryczną oraz o stan portfela - oferują oni bowiem usługi na każdą kieszeń. Te godne polecenia i zaufania firmyGniezna.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502